225 Shares 4164 views

Starożytna receptura, aby przyciągnąć klientów

Nie, to nie jest iść tańczyć wokół ognia i innych starożytnych rytuałów, aby przyciągnąć klientów i sprzedaży.

Wystarczy mieć dobry kanał promocji, które, szczerze mówiąc, to grzech nie wykorzystać w swojej działalności.

Podczas gdy menedżerowie starają się dotrzeć do prezesów i coś, co sprzedają, tuż pod ich nosem jest niezwykle skutecznym sposobem na przyciągnięcie klientów!

I to się nazywa „list w kopercie”.

Więc co jest dobre listów w kopertach?

Organizacje te mają tendencję do przejść bezpośrednio do miejsca przeznaczenia. Co więcej, im większa organizacja, tym bardziej szacunek istnieje list papier. Są one starannie rejestrowane, a następnie wysyłane dokładnie w odpowiednim dziale! Sprawdzone.

Nawiasem mówiąc, nie ma bardziej skuteczny sposób dotarcia szef dużej organizacji, niż listu w kopercie.

Litery papieru łatwo zapisać w domu. Jeśli czytasz ten list i zrozumieć, że w niedalekiej przyszłości może to potrzebne, po prostu trzymać go na biurku. Ale jeśli, na przykład, otrzymane przez reklamy e-mail, jest mało prawdopodobne, aby spędzać czas, aby go wydrukować i umieścić w widocznym miejscu. Jeśli teraz nie trzeba produkt, wystarczy je zamknąć lub usunąć.

Jeśli ufasz swoich wysyłek do specjalistów, są one bardzo starannie wybrać się na własnej bazie najbardziej odpowiednich odbiorców.

To wspaniałe, prawda?

Twój list nie trafi do konkurentów i tych, którzy w żaden sposób nie mogła stać się klient. Wszystko jest bardzo starannie dobrane! Na przykład, w Jekaterynburgu, ta firma jest zawodowo Adular Group. Ponadto, jest ona również odpowiedzialna za niedostarczonych listów i zamian za swoje pieniądze.

To, co odróżnia listę mailingową ponad masy reklamy. Takich jak billboard czy miejskim ekranie.

Bo widzą grono ludzi, którzy zazwyczaj nie są twoi klienci!

Dostaje szansę na marne!

I dlaczego jest to chcesz?

Kolejne niezaprzeczalne litery Plus – więcej informacji! Litery piszesz bardziej przekonujące argumenty na rzecz danego produktu lub usługi. Ale jest to niezbędne, aby przyciągnąć klientów!

I po prostu spróbować na billboardzie lub baner do listy wszystkich zalet produktu lub usługi? Tak, istnieją miejsca i tylko jeden slogan.

Slogan jeden element nie może być sprzedany! Trzeba coś bardziej konkretnego do zaoferowania!

Jest udowodnione, że ciekawą pracę, a także dobrego sprzedawcy. Gdy klient czyta – wydawał się być słuchanie prawym przekonujących wypowiedzi.

Dlatego wysyłanie listów papierowych, a jeśli wprowadzamy setki tysięcy małych sprzedawców w klientów firmy! I musimy oddać hołd, te producenci często sprzedają dużo lepsze ich odpowiedniki życia!

Cóż, jestem przekonany ci w korzystaniu z liter?

Jeśli nie, to ostatni argument. Człowiek jest tak skonstruowany, że kocha sekrety. Sun'te go w ręce zwykłych ulotki – to szybko będzie w urnie. Ale tu przychodzi zamkniętą kopertę z nieznanych zawartości. Czy uważasz, że to zrobił, i spasuje rozpakowaniu? Nie! On otworzy swój pierwszy i skanowania! Im więcej odsłon więcej odpowiedzi!

Postępować znajomych! Powodzenia, aby przyciągnąć klientów!

A jeśli chcesz list przyniósł największą liczbę odpowiedzi, przeczytaj mój artykuł „Jak dostać lawinę odpowiedzi z poczty!”

I więcej.

Okazuje się, że istnieje tak wiele sposobów na wolnych i niskich kosztach reklamy, że jest bardzo skuteczny! To, co agencje reklamowe ukrywają! Chcesz wiedzieć wszystko z tych sposobów? Dołącz do naszego bezpłatnego projektu „Promocja bez kosztów!”