696 Shares 9976 views

Dowiedz się, jak zabawa z okazji urodzin

Jeśli zastanowić się nad problem, jako notatkę zabawa urodziny, to ten artykuł będzie bardzo przydatne dla Ciebie. Oczywiście, ten dzień powinien być niezapomniany. I goście, a bohaterem tej okazji nie można przegapić. Powinno to być zabawa, piękne i ciekawe, a co najważniejsze – niezapomniane. Można świętować to wydarzenie w naturze lub udać się do restauracji, ale nie mniej interesujące są z tej okazji iw domu. A jeśli nadal strzelać, to w przyszłości będzie można oglądać do tego niezwykłego, zabawy i oryginalny uroczystość. Aby rozpocząć, zapomnijmy o ich sprawy i problemy dorosłych i zanurzyć się w świątecznej atmosferze, mieć trochę zabawy z całego serca, i mieć trochę zabawy. Nawet jeśli firma zebrała całkiem dziecka, nadal można grać ciekawe gry, które będzie rozwiązanie problemu: jak zabawa z okazji narodzin domu.

Zacznijmy od konkursu o nazwie „akordeon”. Ołów wyciąga kawałek papieru i przechodzi każde koło, wszystko w porządku, że napisany w gratulacjami werset urodzin. Na początek, można napisać pierwszą linię do reszta kontynuowała gratulacje. Każde abonenckie zapisuje jeden wiersz wiersz, korzystnie w rym następnie zagina arkusz. Dla kolejnego gracza pisze nową linię, a on nadal odebrać rym do proponowanego zdanie sąsiada. Po wszyscy goście napisali swoje gratulacje, arkusz akordeon z rozkładania i prowadząc wyraziście czyta tę odę na cześć bohatera okazji. Okazuje się bardzo zabawny i rozrywkowy.

Kolejny konkurs, aby pomóc poradzić sobie z zadaniem jako zabawy z okazji jego urodzin, zwany „hot – zimno”. Najpierw na kawałku papieru napisane życzenia urodzinowe. Następnie tnie się na kawałki, a dane osób, więc ukryli kawałki w domu. Jeśli chłopiec urodziny – mężczyzna, wręczając kawałki do kobiet, i vice versa. Bohaterem tej okazji, aby zebrać wszystkie części do tego będzie musiał odgadnąć, gdzie ukryte wszystkie kawałki. Uczestnicy stoją w rzędzie i krzycząc „na gorąco” lub „na zimno”, w zależności od tego, jak blisko się do odkrycia urodzin. Kiedy wszystkie elementy są montowane, kto ukrył to komplementy, przeczytać jego urodzin.

Jest możliwe, aby zorganizować konkurs na których każdy uczestnik otrzyma jakąś zabawną pamiątkę, takie jak uchwyt w postaci punktów lub nożem lub coś innego. chłopiec urodziny pyta każdy odwiedzający każda praca należy do ciekawych i zabawy, a goście z kolei jest wykonywane, za który otrzymał nagrodę.

Nie mniej interesujące jest konkurs „Gdzie jestem?”, Który pomoże rozwiązać problem, jak zabawa z okazji urodzin. Użytkownik siedzi plecami do każdego innego, a on był na jego tylnej ściance oczka z różnymi napisami takimi jak „WC”, „izby wytrzeźwień” lub cokolwiek innego w tym stylu. Następnie określić różne wiodące pytania, które gracz musi odgadnąć, co jest napisane na etykiecie.

Jeśli nadal zdecydować, jak zabawa z okazji urodzin, należy grać ze swoimi gośćmi w grze o nazwie „Krowa”. Tutaj, gracz udaje się do wszystkich i próbuje pokazać słowo do ucha szeptał poprzedni uczestnik. Wszyscy inni próbują rozwikłać słowo. Ten, kto pierwszy odgadnie prawidłową odpowiedź, idzie do środka pomieszczenia, zamiast poprzedniego gracza. Teraz będzie musiał starać się pokazać słowo w jego uchu szept poprzedniego gracza. To jest bardzo ekscytujące, zabawne i ekscytujące gry, w której uczestniczą wszyscy zadowoleni.

Bardzo ekscytująca gra „sytuacji”. Ona przejmie nad morzem radości i zabawy. Idź facetów, oni do brzucha taśmą klejącą samoprzylepnych balonów. Teraz rozrzucone na podłodze meczu. Gracze muszą schylać i zebrać wszystkie mecze, piłka nie musi wybuchnąć. Patrz na to dość zabawne.

Dla tych, którzy nie wiedzą, jak ekscytujące, aby świętować swoje urodziny, będzie prawdziwa gra dobrodziejstwem „Get cukierka”. Choć trudno konkurs jak dziewczyny z makijażem. Tutaj, płyta jest wypełniona kwaśnej śmietany i rzuca cukierki. A gracz musi dostać cukierki z miski bez używania rąk.