506 Shares 3380 views

Drukowanie broszur

W dzisiejszym świecie, wraz z rozwojem technologii druku, druk różne oferują szeroki zakres usług poligraficznych (broszury, katalogi, ulotki), przy użyciu różnych metod druku i dalszej obróbki drukarni tych produktów. Rozważmy główne metody drukowania stosowane w nowoczesnych drukowania, a także zrozumieć, co jeden będzie bardziej opłacalne dla broszury i ulotki, a niektóre z książek, czasopism i gazet. Ustalone metody można podzielić na trzy części: głęboki, płaskiej i wysokiej drukowania.
technologia druku wklęsłego można wykorzystać do produkcji broszur reklamowych duże krążenie. elementy drukujące są umieszczone poniżej non. Formularze są lustrzanym odbiciem i malować z białymi elementami miejsca usuniętych rakli. Produkcja broszur w ten sposób zachowuje wysoką jakość półtonów, ale mały tekst może być bez wyrazu. druk broszury ulotki głęboki sposób jest najczęściej wykonywane w połączeniu z wysokim drukowania. W tym przypadku obraz jest drukowany za pomocą druku wklęsłego, a tekst jest wysoka. Zakres druku wklęsłego jest dość szeroki: tapety, książki, broszury, papiery wartościowe.
sitodruk ekran (sitodruk) odbywa się za pomocą kliszy do druku siatki, które można wydrukować na powierzchni absolutnie dowolny kształt. Drukowanie ulotki i prospekty, w tym przypadku, kolor obraz jest przesycona znaczącej warstwy barwnika. Jest on stosowany do wszystkich powierzchni i różnej wielkości: produkcji broszur, billboardów. Powierzchnia ta może być papier, tkanina, ceramika (płytki), szkła i tak dalej.
Przez sitodruku przypisuje kolejne szablony Risograph Powielacz i drukowanie. Dzięki tej metodzie elementów spacje są tworzone przez spalanie materiału drukującego. Stosowany jest najczęściej do powielania dokumentów.
Litografia znalezienie różnych drukarskich i innych elementów drukarskich na tym samym poziomie. druk płaski dzieli się na bezpośrednie i pośrednie. Pośrednie broszury drukowania jest tak nazywane, ponieważ obraz z kliszy drukarskiej do powierzchni nie nanosi się bezpośrednio, lecz za pośrednictwem pośredniego (płaszcza) cylindra. Metoda ta jest bardzo popularna w większości przypadków, książki druk broszury jest druk offsetowy odbywa się w Moskwie. Obieg materiałów reklamowych, czasopism, ulotek również dokonać druk offsetowy (pośrednie).
Bezpośrednie metody drukowania obejmują te, w których obraz jest przenoszony z płyty drukarskiej do materiału bezpośrednio. To tipoofset, Collotype, litografia i di-tłoczenie.
Fototyp zapewnia drukowanie broszur, ulotek bardzo wysokiej jakości. Rozdzielenie elementów drukujących i uzyskuje odstępami zadublivaniya żelatyna. Ze względu na wysoką transmisję dźwięków i kolorów, zdjęć i rysunków drukowanych Collotype tonkoshtrihovye.
metodą litografii jest rzadko używany do dziś, zwłaszcza wykonując drukowanie broszur i broszur. Aby przeprowadzić druk litograficzny płyta jest tworzony na płaskim kamieniu litografii. Stosowany w połączeniu z płaskim aluminiowych płyt drukarskich i farb lepkości. Obrazy są bardzo wysokiej jakości. Przy zastosowaniu koc tipoofsete cylinder oraz formularz do wydrukowania. Tipoofsetnaya postać drukowana jest bardziej odporny na zużycie i nie wymaga nawilżania, co umożliwia drukowanie na różnych materiałów.
Płaskimi metod drukowania także elektrofotografii i MAGNETOGRAPHY. W kopiarek (XEROX) i drukarek laserowych stosowane tylko elektrofotografii. Ten rodzaj druku jest bardzo popularne w dzisiejszych czasach, jest powszechnie stosowany do produkcji promocyjnych broszur, książek, ulotek. Elektrofotografia powszechnie stosowane przez firmy świadczące usługi na szybki druk cyfrowy, druk broszur, ulotek, broszur.
Prasą elementy drukujące umieszczone w postaci białego przestrzeni powyżej. Jest to jedna z najstarszych metod drukowania. Pierwsze książki były drukowane druk typografii. Prosta i niezawodna metoda wykorzystywana obecnie do farb drukarskich i do tłoczenia. Przy zamawianiu, drukowanie broszur, konieczne jest, aby pamiętać, że metoda ta jest przeprowadzana tylko drukowanie monochromatyczne, które mogą być stosowane w druku gazet, czasopism, broszur i innych produktów drukowanych, gdzie nie ma potrzeby jasny, obrazów pełnokolorowych.
Fleksografia dotyczy sposobów drukowania. Nadruk pomocą elastycznej płyty drukarskiej, który jest zamontowany na butli płyt o różnych średnicach. To pozwala na zastosowanie geometrycznych kształtów, wzorów, bez przerywania drukowania broszur i przy dużej prędkości. Materiał do druku – papier, karton, polimerowy materiał. Zakres fleksograficzne drukowanie broszur broszury, tapety, etykiet i opakowań.
Koszt druku broszur
Złożenie zamówienia na druk broszury, należy wziąć pod uwagę koszty i rodzaj druku. Koszt drukowania broszur zależy od wybranej metody drukowania i obiegu broszur.
Przez wklęsłodruku niezbędnego do uciekania, jeżeli nakład wynosi kilkaset tysięcy egzemplarzy. Inaczej – jest to bardzo kosztowne.
Koszt wytworzenia broszury w druku offsetowego jest najbardziej korzystne, gdy zamówienie mnogotirazhevom. Druk offsetowy jest bardzo wysokiej jakości i efektywne kosztowo sposób, aby wydrukować. Ale prepress zwiększa koszt rzędu. Nawet przeciętny nakład może być bardzo kosztowne.