892 Shares 5858 views

Walentynki: dar własnymi rękami. Co dać ulubione Walentynki?

Każde święto jest idealny na swój sposób, ale Walentynki – najbardziej delikatny i wzruszający dzień roku. Czekamy na jego miliony wielbicieli do wyrażania swoich uczuć i po raz pierwszy do nich przyznać. Kawiarnie i restauracje nie wiem koniec odwiedzających w dniu zakochanych. Prezent wykonany własnymi rękami, jak to możliwe, aby wyrazić wszystkie swoje emocje bez słów!

Valentine

Głównym atrybutem święta – Walentynki karta. To słodkie karta dowolny rozmiar wyraziła swoje uczucia do partnera, delikatne słowa miłości! Valentine karty są wysyłane za pośrednictwem poczty, strony ręcznie, jest przymocowany do chwili obecnej. W niektórych organizacjach i instytucjach edukacyjnych ustanowić specjalny pojemnik na walentynki. Pod koniec dnia jego otwarcia i rozdawali pocztówki do odbiorców. Tak więc, możemy wyznać miłość anonimowo. Lub odwrotnie, aby podobać się całemu zespołowi na dzień zakochanych, prezenty z rękami w kartkę z życzeniami, aby umieścić wszystkich na stole.

Jeśli pokażesz trochę wyobraźni, nie można Valentine wykonane z papieru, ale, na przykład, ciasta, mydło, tkanki.

słodycze

Prezent na Walentynki własnymi rękami zbudować nie tak trudne. Gdzie jest twój ulubiony słodki ząb, ciasto lub krem część herbatników kruchych. Główną cechą wola Valentine dekoracji. Obecnie w sprzedaży znajduje się ogromna ilość opatrunku, jadalne dżetów, koraliki, kwiaty, kolory. Twórz impuls i ozdobić ciasteczka niezwykle piękne! Rozłożone gotowe wypieki na pięknej płycie lub zapakowane w kartonowe pudełko w formie serca. Cookies mogą być zastąpione ciasta polane lukrem.

Prezent dla ukochanej na Walentynki mogą być przedstawione w formie tortu! Najprostszym i najbardziej odpowiednie dla receptury okazji – „Pancho” Ciasto Pozwalają na godzinę, ale wskazane jest moczyć przez kilka godzin. Piec zwykły herbatniki i pocięto na dwie części, a jedna płyta powinna być cieńsza, w przybliżeniu 0,5 cm. Będzie to podstawę do ciasta. Położyliśmy go na płycie, a pozostałe kok pokroić w drobną kostkę. Przygotowanie kremu: ubij śmietanę z cukrem pudrem lub cukrem, dodać czerwony barwnik. Worek mrożonych wiśni są zwolnione z nasion i wymieszać ze śmietaną i herbatników kostkę. Teraz, ze cała ta masa ułożyć piękne serce. Można zrobić szablon z tektury, która była doskonała. Top jest pokryty resztkami czerwonego kremu. Dalej – wyobraźni: można napisać wiadomość kremu lub po prostu do dekoracji.

Dla prawdziwego mężczyzny

Dla tych, którzy nie lubią słodkie, ciasto można zgasić kebab lub soczyste kotlety obficie posypane cebulą! Jeśli twój partner ma poczucie humoru, uruchomiliśmy to jadalne bukiet. Kwiat łodygi – długie kije solone, konieczne jest, aby dokładnie przymocować różowego zakręcony pyszny boczek. Zawartość w bukiet ozdobiony zielonej cebuli, pietruszki, sałata i zapakować kilka w bibułkę. Dostać smaczny prezent dla ukochanej na Walentynki.

Kolaż w polu

gazety ścienne i plakaty na święta jest trochę zmęczony. Można zrobić niezwykły kolaż w polu. Aby to zrobić, trzeba będzie drukować więcej wspólnego zdjęcia, napisać na kartkach pięknych deklaracji miłości i komplementy. Box może być niewielki, to jest możliwe do wklejenia na ścianie zdjęcia, zrobić delikatny napis. A w środku tego pola – to kolejny, mniejszy też urządzone jak kolażu. Matrioszka może być nieskończony, a najmniejszy, ostatni leżał maleńki klucz – z całego serca! Ten Bude Twój najlepszy dzień zakochanych. Przedstawić swoje ręce wykonane z miłością, aby wyrazić uczucia lepiej niż słowa!

