895 Shares 7676 views

Co robi Aleksiej Pivovarov po opuszczeniu NTV?

Jasne, charyzmatyczny nadawca NTV Aleksiej Pivovarov udał się do kanału CTC. Radykalne rozwiązanie przyczyniło się do tła związanego z głośnym dialogów Obrony Dziennikarzy cześć swoich kolegów i starają się dotrzeć do świadomości społecznej z ideą konieczności zakończenia całkowitej cenzury i zachowaniu wolności słowa. Jednak po kolei.


Ścieżka do dziennikarstwa

Umiejętność pisania musującej, pragnienie, aby zgłosić wiadomości, nie zasłanianie ich etykiety społecznej, zdolność do bycia uczciwym i prawdomówny poproszony Alekseya Pivovarova absolwent dziennikarstwa w latach 90., aby rozpocząć karierę w All-Union Radio, a następnie na kanale transmisji radiowej „Maximum”.

Jego raporty jako wiodący zwerbował jego zainteresowaną publiczność i funkcjonalny oświadczenia strzeleckie przeciwko członkom potężny.

Aleksiej Pivovarov w telewizji

Od 1993 roku, już jako dziennikarz próbuje swoich sił w nowej kariery – kanał telewizyjny. Pierwszym miejscem jego życia zawodowego przed kamerą był kanał NTV. Nie działa w programie „The Other Day” jako korespondent dla wiodącej roli został zastąpiony przez innego kanału transmisyjnego. W 2005 roku Alex nadaje programu informacyjnego „Today” i pracuje tam do 2008 roku. Następnie Brewers powodzeniem kieruje programów wieczornych wiadomościach o NTV do października 2013 r.

Dlaczego zostawić NTV Aleksiej Pivovarov

Dziennik i wygodna wersja uśpić czujność widzów kanału wyrażony jako dziennikarz w postaci podsumowującej pracę nad NTV. Powiedzmy, zaprzyjaźniłam pracujących nad kanałem, dużo. Najwyższy szczebel drabiny kariery związanej z ratingiem naszych narzędzi i informacji zwrotnych publiczność w pracach popularnych programów. Babbitt był wypełniony mowy Aleksego i pobłogosławił go szturmować nowe szczyty w innych postaciach.

Więcej bystry widz widział w opiece Pivovarovą ukrytego protestu przeciwko istniejącemu systemowi cenzury na kanale. Wymówki o rzekomo wykonana misja i chęć realizować się za kulisami w karierze producenta spowodowała głębokie wątpliwości i sceptycyzmu.

Dobrowolna rezygnacja lub zmuszeni do przetasowania?

Niemniej jednak, opieka dziennikarza został już omówiony w prywatnej rozmowie z dyrektorem generalnym NTV Vladimirom Kulistikovym, którzy nie kryli radości o rozstaniu z skandalicznej Pivovarov i zatwierdzonej opieki sformułowanie Aleksiej proponowaną przez niego.

Jednak CEO skomentował skandaliczną odwołania bojownika o wolność słowa nielicznych uwag żalu. Jak to ujął, NTV mieli niepowtarzalną okazję pracować ze wspaniałymi ludźmi jak Alexei Pivovarov. Głupi mówi, że nikt nie jest niezastąpiony, nie ma prawa do istnienia.

Kulistikov Vladimir przyznał, że zawsze jest gotów spotkać kolegów, gdy ich odwołanie wiąże karierę. Jednocześnie brzmiało Brewers wyraził zgodę na rolę tajnego doradca dyrektora na realizację swoich pomysłów na projekty filmów dokumentalnych i programów informacyjnych NTV.

Ci, którzy szukali prawdy Pivovarov Aleksey?

Kilka powodów skłoniły dziennikarza telewizyjnego na szczerym dialogu z Dmitriem Medvedevym, nie znalazła uzasadnienia dla ryzykownej rozmowy. Simmering kłopot ze sztywnym cenzury dziennikarskiej myśl, pragnienie, aby stać się dla człowieka, który kanał lewy, prędzej czy później musiała przekształcić się jednym wielkim pytaniem. Dlaczego?

W trakcie rozmowy poufnej Aleksiej Pivovarov utrzymane takie same jak w audycji, starałem się znaleźć odpowiednie sformułowanie pytania, ledwo powstrzymując się od niecierpliwości mówić na raz i wszystko. Kluczową ideą było marzeniem dziennikarskiej wolności. Dla słowa „my” w przemówieniu Aleksiej zwolniono z pracy lub wyjeżdża z telewizji NTV dziennikarskich współpracowników.

Browary starają się informować prezydenta Miedwiediewa o niezdrowej atmosfery w środowisku kanału, który odbył się na „zalecenia” nie nadawać pewne historie „Television Central”. zakazy w końcu zamienił się w systemie i zagrozić jakości polecenia telewizyjnego materiału zgromadził. Z takim ciśnieniem, aby zdemoralizować słabych duchem, a niespokojny niby czekając Pivovarova zwolniony „do woli”. Zwłaszcza, że miał już jedną „wadę”, gdy miał stanąć na Parfenova Leonida oddalić.

Kolejny kanał – nowa perspektywa

Gdzie jest Aleksiej Pivovarov? Na to pytanie jest podniesione przez publiczność, przeniknięta szacunkiem dla nieelastyczny dziennikarza. CTC był kolejnym miejscem pracy Alexis. CEO Murugov Wiaczesław przyszedł na Pivovarovą z propozycją pracy w kierunku rozwoju telewizji w połączeniu z Internetem. Obiecujący pomysł dawna zainteresowany Alexis, i nie wahał wziął go. Ponadto, reporter TV w 2012 roku było opracowanie projektu dokumentu i dziennikarskiej gatunek „życia” i dokumentalny epickiej „rzeczywistość”. Na STS Brewers z kolegami kolegów, że zamierza kontynuować rozwój projektów w nadziei Kucie „rzeczywistości” kluczowego kanału.

Kinoidei mistrz

Filmy Alekseya Pivovarova odsłonić temat II wojny światowej, na podstawie dokumentów potwierdzających uczestników wydarzeń z tamtych lat.

Odtworzone z wielkim realizmem i bólu. Komputerowe efekty specjalne, najnowsza technologia filmowa może być „obecny” w czasie ciężkich czasach trudnych, dramat trudnych doświadczeń wojskowych 1941-1945. Peter Todorovski, członek II wojny światowej, osobiście podziękował Pivovarovą Alekseya za znaczący wkład w rozwój kina i dał Młody czarodziej statuetkę bogini zwycięstwa.

Dokumentalne Alekseya Pivovarova

Pivovarov Aleksey utalentowany działał jako producent przez 7 filmów różnych gatunków, obejmujący wydarzenia z lat wojny do dnia dzisiejszego. Ze względu na jego 5 filmów scenariuszy dotyczących stosunków międzyludzkich w dniach wywłaszczenie i trudnych decyzji Radziecki dowodzenia w czasie II wojny światowej, które doprowadziły do upadku wielu istnień ludzkich. Pivovarov Aleksey próbował swoich sił jako reżyser w preparacie filmu „życia. Początek wielkiej historii. "

I wreszcie, niezwykłe aktorstwo Alexey pokazał w filmach wojennych, gdzie gra główną znaków.

Utalentowany, krystalicznie uczciwym wobec siebie Alexei Pivovarov wymaga tego samego od współpracowników, kierowników i ich odbiorców.