493 Shares 9277 views

Te różne konkursy dla dorosłych

Co odróżnia dobro od złego posiłku? Nastrój. Dziś nie jest już modne tylko siedzieć przy stole, wchłaniając nieskończoną ilość napojów alkoholowych i żywności. Wesela, urodziny, imprezy firmowe zdecydował się bawić, okazji zabawne konkursy, zabawy organizować konkursy.


Im głębiej program wakacyjny, tym mniej ludzie „przeniesiony” z alkoholem, święto weselej, tym dłużej jest pamiętany.

Przy sporządzaniu prowadzących konkursy dla dorosłych, muszą koniecznie uwzględniać specyfikę imprezy, zwłaszcza ludzi, którzy wezmą w nim udział. Nie ma sensu do zaoferowania zbyt mobilne gry w zespole wiekowej. Najlepszy prezent po prostu odmówić udziału w nich. W najgorszym – obrazi i nie będzie już przyjść.

Najbardziej złośliwe konkursy dla dorosłych zbliża się do ślubu. To wydarzenie pozwala erotyczne podteksty wakacji. Jednak należy zauważyć, że na początku wakacji, kiedy ludzie nie są jeszcze całkowicie zrelaksowany, aby zaoferować im zbyt „zabawny” ćwiczenie nie ma sensu. Możesz zacząć od nieszkodliwych zdarzeń. Na przykład, aby sprawdzić, które z potencjalnych dziadków szybko swaddle dziecka lub lalki z babć Kto wyżywi wnucząt. Aby to zrobić, dać babci butelkę z Smoczek „wnuka”, który może odegrać rolę tego samego dziadka. Zamiast smoczka może być talerz owsianki, ale zamiast „wnuka” – son-in-law lub którykolwiek z obecnych gości.

Jako „Zwiększenie stopni” partii, konkursy dla dorosłych może wyzwolił się. Można, na przykład, siedzieć na krzesłach mężczyzn, umieścić je na kolanach gazety. Problem kobiet – tak szybko, jak to możliwe, by zniszczyć booty źle tej gazety. Ćwiczenia wygląda bardzo soczyste, daje ludziom uczestniczącym dużo zabawy. Jest jeszcze inny, bardziej zrelaksowany wersja konkurencji. Na kolana nie są mężczyźni umieszczone gazetę i arkusz papieru z malowanymi kropkami. Kobiety klęczeć i starają się trzymać, który odbywa się w zęby przebić arkusz gdzie te punkty są rysowane. W ramach procedury wygląda bardzo niejednoznaczne. Jednak musimy pamiętać, że aby stać się członkiem takiej sytuacji nie zgadza pikantnym każdego gościa. Dlatego też wybór uczestników należy podchodzić bardzo ostrożnie.

Jeśli goście chętnie uczestniczą w takich dwuznacznych gier, mogą oferować bardziej „gorące” konkursy dla dorosłych. Na przykład, można zaprosić pary i zaoferować swoją żonę rolkę nogi w cytrynowym męża nodze, który dopiero co wyjęte z lodówki. Albo poprosić męża, żeby zdjąć wargi z klamerkami żony. Oczywiście, w obu przypadkach, oko powinno być aktywnym uczestnikiem przywiązany.

Jeśli goście i nowożeńcy nie podoba niejednoznaczne zdarzenia, można to zrobić bardziej cnotliwe gier. Niech zawiązanymi oczami mężczyzn rozpoznaje bratnią duszę na ramieniu lub zapach perfum, a kobiety kochał odgadnąć na uszach.

Posiadania takich konkursy dla świąt obchodzonych w pracy, nie jest to zalecane. rozrywka korporacyjna powinna być łączony zespół, rozweselić, ale ich nie prowokować.

W jednej organizacji przez cztery lata teraz przypomniał historię Bożego Narodzenia, które pochodziły z jednego z pracowników. Tekst opowieści o tym, jak powiedział Mikołaj postanowił pogratulować pracownikom korporacji. Było wiele znaków, ożywionych i nieożywionych. członkowie partii firmowe LOT określić swoje role. Czy Mikołaj (chyba najbardziej elegancki i mała kobieta w organizacji), helikopter, Wiatr, królik, świnia, drzewa, itp Zadaniem każdego z nich – do symulacji tego, co autor czyta. Drzewa mają swing, dzik – kopanie śnieg nos. Im więcej uczestników w historii niż bogactwo swoich imprez, zabawa skręca inscenizacji. Wyobraź sobie śmiech spowodował jedną z fraz bajkowych: „Pod kołysząc Elka leżał helikopter ze złamanym ostrzem, Wiatr niósł Snowflakes rozliczeniowe podniesione w powietrzu krąży kopyta hog i Mikołaj bezskutecznie próbowali wspiąć się na ogromny snowdrift”.

Konkursy dla dorosłych zawsze są budujące. Ale jeśli nie są pewni swoich umiejętności, obawa, że pojawią się, że coś jest nie tak, to lepiej zaprosić profesjonalnego moderatora. Wtedy sukces festiwalu będą gwarantowane.