836 Shares 5361 views

Jak zrobić plakat w Photoshopie i własnymi rękami

Jak zrobić plakat w Photoshopie lub własnymi rękami? Która metoda w użyciu? Mamy szczegółowe spojrzenie na obie opcje, a następnie można wybrać odpowiedni dla niego.


Jak zrobić plakat w Photoshopie

Najczęściej w tym celu użyć programu Adobe Photoshop. Obecnie w Internecie można znaleźć wiele videurokov o tym, jak korzystać z tego programu lub brać udział w kursach w szkołach specjalnych.

Stwórz plakat w Photoshopie jest bardzo proste, trzeba tylko swoją wyobraźnię i obrabiany przedmiot. Aby rozpocząć, wybierz zdjęcie lub obrazek, który będzie podstawą przyszłych plakatów. Może to być logo lub zakładu fotograficznego słynnego artysty, lub coś innego. Ponadto, załadować go do programu Photoshop do późniejszego przetworzenia. Można zmienić tło, dodać napisy, a nawet pewne elementy szkicu. Tutaj wszystko jest ograniczona tylko przez oryginalnego pomysłu lub pragnień klienta. Pamiętaj: jeśli trzeba plakat, aby przyciągnąć uwagę wszystkich, powinno być jasne. Gdy wszystko jest gotowe, po prostu je wydrukować na papierze o odpowiednim rozmiarze.

Sprawdziliśmy najbardziej popularny program do tworzenia plakatów i przetwarzania obrazu, ale można wybrać dowolny wygodny dla siebie.

Jak zrobić plakat z własnymi rękami

Innym sposobem – jak zrobić plakat – jest to, że można wyciągnąć go całkowicie sami. Ale to lepiej zrobić, jeśli naprawdę mają zdolność do rysowania.

Do tego trzeba kawałek papieru wielkości przyszłości plakat, a także wszelkiego rodzaju farby, pędzle, ołówki, markery i inne akcesoria. Przed przystąpieniem do pracy, trzeba wiedzieć, gdzie w przyszłości będzie powiesić plakat. Jeśli jest to ulica, to najlepiej użyć w procesie tworzenia farbą wodoodporną w przypadku deszczu (śnieg) lub na końcu produkować laminowane plakaty.

Również w tworzeniu plakatów, można korzystać z niektórych gotowych materiałów. Na przykład, może to być różne wycinki, pocztówek, zdjęć, a nawet niektóre elementy.

W procesie tworzenia plakatu zawsze może być kilka osób uczestniczy, z których każdy będzie odpowiedzialny za własnym zakresie. Na przykład, jeden remis i jeden – pisanie tekstów na przyszłe plakatów ..

Wnioski o jak zrobić plakat

Obie opcje, które oceniane w tym artykule są dobre i mają swoje wady. Po pierwsze, zarówno budżet. Do pracy, nie zatrudniać nikogo zatem nie płacą nic nikomu. Wszystkie prace są prowadzone niezależnie.
W przypadku Photoshopa potrzebny jest dostęp do programu i drukarki, a w przypadku rysunku – zestaw narzędzi.

W obu przypadkach, można spędzić czas i, najprawdopodobniej, nie małe, aby stworzyć przyszłość plakaty. Należy wziąć to pod uwagę.

Która opcja do wyboru – wybór należy do Ciebie lub Twojego klienta. Najczęściej wybór zależy od koncepcji imprezy dla którego plakat jest wykonany, a budżet jego powstania. Jeśli jest to praca dla siebie, najlepiej jest wybrać to, co jest bardziej utalentowany.

Oba warianty mogą być łączone. Na przykład, całkowicie wypełnić plakat w Photoshopie na już drukowanych plakatów, aby umieścić niektóre przedmioty wykonane ręcznie. Jeśli istnieje taki pomysł pierwotnie.