775 Shares 8951 views

popularny rosyjski serial „Gyulchataj”. Aktorzy i role

Wszyscy fani gatunku melodramatu, z pewnością cieszyć się szereg „Gyulchataj”. Obsada w filmie są kręcone głównie młodzi, ale już dobrze znana i lubiana przez publiczność.

Seria została wydana w 2011 roku.

historia

Akcja rozgrywa się w małej miejscowości, gdzie azjatyckich dziewczynka mieszkała wspaniały i delikatny usposobienie. Miała 17 lat, a głównym marzeniem młodego piękna jest, aby nauczyć się być lekarzem i pomagać ludziom. A imię tej dziewczyny Gyulchataj. Aktorzy i role Grali bardzo dobrze dobrane. Każda postać jest tak w harmonii z pojawieniem się aktor grający go, że akcja filmu mimowolnie zaczynają wierzyć.

Po bardzo Gyulchataj zapoznał się z mężczyzną, który jest w jej duszy przed nieznanym girl uczucie – miłość. Facet o imieniu Paul, a on był rosyjski żołnierz służący w jednostce wojskowej znajduje się w pobliżu. Wszystko jest dobre, ale w tym momencie staje się ona obiektem zainteresowania innego młodego mężczyzny. To Rustam – syn „master” wsi, przyzwyczajeni do tego, co chce. Nie licząc na dobrowolnych związkach, pomysłowy Rustam idzie przestępstwo nabrać Gyulchataj ojciec dał mu córkę w małżeństwie …

Seria „Gyulchataj”: aktorzy i role. CAEP Safari (rola Gyulchataj)

Główną rolę w filmie aktorka CAEP Safari. Urodziła się 21 marca 1991 w Tadżykistanie.

Prace w tym filmie, w rzeczywistości był jej debiut filmowy. Screen Actors Guild dziewczyna przyszedł przez przypadek. CAEP pierwotnie planowano być prawnikiem lub dziennikarzem. Ale pewnego dnia, towarzyszyła jej siostra na przesłuchanie, gdzie ona sama również wziął na roli pretendenta. Żart dziewczyna postanowił spróbować szczęścia. Ku jej zdziwieniu, że został strącony i poradzono, aby przejść do teatralnej instytucji.

Rodzice od dawna nie zgadza się dać córkę do Moskwy, ale po wielu doświadczeń wciąż dał zielone światło dla przyjęcia do Wyższej Szkoły Teatralnej nazwane MS Shchepkina gdzie CAEP pomyślnie przeszedł test wstępny.

Aktorka przyznała, że nie spodziewałem się, że będzie on przyjąć rolę Gyulchataj. Aktorzy, którzy byli jej zagra pomógł początkującego aktorkę do przyłączenia się do zespołu i czuć się komfortowo na planie. Reżyser Roman Prosvirnin zawsze komunikować się jasno i spokojnie wyjaśnił, że chce zobaczyć w kadrze.

Później CAEP brał udział w takich filmach jak „Salaam Maskva” i „Czekając na morzu.” A w 2014 roku na ekranach był film o kontynuacji historii Gyulchataj. Aktorzy (patrz zdjęcie. Poniżej) spotkali się ponownie na planie, aby porozmawiać o przyszłości tej niezwykłej kobiety naszych czasów.

Samiec ołowiu

Rola ukochanej Gyulchataj – Pasza Solodovnikova – grał Ivan Zhidkov. Aktor urodził się w 1983 roku w ówczesnym Swierdłowsku. Studiował w Moskwie Art Theatre School. Pracował w takich renomowanych teatrach jak „snuff-box” i Teatru. Czechow. W 2007 roku, postanowił skupić się na filmie i lewo repertuaru teatrów. Odegrał ogromną liczbę różnorodnych ról. Jest to jeden z najpopularniejszych aktorów kina narodowego. Jest żonaty z aktorką Tatiana Arntgolts. Para ma córkę, Masza.

Rola Victor Sokolov grał Evgeny Pronin. Urodził się 8 listopada 1980 roku. Ukończył Szkołę Shchukin w 2002 roku. W filmie po raz pierwszy zagrał w odcinkach. Prawdziwy przełom w Eugene był główną rolę w filmie Garpastum Alekseya Germana Jr. W 2007 roku nie mniej udany praca w filmie „Zabić węża.” Do tej pory Pronin jest dość dobrze znany artysta, który doskonale nadaje się do roli dzielnych, odważnych bohaterów. Aktor był krótkotrwały małżeństwo z ukraińskiej aktorki Jekaterina Kuznetsova. Rozpadł się w ocenie w odniesieniu do ukraińskiego konfliktu 2015, para zerwała.

Wspomniany Dashuk-Nigmatulin uczestniczy także w „Gyulchataj” szeregowo. Aktorzy tego filmu pasuje idealnie. I powiedział, posiadające charakterystyczny wygląd, wybitnie przyzwyczajeni do roli Rustam zdradliwe. Wspomniany urodzony w 1980 roku. Studiował na VGIK w trakcie Alekseya Batalova. Podczas studiów w drugim roku, zostałem zaproszony do filmu „Granicy. Taiga powieść. " To Umarow rola w tym filmie uczynił go rozpoznać. W ostatnich latach aktor usunięte dużo. Jest to głównie drugoplanowa, ale mimo to aktor jest popularny i kochany przez publiczność.

"Gyulchataj". Aktorzy i role w odcinkach drobnych znaków

Również na zdjęciu są zaangażowane i innych utalentowanych aktorów, którzy grali role wspierające i pojawił się w epizodzie. W filmie widzimy Natalyu Rudovu (Jeanne), Tamara Semin (Alexander Matveevna), Irina Rozanowa (matka Pasha), Karim Mirhadieva (Gyulchataj ojca), Marina Yakovleva (matka Victora), Natalia Soldatov (Svetlana Larina), Dilbar Ikramov (babka Gyulchataj ). aktorzy serii, niezależnie od znaczenia ich roli doskonale poradził sobie z pracą, demonstrując swój talent aktorski.