374 Shares 5466 views

Jak wybrać quada dla swojego dziecka?

Popularność tego sportu rośnie z każdym rokiem coraz bardziej. Innowacje w technologii pozwalają na oglądanie zawodów, które odbywają się po drugiej stronie planety. Pasja dla każdego sportu przyczynia się do poprawy zdrowia i spędzać czas z korzyści. Konieczne jest, aby uczyć dzieci do pracy w młodym wieku. Wielu rodziców ma swoje dziecko na różne sekcje, które w dużych ilościach są otwarte nie tylko w dużych miastach, ale także w małych miejscowościach. Konieczne jest, aby zaszczepić miłość do sportu wśród dzieci i angażować się w aktywną rozrywkę dla całej rodziny.


Kto zyskuje nowych fanów jazdy na ATV. Małe maszyny cztery koła są w stanie uzyskać większą prędkość. Co ciekawe, w tym sportu, dużo dzieci. Oczywiście, nie są one w stanie konkurować w modelach dla dorosłych, odległość do kierownicy i pedałów nadmiernie duże. Ale najważniejsze – to, że duży samochód dzieci nie mogą sobie poradzić. Większa moc i prędkość nie pozwalają na kontrolowanie urządzenia. Więc co jest ATV dla dziecka jest lepiej wybrać? Jak kupić odpowiedni model?

wybór

Ważne jest, aby zrozumieć, że trzeba nabyć niewielki rozmiar ATV dla dziecka, musi być zgodne z wymiarami ciała. Niewygodne istnieje wysokie prawdopodobieństwo dostania się do wypadku. Konieczne jest także zapoznanie dziecka z prawidłowym zarządzaniem maszyny. Nie zapomnij o odpowiedniej ochronie. Wskazane jest, aby rodzice mają pojęcia o zarządzaniu tego pojazdu lub autokaru dziecka szkolony.

zalecenia

Przed włączeniem do konkretnego modelu, konieczne jest, aby kryteria, według których należy wybrać quada dla dziecka. Jeśli nie stosować się do przepisów opisanych poniżej, istnieje duże prawdopodobieństwo niepotrzebnego zakupu.

wymiary

Konieczne jest, aby stosować się do zaleceń w odniesieniu do wielkości ATV, który ustala CPSC. Trzeba wybrać urządzenie zgodnie ze standardami, w przeciwnym razie ryzyko angażowania dzieci w sposób zwiększa wypadków. Sprzedawcy pomogą podnieść ładunek do pewnego wieku. Tak więc możliwe jest, aby wybrać ATV dla dzieci od roku. Jednak najmniejszy znaleźć odpowiedni rozmiar jest bardzo trudne, jak to będzie kosztować nie mniej niż inni, więc zwykle nie dostać się do tego ATV wiekowych.

silnik

Dla dzieci w wieku poniżej 16 lat są najbardziej odpowiednie modele o objętości roboczej silnika 90 cm3. Są one w stanie poradzić sobie z zarządzaniem takiego urządzenia i nie dostać się do wypadku, ponieważ rozmiar quady dla młodzieży odpowiadają prawie dorosły, a zatem wszystkie dane techniczne mogą być przyjście. Jednak model ten nie może być zdezorientowany. Quady dla dzieci do 12 lat na benzynie, jak również modelu dla 15-latków powinno mieć pojemność od 70 do 90 metrów sześciennych. Dziecko w młodszym wieku, i to 6-8 lat, konieczne jest, aby wybrać wartość 50 cm3. Dla małych dzieci nie kupić samochód z silnika spalinowego.

wybór

Po dokonaniu przeglądu podstawowych kryteriów (wielkość i silnik) można przejść bezpośrednio do rozpatrzenia ATV. Wybór zawsze należy wykonać w obecności dziecka. Po pierwsze, postawmy go od modelu i upewnij się, że nie ma problemów i niedogodności. Następnie zaprosić go, aby dotrzeć do wszystkich obiektów, które są potrzebne do sterowania: siedzi na ATV, dziecko powinno dostać się na piętrze co najmniej jednej nodze. Jest to niezbędne dla dobrego rządzenia. On też musi być w stanie w pełni kompresować hamulca lub zwiększa prawdopodobieństwo wypadku.

Ważne jest, aby pamiętać, że najbezpieczniejszymi quady dla dzieci na benzynę mają kształt zbliżony do kwadratu. Są one znacznie trudniejsze do kolei ze względu na położenie środka ciężkości. Jest taki model powinien być wybrany dzieci, jak większość nowo przybyłych w wypadku został wywrócony samochód. Konieczne jest również, aby zatrzymać się na wybór modeli z szerokimi oponami z tego samego powodu. Jest to jeden z głównych wskaźników bezpieczeństwa.

