814 Shares 3606 views

Aktorzy „Santa Barbara” wtedy i teraz

„Santa Barbara” – opera mydlana długo-playing z tych, którzy musieli oglądać rosyjską publiczność. Serial USA emitowany na kanale NBC przez 9,5 lat (od lipca 1984 do stycznia 1993). Ogółem zastrzelono 9 sezonów, całkowita liczba epizodów, w których było 2137. W naszym kraju, „Santa Barbara” pokazał kanał telewizyjny RTR od 1992 do 2002 roku. Dekada widzów krajowych obserwował wzloty i upadki, które występują w rodzinach Capwell, Lockridge, Perkins i innych bohaterów serialu. Sisi, Marisa, Eden, Meeks stał się dla wielu widzów niemal rodzina. Dziś opera mydlana popchnął drugą serię, ale zainteresowanie nim nie gaśnie. Zobaczmy, co się stało z aktorami, „Santa Barbara” lat po zakończeniu filmowania.


Dzhed Allan

Trudno jest określić, kto jest głównym bohaterem serii, ponieważ jego głównym akcja kręci się wokół kilku rodzin. Ale bez względu na to, w jaki sposób historia opracowana, końcowy wynik, wszystkie drogi doprowadziły do rodziny Capwell. Głównym przedstawicielem tego rodzaju był CC. Całej serii odgrywał 6 aktorów. Większość widzów pamiętał CC №6 przez Jed Allan. Ci, którzy są zainteresowani aktorami, „Santa Barbara”, będzie interesująca zapoznanie się z losem i zobaczyć jak to wygląda teraz.

Dzhed Allan jest obecnie w zaawansowanym wieku (wczesną wiosną 2015 roku miał 78 lat). Sisi w jego występ był najbardziej pamiętny, bo w ten sposób aktor zawarte na ekranie jest znacznie dłuższy niż ich poprzednicy. Po „Santa Barbara” twarz Allan błysnął w „Beverly Hills”, „twardej” Walker „Arlette”, „podejrzany morderstwo” i wiele innych amerykańskich filmów i oper mydlanych. Ostatnia praca aktora jest seria "The Bay" (2010), w której odgrywa Harold Johnson.

Dzhed wdowiec Allan i ma trzy dorosłych synów. Obecnie mieszka w małym miasteczku w Kalifornii Pals Desert. Dziś aktor pory nie jest już przystojny mężczyzna, który był w „Santa Barbara”. Patrząc na obraz z niego, wiesz, że rok ma ich. Jednak aktor jest wciąż młody wygląd, uderzające otaczający optymizm i bezgraniczna witalność.

Marcy Walker

Seria „Santa Barbara”, aktorzy i role, które stały się kult dla kilku pokoleń ludzi, angażować uwagę widzów skręconych działkę z niespodziewanych zwrotów wydarzeń. Ulubieniec wielu fanów telenoweli stała najstarsza córka CC, piękne Eden. Grała Marcy Walker – aktorka, która stała się sławna na całym świecie za swoją pracę w operach mydlanych. Była jedyną wykonawczynią roli Eden. Po zakończeniu kręcenia "Santa Barbara" Walker był zajęty w serialu "The Guiding Light" i "All My Children".

Teraz 53-letnia Mercy w filmach nie jest usuwany. W 2005 roku ukończyła prace w ramach projektu „All My Children” i ogłosił zakończenie kariery aktorskiej. Dzisiejsze kobiety służył jako pastor Kościoła chrześcijańskiego w Oklahoma City. Miała wieku, stout, i nosi mało podobna do pięknej kobiety, która była w telenoweli.

Ey Martines

Niektórzy z aktorów, „Santa Barbara” wydają się niemal tak samo jak wiele lat temu. Weźmy, na przykład, EYA Martinez kochanek, który grał bogachki Eden Cruz Castillo. człowiek, właśnie skończył 67 lat i jest prawie taka sama, jak w czasach „Santa Barbara”.

Martínez – aktor pochodzenia meksykańskiego. rola Cruise'a przyniosła mu światową sławę i popytu na prestiżowej nagrody filmowej „Emmy”. Po „Santa Barbara”, był ciągle w filmach. Najbardziej znane prace to jego udział "General Hospital", "LA Law", "Profiler", "Huff", "Terminator".

Hej, to jest znany w Stanach Zjednoczonych, nie tylko jako aktor, ale również jako wokalista rockowych piosenek. W 2003 roku przedstawił swoje fanów CD zatytułowana «zapach i Thom». Martinez mieszka ze swoją rodziną w Malibu. Jego żona Leslie Bryans ma nic wspólnego z filmem. Ona urodziła mu troje dzieci. Dziś Hej Martinez mówi, że jest zadowolony ze swojej partii, bo dał mu ulubioną pracę i wspaniałą rodzinę.

