671 Shares 8344 views

Reklamuje w „Facebook” jest uzasadniona?

„Facebook” jest znane do 99% użytkowników Internetu, jest to bardzo popularna sieć, to zebrano ogromną liczbę ludzi z całego świata. Wiele osób pamięta czasy, gdy była to mała portal dla komunikacji, a teraz jest globalny mnogopolzovatelstkaya zabaw. Najciekawsze jest to, że „Facebook” urodziła się na długo przed pojęciem „sieci społecznych”, a nazwa Stwórca jest znany na całym świecie – to nigdy nie ukończył Harvard Mark Zuckerberg.


Historia Marka Tsukenberg

Począwszy od 6 klasy to młody człowiek z pocenie innowacyjnego myślenia, aby stworzyć coś wielkiego i ciekawego. I jak wszyscy widzimy, jest niezwykle skuteczne w to! Neporedstvennoe Poczęcie „Facebook” był 04 lutego 2004 w sali akademiku. Kto by pomyślał, że taki gigant urodziła się tak cicho! Ale twórca upór zrobiła swoje i teraz jego dziecko grzechotki cały świat!

Powrót na reklamę w „Facebook”

Musimy zacząć od tego, że reklama w „Facebook” to niezwykle popularne. Wynika to z jego obecności. Im więcej ludzie widzą reklamę, tym lepiej będzie działać. Nie ma powodu, aby zakładać tanich reklam na nieznanej stronie. W pieniądze, ale aby zapisać. Ale do pracy, oczywiście, że nie.

„Facebook” już osiągnęła rekordową frekwencję, zerwanie z historycznymi postaciami. 1 miliard ludzi przychodzi tam tylko na jeden dzień, pomyśl o tych liczbach! Oczywiście, reklama w „Facebook” jest opłacalna, nawet na podstawie liczby użytkowników. Wśród setek tysięcy ludzi z bardzo dużą dokładnością właśnie klienci.

Formy reklamy w „Facebook” i jej koszt

Ciekawostka: reklama w „Facebook” rozpoczął swoje istnienie z skandalu. Złamał z wykorzystaniem bazy danych użytkownika, które, oczywiście, nie znał. Ale to nie przeszkodziło to nieporozumienie, „Facebook”, aby stać się liderem w dziedzinie polityki reklamowej Internet. Jednoznaczne odpowiedź na pytanie, ile kosztuje do reklamowania w „Facebook”, no. чего именно он ждет от рекламы и на какой результат надеется. Użytkownik musi dokładnie zrozumieć, co on oczekuje od reklamy i spowodować nadzieje. Na podstawie tych danych, konieczne jest, aby wybrać jeden w swoim rodzaju, który jest wymagany. Ze względu na fakt, że reklama w „Facebook” cieszy się szeroką popularność, jego koszt nie jest mały. Ale to nie powstrzymuje ludzi, tj. A. Foolish zaoszczędzić na promocji marki, produktu, usługi.

Istnieją całe agencje świadczące usługi na umieszczenie reklamy w sieciach społecznościowych, odnoszą się do nich opłacalna w przypadku jeśli nigdy nie doświadczył tego rodzaju kampanie reklamowe, marketing internetowy jest zupełnie inny od mediów i banerów reklamowych.