511 Shares 6047 views

SUV „Nissan Patrol” 6 generacji: samochód nie należy tutaj!

Po raz pierwszy japoński SUV „Nissan Patrol” urodził się w 1951 roku. W tym czasie samochód został stworzony dla potrzeb wojska i jego wyglądem zewnętrznym przypominał Willys Jeep. Uwalnianie następnej generacji została przeprowadzona z długiej przerwie. Stopniowo samochód „Nissan Patrol” została przeprowadzona nie do celów militarnych, ale dla cywili. Zatem istotna renowacja miała miejsce w roku 1960, 1980, 1988, 1998. Po sześciu latach na rynku światowym przyszedł szóstą generację legendarnego off-road. Model ten nie stracił na popularności nawet po usunięciu go z produkcji.

projekt

Jak zapewnić reakcje kierowcy, „Nissan Patrol-6” – to czysto męski samochód z jego cech i charakteru. Rzeczywiście, jego kształt i linie nie są takie, jak miłość teraz – są gruba, masywna i prawdziwie terenowego. Na zewnątrz pojazdu minimum zbędnych szczegółów. Duży prostokątny reflektor świateł drogowych, zacisnęła zderzak ze zintegrowanymi foglights, markowe krata z ogromnym logo firmy. „Mięśniowe” nadkola i progi są dodawane tylko odwagę twarz „Nissan patrol-6”.

wnętrze

W części wewnętrznej, też ma swoje osobliwości. Dziś jesteśmy przyzwyczajeni do porównania „Nissan Patrol” z jakiejś elitarnej, fantazyjne zwrotnicy, ale z 6 generacji sytuacji jest zupełnie inna. W środku wszystko jest bardzo proste i jasne, jak to możliwe dla kierowcy, jest minimalna systemów elektronicznych i „wodotryski”. Nawet komputer pokładowy nie jest dostępna. Wewnątrz samochodu po prostu stworzony do zdobycia najdalsze terenowymi szlaki i niebezpiecznych przeszkód. Restyling 2004 przyniósł wiele zmian wewnątrz kabiny.

Zmieniono przednią część architektury, kolorystyka stała się bardziej rozległe i materiałów wykończeniowych – wyższa jakość. Nawiasem mówiąc, wielu kierowców zauważyli obecność dużej wolnej przestrzeni między fotelami. W ogóle, 5-metrowy SUV „Nissan Patrol” to naprawdę godne prawdziwych szlaki off-road miłośników (a mimo to nie jest dla tych, którzy chcą uzyskać efektowne SUV z masą układów elektronicznych i „widgety” za połowę kosztów jeepa).

parametry techniczne

Samochód jest zakończona z dwóch silników. Spośród nich, benzyna jest silnik 245, moc o pojemności 4,8 litra. Ta jednostka jest w stanie rozpędzić auto do maksymalnie 190 kilometrów na godzinę. Turbodoładowaniem o objętości 3,0 litra ma moc 160 KM. Urządzenie jest wyposażone w quad „maszyną”, pięciostopniową „mechanizm”.

Jeśli chodzi o zużycie paliwa, jest napęd na wszystkie koła SUV zajmuje nie jest to pierwsze miejsce pod względem wydajności. Jak nowoczesny SUV, „Nissan Patrol” ma zużycie paliwa w mieście około 25 litrów na 100 kilometrów. Na autostradzie, samochód jest bardziej ekonomiczny – piętnaście litrów na „setkę”. Co do turbo, to raczej wyjątek od reguły, bo to jest taka maszyna absorbuje nie więcej niż 9 litrów i 14 litrów kraju – w trybie miejskim. Dlatego silnik benzynowy jest mniej popularny niż olej napędowy.