167 Shares 4038 views

Jak złożyć życzenia na Nowy Rok

Okazało się, że głównym tradycja wakacje z kuranty stała się zwyczajem, że moje najbardziej cenionych pragnienie. Uważa się, że jeśli ktoś zrobił wszystko poprawnie, to w przyszłym roku będzie on na pewno to, czego tak namiętnie marzyć. I gdzieś tam leży trochę prawdy. Po tym wszystkim, idea jest znana mają tendencję do zmaterializować w rzeczywistość. Dlatego też, jeśli jesteś przekonany, że dokonać marzenia, tak to się dzieje.


Jak złożyć życzenia na Nowy Rok? Wydaje się, że nic szczególnie trudnego. Ale tradycja jest wciąż odciska swoje piętno. Istnieje kilka sposobów, jak to zrobić. Uważa się za konieczne standardy zgodności daje pożądane rezultaty znacznie szybciej. Tak, a rytuał staje się tylko należytej powagi i mistycyzmu. A co za wakacje bez odrobiny magii? Oto kilka sposobów, jak zrobić życzenia na Nowy Rok.

spalony wiadomość

Najbardziej popularnym sposobem jest pragnienie napisane na kartce papieru, a następnie spalone. Popiół pozostały po nucie, trzeba mieć czas, aby rzucić się lampką szampana i pić do ostatniej kropli ostatni skok kuranty. Jednak ci, którzy próbowali, często ubolewał nad faktem, że pragnienie w końcu się nie sprawdziły. Co to jest błąd?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co jest najbardziej istotne jest to, jak wyrazić życzenie na Nowy Rok? Oczywiście, właściwa postawa i ostrości. I jak możemy całkowicie względu uważano, kiedy wszystko ma robić w pośpiechu? Tak, a dookoła zaczynają odkorkować butelkę napełnić kieliszki wokół śmiech i okrzyki. Z pragnieniem, aby uzyskać maksymalną moc, ręce powinny działać na własną rękę. Więc można poćwiczyć wcześniej szybkość i dokładność działania, a następnie do ostatniej chwili, aby nie zrobić jakiś niefortunny błąd.

Jak złożyć życzenia na nowy rok, czy wszystko w ten sposób rozprasza? Pomyśl tylko o tym, jak marzenie. Wyobraź sobie siebie w sytuacji wymagane. Jeśli marzysz o weselu, proces musi być wniesione obraz ceremonii. W ogóle, sens, jak sądzę, jest jasne. Bardziej konkretne i mniej rozmyte linie. W przeciwnym razie nie ziściło uzupełnić do końca.

Nie pisać na kartce papieru takich zwrotów jak „chcę”, „daj”, „Życzenie” i tym podobne. Komunikat w przyszłości powinien zawierać oświadczenie, że z nim w przestrzeni pozostało prawie płakać dokładnie to, czego potrzebujesz. To prawdziwy pozytywne emocje, o dyspozycję życzyć spełnienia.

Bądź przygotowany, aby zapewnić wszystko, czego potrzeba, aby nie trzeba szukać po kieszeniach na niezbędne przedmioty rytualne. Kawałek papieru, długopis i zapalniczkę leżał obok talerza. Może być tak, że widząc takie intensywne szkolenia, swoje otoczenie, będzie starać się nie przeszkadzać. Więc pytanie, w jaki sposób złożyć życzenia na Nowy Rok, możemy śmiało powiedzieć, że zorganizowana.

Nie bierz zbyt duży kawałek papieru. Pamiętaj, że prochy wciąż masz do przełknięcia. Mała uwaga spalić znacznie szybciej, a śmieci pozostawi znacznie mniejsze. Dusić spalony papier pod zegarem chiming – wątpliwej przyjemności, zgadzają.

Jak złożyć życzenia na Nowy Rok, tak że nie jest wtedy nieprzyjemne konsekwencje w postaci spalonych obrusy i modny gościa? Wykonujemy rytuał ściśle na płycie lub na podnóżku. Upewnij się, że iskry i świecące prochy nie wchodzą na obiekty wokół ciebie. Blichtr, ręczniki i włosy zebrane w tabeli bankiet ludzi można łatwo zapalić. Więc nie zapomnij zabezpieczyć przestrzeń wokół nich, w przypadku gdy coś pójdzie nie tak, jak oczekiwano.

Wreszcie ostatnia wskazówka. Wierzyć z całego serca w to, co sprawi, że się spełnią, kiedy pić szampana z cenionych popiołów. Bezpośredni twoja energia jest w tym kierunku. A może wszystkie życzenia się spełnią w tej magicznej nocy.