Następnym krokiem jest sprawdzenie, ograniczniki prędkości, które muszą być obecne na ATV dla dzieci. Po wszystkich powyższych jest konieczne do jazdy próbnej. Należy zauważyć, że aby było lepiej zarówno włączony i wyłączony regulator prędkości. Konieczne jest również, aby zapytać o cechach pośrednika ATV. Pamiętaj, aby dowiedzieć się o możliwościach kontrolera, który zmienia parametry w zależności od wartości ustawionej dla każdej grupy wiekowej. Wraz z rozwojem i wzrostem umiejętności czytania na urządzeniu muszą być zmienione.

Jeśli nie zaniedbywać porady opisanej powyżej, wybór dla dziecka ATV nie jest trudne. Urządzenie może być dobrodziejstwem dla niego, i jazda na łyżwach – święto.

ochraniaczami

Po przetrzymywany właściwego wyboru modelu, trzeba przejść do następnego kroku. Urządzenia, które będą chronić zdrowie dziecka, jest to konieczne. Jednak niektóre dzieci nie chcą nosić je pozornie niewygodne kask lub inne elementy ochronne. Rodzice często pytają: „Jak masz dziecko to zrobić?” W różnych klubach lub klubów bez problemu. Istnieje zasada, zgodnie z którą, przed przejściem do jazdy na łyżwach, należy nosić elementy ochronne.

szkolenie

Od dziecka nie należy wymagać wysokiej prędkości jazdy natychmiast po rozpoczęciu jazdy. Ma stopniowo zwiększać swoje umiejętności i rozwijać talent. Oczywiście, konieczne jest, aby pomóc dziecku, że był dobrym kierowcą. Ale najważniejsze – nie przesadzaj, bo w przeciwnym razie istnieje ryzyko niepowodzenia przed podróży na ATV. Ważne jest również, aby dać dziecku, aby przyzwyczaić się do samochodu, więc zrozumiał zasady, na których opiera się jazdy. Podczas lekcji, gdy dziecko nie idzie do odpowiedniej sekcji, nie można pozostawić bez nadzoru. Maszyna jest w stanie rozwijać znaczne prędkości, padające na nią może nawet doprowadzić do śmierci. Samo szkolenie powinno odbywać się w miejscu, gdzie poziom początkujący mogą zapoznać się z ATV. Następnie trzeba nauczyć się używać hamulców sam ATV dla dziecka, przesuwać i obracać masę ciała. Gdy już jest gotowa, można przejść do trudniejszych tras.

właściwy wybór

Ale skąd wiesz, że to jest czas, aby kupić quada? Hobby wkrótce może przejść, ale samochód jest wart dużo pieniędzy. Jak wybrać odpowiedni model?

Aby zacząć jest ocenić, czy dziecko jest zainteresowany ATV i gdyby potrzebne na zakup samochodu. Często rodzice, którzy zajmują jedzie na tego typu technologii, wierzą, że ich dzieci też powinny dzielić pasję. Ale ten, kto nie chce jeździć, korzystanie ATV nie jest konieczne. Najważniejsze – zainteresowanie dziecka, inaczej nic się nie dzieje.

Oprócz chęci, dziecko musi mieć wystarczającą trening fizyczny. ATV jest dość trudna do opanowania. To ciekawe, że przed klasą na tego rodzaju sprzęt najlepiej jest podróżować na normalnym rowerze, był on bardziej przypomina zarządzanie ATV.

model

Po kroki zostały opisane dla prawidłowego wyboru, można przystąpić do rozważenia modeli. Następny omówione zostaną najlepsze pojazdy dla dzieci w wieku 12 lat na benzynie, a także wzorem dla innych grup wiekowych.

Kazuma Lacoste 110

Jasny, wysokiej jakości model będzie odwoływać się do każdego dziecka i rodzica. Doskonałe parametry techniczne pozwalają zarządzać sprawnie. Quady benzyny dla dzieci stanowią dużą różnorodność, ale Kazuma Lacoste 110 jest jednym z najlepszych. Po zakupie w ciągu sześciu miesięcy nie jest gwarancją, przez które zapewniają bezpłatną naprawę lub wymianę. Być może jest to najlepszy model dla początkujących, łatwy w obsłudze i ma średnią wydajność.

Kazuma Meerkat 50cc

Ten ATV ma szereg zalet w porównaniu z innymi. Jednak najważniejsze jest to, że jest bezpieczna jazda. Jest również bardzo wygodne, na przykład hamulce przeznaczone są dla stóp dzieci. Oraz możliwość zdalnego wyłączenia pomaga rodzicom monitorować łyżwach. Model ten jest bardziej odpowiedni dla małych i bardzo niedoświadczonych jeźdźców.

Quad dla dzieci na benzynie jest wielka różnorodność. Ważne jest, aby dokonać wyboru na podstawie porad opisanych w artykule. Istnieje kilka wiodących modeli, które mają dobre parametry techniczne oraz bezpieczne nawet dla niedoświadczonych kierowców.