skarbów

Oryginalny prezent na Walentynki w stylu poszukiwaniu pirackiego skarbu. Głównym Gift – dekoracyjne butelki, wykonany własnymi rękami. Korzystanie z farb akrylowych, naklejki, wstążki, koraliki ozdobić zwykłą szklaną butelkę. Odbiór ten potężny korek, który zostanie szczelnie zamknięty. Wewnątrz-skarb butelka może umieścić list z deklaracją miłości i słodkie łańcucha Key – serca. Teraz zadanie – dobrze ukryty skarb i pozostawić wskazówki dotyczące wyszukiwania. Jeśli twój partner jedzie do domu na piechotę, można dołączyć kilka wiadomości na ogrodzenia, słupy, przystanku autobusowego, jest bardzo intrygi. Kiedy ktoś bliski przyjść do domu, oddać mu pierwszą nutę, aby wskazać, gdzie obok. Niech to wędrować wokół domu trochę, a końcowy będzie czekał na niego w łazience … Pełna smakowej pianki i róży kąpiel płatki, małe świece wszędzie, kameralną atmosferę. Butelka z niespodzianką zapakowany w kilka warstw celofan i opadł na dno. Kiedy oboje znajdą się w gorącej wodzie, zaskoczeniem pokazać. Taki prezent dla męża na Walentynki będzie pamiętany przez długi czas!

prezenty funkcjonalny

Prezenty mogą być funkcjonalne, praktyczne, będą przez długi czas, aby przypomnieć to pomyślny dzień. Jeśli nie są przyjaciółmi robótki, można wybrać najprostszy sposób. Uszyć poszewkę w kształcie serca, dzięki czemu bardzo łatwo. Wycinanie dwóch identycznych serca wielkości gęstego czerwonego tkaniny, złożone je zmierzyć i uszyć, pozostawiając niewielki otwór. Ostrożnie obrócić poszewkę i wypełnić go wypełnić, można użyć zwykłej bawełny. Następnie zaszyć dziurę ręcznie i przejść do wystroju wnętrz. W sklepie można kupić sprzęt komputerowy samoprzylepne dżetów i umieścić je na swoich nazw lub słowo „miłość”. Skręć wyobraźnię i poduszka wyjątkowo piękne! Szwaczka popisu w dniu zakochanych. Prezent, wykonany własnymi rękami, jest dużo droższy i ładniejszy niż kupiony w sklepie.

Trzymaj ręce ciepłe

Mężczyźni rzadko zajmuje się robótek. Przynajmniej raz w roku, można pracować trochę i zrobić prezent dla żony na walentynki. Trudno wymyślić niczego nie potrzebują. Kup w sklepie zwykłe białe lub czarne rękawiczki i czerwony barwnik do tkanin. Ostrożnie rysować ołówkiem małych serc na rękawiczki i pomalować je na czerwono. Otrzymujemy piękne ciepłe rękawice, w których można umieścić kawałek duszy.

Ale można zrobić bardziej oryginalny prezent na Walentynki własnymi rękami. W tym przypadku konieczne jest, aby zebrać siły i iść do sklepu z bielizną. Kupić tam jakieś majtki kabaretki – bikini do gustu. Spróbujmy zrobić niezwykły kilka strun!

Ulubiony dokładnie oszacować i takich wysiłków, a nowe elementy garderoby. Trzeba będzie papier pakowy, długie drewniane szpikulce, taśmy i kilka małych zabawek pluszowych. Szaszłyki owinięte wstążkami satynowymi i przekształcić je w piękny kwiat łodygi. Na koniec, można przykleić taśmę do szpikulec z białego kleju. Od szorty zwijają rosebuds i zabezpieczyć małą bulavochkami. Teraz jest dołączony do kwiatów szpikulec i zabawek. Robimy oczywiście nieparzystą liczbę. Gotowe! Można zbierać bukiet i opakowanie w jasny papier pakowy! Powstałe emocje będzie pamiętany przez długi czas w tym dniu zakochanych. Prezent wykonany własnymi rękami, przyszedł znakomity i twórczy!

zabawy dla dzieci dla dorosłych

Z pewnością na imprezach dziecięcych widzieliście Pinata! Ta konstrukcja jest wykonana w papier-mache ozdobione kolorowym papierze wewnątrz są słodycze i słodkie małe upominki. Dziecko z zawiązanymi oczami, rękami bat i odpocząć kilka razy. Należy obniżyć wiszące na drzewie Pinata i otrzymują prezenty. To zabawne zabawy mogą być przedstawione jako dar dla męża na Walentynki. Ich własne ręce, że Pinata jest bardzo prosta, na całkowitym wysuszeniu trzeba trzy dni, więc niespodzianka zacząć przygotować z wyprzedzeniem. Nadmuchać balon w kształcie serca wielkiego rozmiaru. Rozdarcie papieru na małe kawałki, z lub klej PVA obkleyte piłki całkowicie pozostawiając niewielki otwór na szczycie. Lepiej jest zrobić 4-5 warstw, ale każdy z nich ma do wyschnięcia na kilka godzin. Dzień później przystąpić do wystroju wnętrz. Możesz wkleić nad papieru falistego piñata, kolorowe naklejki, albo po prostu malować gwaszem. Wewnątrz leżał jego niespodzianek, Linkę i przykryć otwór na górze. Eleganckie serce jest gotowe! Nie zapomnij zdjąć aparat, jako dorosłego człowieka z kijem w ręku próbuje wycofać swoje dary. To będzie bardzo zabawne!

Szybko latać jeden, dwa, trzy prezenty walentynkowe, własnymi rękami wykonane z miłością, opuści żywy wrażenie na całe życie!