Robin Rayt

Poza Eden w CC Capwell miała kolejną córkę – Kelly. Od 1984 do 1988 roku grał Robin Rayt. Dla młodej, nieznanej aktorki rola ta była debiutem. Otworzyła jej drogę do światowego kina. Dziś, ze względu na role aktorki w 35 filmach. Wśród nich, "Forrest Gump", "Biały Oreandr", "The Crossing Gwardia", "Bastion", "Invasion", "House of Cards". Ostatnia praca aktorki jest to 2015 film „Everest”, w którym zagrała rolę Peach kłębie.

Robin Rayt – była żona Shona Penna. Mieszkała z nim w małżeństwie przez 14 lat i urodziła mu dwoje dzieci. Dzisiaj, kobieta, która odwróciła 49 lat w kwietniu 2015 roku, jeden z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych aktorek w Hollywood.

Leyn Devis

Mason – syn CC Capwell. On nieustannie rywalizowali z ojcem i nie był obojętny wobec alkoholu. Ale mimo to stał się jednym z najbardziej sympatycznych bohaterów telenoweli. Jego obraz wykonany na ekranie Leyn Devis. Podobnie jak kilku innych aktorów, „Santa Barbara”, nie mógł utrzymać się na pokazie dla wszystkich 9 sezonów, więc w 1989 roku został zastąpiony przez Terry Lester. Jednak Mason wykonywane przez Lane Davies przypomniał publiczności najlepiej.

Po ukończeniu prac w „Santa Barbara”, aktor nadal działać w filmach, wyda album z piosenkami w ich własnych osiągnięć, bazy teatrów. Będąc wielkim fanem Szekspira, pełni funkcję dyrektora w produkcjach tworzonych na podstawie jego sztuk. Wśród najbardziej znaczących dzieł Davis na dużym ekranie, można wybrać takie filmy jak „Lois & Clark”, „Babylon 5”, „rosyjskiej w mieście aniołów.” W 2015 roku, premiera azerskiego filmu „Krwawe stycznia”, gdzie Leyn Devis odgrywanej roli zagranicznego dziennikarza.

Oprócz filmowania w filmach 65-letni aktor jest zaangażowany obecnie w działalności społecznej. Jest wiceprezesem Międzynarodowej Federacji Organizacji Festiwalu „FIDOF”.

Dzhudit Makkonnell

Co więcej pamiętne postacie w „Santa Barbara”? Aktorzy i role w serialu błysnął na oczach setek widzów. Bohaterka, zwłaszcza ulubieńcem fanów telenoweli, stał się Sofia – druga żona Sisi. Jej rola poszedł do piękna Dzhudit Makkonnell. Jest to dobrze znana aktorka w serialu Ameryki. Podczas swojej długiej kariery McConnell miał czasu na grę w kilku oper mydlanych tuzin.

Aktorka został zajęty w „Santa Barbara” w całym okresie kręcenia serii. Po ukończeniu studiów został zaproszony do innych długotrwałych projektów. Dzhudit Makkonnell zapalił się w "Beverly Hills", "Melrose Place", "kochanka", "JAG". Działając kariera 71-letniej aktorki trwa do dziś. W 2015 przyszedł tylko 2 serii z jej udziałem – „Criminal Minds” i „Cougar Town”.

życie osobiste aktorki opracowała nie tak wspaniale jak kariery. Judith nigdy się nie ożenił. Ma córkę, Gwendolyn, która wyjęła matki zastępczej.

Nicolas Coster

Przez wiele sezonów serii CC feuded z przedstawicielem rodziny Lionel Lockridge. Postać grana przez aktora Nicolas Coster. Po wzięciu udziału w „Santa Barbara”, zagrał w kilku filmach głośnych, w tym „Big Business”, „o świcie”, „odbicie” złowieszczy.

Coster jest teraz 80 lat. Jego pierwszą żoną była aktorka Kendess Hilligoss. Nie tak dawno temu, ożenił się po raz drugi. Nowa żona Coster stał Moskal Elena Borodulin, która jest pod ich gwiazdy mężczyzny do 43 lat. Wraz ze swoją młodą żoną, on teraz mieszka na jachcie. W przyszłości para nie myśleć i po prostu cieszyć się wzajemnym towarzystwem.

Konkludując

To jak niektórzy aktorzy teraz żyć „Santa Barbara”. Dla wielu z nich udział w serii była punktem wyjścia do dalszych, jeszcze bardziej udane kariery filmowej. Opera mydlana przyniósł im popularność, uznanie i popyt, które są tak pomarzyć wszystkich aktorów kina. Mamy nadzieję, że artykuł pomógł Ci dowiedzieć się więcej na temat ulubionych bohaterów serii „Santa Barbara”. Zdjęcia aktorów reprezentowanych w nim, będzie można zobaczyć, jak wyglądają dzisiaj.