84 Shares 9767 views

Gratulujemy wiosną w szkole i przedszkolu

Gratulacje na wiosnę, która odbyła się w dniu 1 marca. W tym dniu uczniowie i dzieci w przedszkolach organizuje różnorodne działania, które jest odwiedzane przez zaproszonych gości – rodziców uczniów, jak i nauczycieli i wychowawców. Nadejście wiosny i początek ciepły szczęśliwy wszystkich, którzy mieszkają w szerokościach geograficznych, gdzie panuje zimno znaczną część roku.

Po zimowych starych ludzi wystawił gier rozrywkowych, kiermasze i występy. Słowiańskie narody na koniec lutego na tydzień przydzielonego do zabawy na cześć nadchodzącej wiosny – Carnival, z których ostatni dzień jest najważniejszy, i został nazwany „off zimy.” Towarzyszył mu spalenie kukły, która odnosi się do zimy.

W dzisiejszym świecie, Festiwal Wiosna przywitała nieco inaczej. Jednak jest coś, co łączy starożytne i nowoczesne razy w tym względzie – bezgraniczna radość z ludźmi o przybycie jednego z najpiękniejszych pory roku – wiosna.

Gratulujemy pierwszego dnia wiosny w szkole

Wiosna jest tutaj – przyniósł ciepło

Natura ożył ponownie

I bardzo szybko kwitną piękne kwiaty.

Przyjaciele! Gratuluję

Od początku Spring Festival!

To komplementy student może otworzyć imprezę poświęconą święto wiosny.

Dzisiaj nasze święto jechałem: wiosna nadeszła!

Jak dobrze, że zimno oddalać

I północny wiatr nie ponosi zbyt zimny śnieg

Gratuluję wam, moi przyjaciele!

Z wiosną i słońcem przez okno,

Który topi się lód i ogrzeje dom.

Życzę szczęścia i dobra,

Po wizycie nas wiosna nadeszła!

Gratulujemy święta wiosny w przedszkolu

Z magiczne święto wiosny przyszedł do naszego ogrodu ciepła

A teraz słońce świeci bardzo wysokie!

Słowiki śpiewają w gałęziach,

Cycki stalowy Twitter

Jestem za oknem zliczono pięć rzeczy już dziś!

Wraz z nadejściem Spring Festival wszystkim grywalna!

To pozdrowienie jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Gratulujemy wiosny: zajęcia w szkole

Zazwyczaj święto wiosny obchodzony jest tylko w szkole w pierwszych klasach. Wszystkie zajęcia równolegle zaangażowanych w organizację imprezy, zaprosił dyrektorów szkół i rodziców z dziećmi.

Studenci mogą odgrywać jedną z ludowych opowieści lub wymyślać historię. Prezentacja uczniów może być bardziej sformalizowane: przedstawienie pozdrowienia poezji i kilka piosenek i tanecznych numerów.

Sceneria zajmują jedną z najważniejszych części w organizacji festiwalu wiosny: scena powinna być ozdobione świeżych kwiatów – symbole „reaktywowana” natury. znaków kostiumach są również mile widziane: na przykład, jeden z nauczycieli może odgrywać rolę „Wiosna”, które dzieci zostaną wezwani do sceny, a „zimowy” może odgrywać inną, która będzie obiecać dzieciom, że wróci ponownie po upadku. Fakt, że rekreacyjnych w szkole i powinien być charakter edukacyjny: dzieci z tej sceny mogą absorbować cykliczne sezony.

Na koniec wszyscy uczestnicy mogą wyjść na scenę (razem z bohaterami – „wiosna” i „zima”), a śpiewać przyjazne tematu.

Jeśli jeden z nauczycieli będzie odgrywać rolę zimą, to ważne jest, aby podkreślić w finale z faktu, że wszystkie pory roku są bardzo ważne.

Gratulujemy wiosny: święto w przedszkolu

Cechy święto wiosny w przedszkolu jest to, że tutaj jest lepiej zorganizować imprezę z dużą ilością znaków kostiumach.

Na przykład, oprócz znaków „Wiosna” i „zima” można dodać „przełknięcia”, która w opowieściach ludowych niesie ze sobą sprężynę, że może zaprosić na scenie główny gość.

Również święto wiosny charakterystycznym naprzeciwko dzieci: dobry jaskółki, na przykład, można przeciwdziałać przez Baba-Jaga, która stara się zapobiec nadejście wiosny na scenie.

Poetyckie pozdrowienia można odmawiać przed publicznością , albo czytać dzieciom.

Wszystkie te opcje gratulacje Wiosna – wyłącznie orientacyjny przykładów, które nie mogą być skutecznie zrealizowane bez congratulator rozpromieniony uśmiechu i radości, które są stosowane do wszystkich ludzi, pierwszy dzień wiosny.