582 Shares 6654 views

Przegląd KTM Duke 200 motocykl

Austriacki motocykl KTM Duke 200 – jeden z najbardziej popularnych modeli w swojej klasie. To jest często wybierana przez tych, którzy „wyrośli” techniką 125-CC. Sądząc po opiniach, maszyna ta może łatwo poradzić sobie i początkujący kierowcy. Często można spotkać ten rower jeździł motoledi.

Nasz artykuł pomoże ci, którzy rozważają zakup tego motocykla drogowego, popularnie nazywany „Duke” (który jest tłumaczony z języka angielskiego jego nazwy).

funkcje

Natychmiast po dostarczeniu garażu KTM Duke 200 wymaga starannego zbadania. Dokręcić wszystkie śruby, sprawdź luźnego mocowania węża. W przeciwnym razie istnieje ryzyko utraty czegoś części drogi lub pozostawione bez zamarzaniu dosłownie następnego dnia po zakupie.

Należy pamiętać, że podczas instalowania numery mogą być pewne trudności. Na motocyklu pod warunkiem, 4 otwory techniczne, a na wielu z nich, z reguły, 3. mieć trochę trudne.

Pod siedzeniem znajdziesz mały bagażnik, w którym producent zrezygnował przezornie kilka narzędzi, które pomogą w drobnych napraw i konserwacji prewencyjnej. Przestrzeń można jeszcze dostać się do jakiegokolwiek szczegółu, ale tam jest sporo miejsca.

charakterystyka

Dla każdego, kto myśli o zakupie KTM Duke 200, parametry techniczne są interesujące podstawowej.

Objętość silnika wynosi 199.5 kostki. Kiedy podkręcony układ prędkość do 10 tysięcy, on da ci moc 27 „koni”.

Rower zbudowany jest na stalowej ramie rurowej i jest wyposażony w supportnymi hamulców. „ABS” może być zainstalowany, jeśli go chcą.

KTM Duke 200 Tidy

Komentarze na temat tego roweru często zawierają pochwałę za deską rozdzielczą. Najczęściej nazywa się komputer pokładowy. Jest to bardzo wygodne, jasne i dobrze poinformowany. Dzięki niej można dowiedzieć się liczbę któregokolwiek z płynów, przegrzanie silnika, spadek napięcia, zużycie paliwa. Sprytny system cię ostrzec, że benzyna czy olej jest na wyczerpaniu, a jeszcze powiedzieć odległość do najbliższego punktu serwisowego.

Ważne jest, że schludny sterowane za pomocą zaledwie dwóch przycisków. Nawet nie trzeba zdejmować rękawic je nacisnąć.

Nie mniej dogodne Controls. Wielu właścicieli powiedzieć, że to wszystko znajduje się dokładnie tam, gdzie ich miejsce.

światło

Na rower KTM Duke 200 wyposażony jest w nowoczesne optyki. Wymiary i stopy są wyraźnie widoczne w ciągu dnia. Nawet w trybie „wewnętrznego światła” dostaniesz wystarczającą moc wiązki. Wielu właścicieli powiedzieć, że w każdej zmiany systemu nie potrzebuje.

komfort pilota

Na większości rowery często idzie dalej i pasażera. Seat KTM Duke 200 przestronne i wygodne na tyle, aby pomieścić dwie osoby. Dla komfortu pasażerów, poręcze, znajduje się pod siodłem.

W opinii wielu właścicieli zauważyć, że siedzenie jest bardzo miękkie i wygodne.

Sadzenie pilot prosty, klasyczny motocykl klasy drogowego. Wraz ze wzrostem do 180 cm jest wystarczająca ilość miejsca. Ale więcej wysocy ludzie mogą być trochę wysokość do podnóżków. Aby w trakcie operacji nie powstają nieprzyjemne odkrycia, zawsze starają się przeprowadzić jazdę próbną przed zakupem.