510 Shares 8601 views

Julia Zakharova: biografia i życie osobiste od komediowa

Julia Zakharova – utalentowana aktorka i urocza dziewczyna. O biografii i życiu osobistym aktorki praktycznie nic nie wiadomo. Czy chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat jej osoby? Potem przeczytaj poniższy artykuł.

Julia Zakharova: biografia

Słynna aktorka urodziła się 28 lipca 1980 w Tule. Jej rodzice nie mają do czynienia z scenie teatru i kina. Mama i tata Julia – inżynierowie.

Nasza bohaterka wzrosła uległego i domu dziecka. Rodzice nigdy karane jej kaprysy i wulgaryzmów. Julia Zakharova badano w klasycznej siłownią №1. Nauczyciele umieścić go na przykład z innymi facetami. Julia nie pominąć klasy, nie jest łatwo poradzić sobie z pracy domowej i był działaczem.

młodzież

Po ukończeniu szkoły średniej, przyszła aktorka weszła kursy Filologii otwarte na gosuniversite Tula. Tam studiowała przez kilka miesięcy.

Zdobycie kapitału

Od najmłodszych lat Yuliya Zaharova chcieli żyć i pracować w Moskwie. Dostać w swoje ręce „maturą”, postanowiła zrealizować swoje marzenie. Dziewczynka kupiliśmy bilety na pociąg / pociąg w pociągu „Tuła-Moskwa”.

W stolicy, Julia wynajęli pokój w mieszkaniu komunalnym i udał się do wprowadzenia gospodarza. Dziewczyna z Tuły zdał egzamin i został wpisany na kurs Goncharov.

Praca w teatrze

Jeden Stypendium jest niemożliwe żyć normalnym miesięcy. Dlatego Zacharow rozpoczął poszukiwania pracy. W 2000 roku osiedlił się w teatrze. Majakowski. Ona łączy studia na uczelni i pracy w tej instytucji.

W 2002 roku Julia otrzymała dyplom ukończenia rata. Natychmiast udał się do teatru. Gogol. Utalentowana aktorka powitani z otwartymi ramionami. Na scenie tego teatru Julia grał w sztukach takich jak „fala różdżki”, „Nostalgia” i inni przestępcy.

kariera filmowa

Po raz pierwszy na szerokim ekranie Julia Zakharova pojawił się w 2003 roku. Dostała rolę bit w filmie „Sink lub Swim”. Utworzony obraz Julia ledwie pamiętał do widzów. Ale młoda aktorka nie rozpaczał. Poszła na podbój kina narodowego.

All-Russian sława przyszła do Yulii Zaharovoy po premierze serialu "Happy Together" (TNT). Aktorka z powodzeniem przyzwyczaił się do roli Lenochki Stepanovoy – sąsiada rodziny Bukin. Jej bohaterka – maksymalistycznym i akkuratistka. Ona, w przeciwieństwie Bukin, żadnych problemów z finansami.

życie osobiste

Aktorka nie jest żonaty. Dzieci ona nie ma. Stormy powieści Julii związany regularnie. Ale do poważnego związku i rozpoczęcie działalności rodziny, aż przyjdzie. Być może to dlatego, że nasza bohaterka nie spotkał godnego człowieka. Życzymy jej szczęścia w życiu osobistym!