616 Shares 8381 views

Alize jest żywy, czy nie? To pytanie dręczy wielbicieli talentu francuskiego piosenkarza!

W 2014 roku, piękny korsykański, francuski piosenkarz Alizee zamienia 30 lat. Prawie 20 lat swojego życia poświęciła scenę. Pomimo faktu, że jej ostatni album został wydany w maju tego roku, w Internecie oraz w tabloidach pogłoski, że Alize nie ma, ona spokojnie odszedł. Wiele z jej fanów nowości spowodowały grozy i rozpaczy, i, oczywiście, nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się, w jaki sposób te informacje są wiarygodne. Więc Alize jest żywy, czy nie? Ludzie, którzy znają osobiście i interakcji z nim, tylko zniechęcać: jak mogła powstać ta plotka? Po tym wszystkim, ona nawet nie ma poważne problemy zdrowotne. Ci, którzy dbają o ten problem, chcę uspokoić piosenkarza Alizee żyje i ma się dobrze, nagrywanie nowych płyt, wychowuje córkę. Jednak małżeństwo piosenkarza jest zagrożona, choć nadal nie ma oficjalnych informacji. Być może ze względu na kłopoty w życiu osobistym i poszedł do absurdalnych plotek o jej śmierci, a wielu fanów talentu francuskiego piosenkarza zaczął dbać o kwestia Alize żyje, czy nie. Będzie ona nadal zachwycają jego wspaniałe występy?


życiorys

Francuski piosenkarz Alizee Jacotot pochodzi z południowej części miasta Ajaccio, który znajduje się na wybrzeżu Korsyki. Jej rodzice nazwane na cześć córki jednego z słynnego wiatru (po francusku „pasat” brzmi jak «Alize»). Jako dziecko była bardzo ciekawski i zróżnicowany dziecko uwielbiałam czytać, grać w gry edukacyjne, rysować, ale przede wszystkim lubi tańczyć. W 1995 roku, w wieku 11 lat z powodu jego rysunku na zadany temat, zdobyła główną nagrodę – wyjazd na Malediwy. Było to pierwsze zwycięstwo w swoim życiu. Wkrótce rozciągnięty ciąg innego twórczego sukcesu, ale tym razem w innej formie sztuki – muzyki. Początek nowego stulecia był szczególnie udany dla Alize. W wieku 16 lat wzięła udział w programie telewizyjnym „Star” początkujący i zdobył nominację. Młoda piosenkarka z Korsyki lubił Mylene Farmer, a ona stała się zaangażować w jego produkcję, a raczej pomyślnie. Już w maju tego samego roku ukazał się ich pierwszy singiel Alize – „Moja Lolita”, a następnie został zwolniony i debiutancki klip. Wkrótce wokalista stał się popularny nie tylko we Francji, ale również za granicą. Każdego roku w samej Europie sprzedano około czterech milionów swoich płyt. Każdego roku wyszło kilka singli, a za nimi, i klipy wideo. Oni od razu zdobył sympatię słuchaczy i widzów "Passat" (2000), Parler tout bas i Gourmandises (2001).

Rok 2002 przyniósł jej znaczące zwycięstwo i międzynarodowe uznanie w World Music Award w Monte Carlo, a rok później otrzymał nagrodę od Eurobest, gdzie poznała swojego przyszłego męża, Jeremy Shatlenom. Wkrótce pobrali się w Las Vegas. W 2004 roku Alizée dał jej koncert finałowy i ogłosił, że idzie na nieokreślony urlopu ze sceny.

absurdalne plotki

Co jest powodem występowania w Internecie oraz w prasie artykułów z dziwnych tytułów „a jeśli Alize żyje?” Z pewnością jest to konsekwencja braku informacji, ponieważ po ostatnim koncercie piosenkarka poświęconej jej rodziną: mężem i córką. Zaczęła prowadzić prywatne życie i rzadko pojawia się publicznie. To, być może, jest jednym z powodów, dla rozprzestrzeniania plotek i dziwnych pytań o Alize żyje, czy nie. Innym powodem, oczywiście, są pogłoski, że piosenkarz zaczął angażować się w narkotyki i jest o krok od samobójstwa z powodu rozpadu z Jeremym. Osób bliskich do rodziny gwiazd, twierdzą, że nic takiego się dzieje z niej, że wszystko jest w porządku jak zdrowie, a także w relacji z mężem. W maju 2013 roku, w obalenie tych niedorzecznych plotek, oraz w odpowiedzi na jej fanów uwodzicielską kwestia Alize żyje czy nie, wokalistka wydała nowy album. Co zaufanie po tej popularnej plotka!