463 Shares 5258 views

„Epic” – popularny samochód z rodziny „Chevrolet”

Chevrolet Epica został opracowany wspólnie z General Motors południowokoreańskich ekspertów w 2005 roku i zaprezentowany na Geneva Motor Show 2006. Samochód przekroczyła swoich poprzedników z rodziny Chevrolet dzięki super nowoczesnych specyfikacji zewnętrznych i imponujące. Niektóre podstawowe dane modelowe „Epica” powtórz poprzednie indywidualne ustawienia, ale na całej maszyny posiada własną platformę.


powierzchowność

Etniczność „Chevrolet Epica” – świadczy o obecnej. Odzwierciedla on wiele z zewnątrz najnowszych innowacji. Reflektory są organicznie połączone z kratką, niosąc duży emblemat Chevroleta, stylowe tylne światła czerwony w połączeniu z białymi koncentrycznymi soczewek. Samochód wygląda elegancko, dzięki wydłużonym ciele, prawie pięć metrów. I jest uznawany w kategorii średniej klasy D samochodu „Epica” nowa w jego wielkości może twierdzić, że należą do władzy wykonawczej.

wnętrze

Chevrolet Epica jest w trakcie wywiązywania się stosunkowo maszyn niedrogich, choć ma wiele zalet technicznych. Samochodem najnowszy system ABS, wbudowany w korpus system anti-awarii, wszystkie pasy bezpieczeństwa z napinaczami, siedzeniu wyposażonym w amortyzatory. Wnętrze „Chevrolet Epica” – jest przykładem komfortu wnętrza. Salon samochodowy przestronny i pojemny. Miękkie rozproszone oświetlenie, tapicerki w stonowanych kolorów daje poczucie komfortu. Oparcia są automatycznie regulowana za pomocą siłowników, a fotel kierowcy ma kilka pozycji, biorąc pod uwagę wysokość i cerę siedzi za kierownicą. Ergonomiczne fotele pozwala pasażerom i kierowcy są na drodze przez długi czas.

wartość handlowa

lusterka zewnętrzne i okna są wyposażone w elektryczny. W górnej części konsoli rozdzielczej jest komputer, na którym cały informacje o ruchu wyświetlacz jest odbicie. pojazd techniczny jest wysoki, ale mimo to „Epic” – samochód przyszłości, a jego cechy są ciągle ulepszane. Model posiada stały się w pierwszej linii komercyjnych serwisach sprzedażowych, jego popularność rośnie. I to jest w pełni zasłużony, gdyż cały czas nie został złożony jakichkolwiek roszczeń lub żądań jakości ze strony nabywców.

silnik

Elektrownia pojazdu „Epic” – jest umieszczana poprzecznie 6-rzędowy silnik benzynowy pojemności 145 litrów. a. Układ wtryskowy wtrysku palnej mieszaniny razem z mechanizmem chetyrehklapannyh zapewnia stabilne jednolite rozprowadzenie gazu. Silnik pracuje płynnie i cicho. Jego maksymalna prędkość – około 210 km / h Zużycie paliwa – 9 litrów na sto kilometrów. „Epic” ma wysokie właściwości zatłaczania gazu, przeznaczonych do ruchu bez szarpnięć gładkiej i nagłych zakrętów. Dynamika maszyny odpowiada swojej klasie. I, oczywiście, inny Główną cechą samochodu – jest jego cena. „Epic” jest jednym z najbardziej poszukiwanych modeli na rynku rosyjskim, a jego koszt waha się od 650 do 820 tysięcy rubli, w zależności od konfiguracji.