87 Shares 8619 views

Władimir Pozner. Biografia Posner, życie osobiste, żona, rodzina, zdjęcia

Jako 18-letni młody człowiek, po raz pierwszy udał się do Związku Radzieckiego, a przedtem większość swojego młodzieńczego życia spędził w Stanach Zjednoczonych. Miał szczęście pracować w literackim sekretarz S. Ya Marshaka i doprowadzić do nowego radzieckiego widza do technicznych możliwości transmisyjnych -. Telekonferencji. Mówi biegle w trzech językach i ma takie samo obywatelstwo. W 82 lat ten człowiek nadal zachwycać ich wygląd. Wszystkie powyższe – to są fakty, które obejmuje biografia Pozner Vladimir Vladimirovich.


Paryż, dzieci, rodzice

Francuzka Geraldine (Lutte) rodzina odnosi się do tytułu barona i rosyjskiego gościa z wykształconej rodziny z korzeniami żydowskimi Vladimir spotkał się w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Współdziałać kilka ogólnym zawodu związanego z przemysłem filmowym. W wyniku dotychczasowych stosunków w 1934 roku w Paryżu, urodził się kolejny mistrz „wolność słowa” Władimir Pozner. Biografia wybitnego dziennikarza i prezentera telewizyjnego rozpocząć jego opus od dnia 1 kwietnia – dzień Geraldine, urodziny Władimira matki.

Oni ochrzcił dziecko w wierze katolickiej, Vladimir Dmitry Gerald Posner. Wszystkie nazwy zostały podane na cześć przyjaciół i bliskich – ojciec, matka i przyjaciela koszykówki ojca.

Kiedy dziecko było trzy miesiące, matka przeniosła się z dzieckiem do Stanów Zjednoczonych, pozostawiając ojca, by cieszyć się bezproblemową młodość. W tym czasie mieszkał w Ameryce, babcia i ciocia Vladimir. Tak, biografia Posner kontynuował w Stanach Zjednoczonych V.

łączenie rodzin i podróży

Po przeprowadzce do życia w Ameryce, matka Włodzimierza poszedłem do pracy w pracowni znanego jako montażysty. Przez pięć lat podniosła syna samotnie, próbując nakarmić nie tylko dwa z nich, a także chorą matkę. W 1939 roku, w Stanach Zjednoczonych przyszedł do ojca chłopca i zostali oficjalnie żonaty Geraldine.

Zakończyć wiosną 1939 roku rodzina przeniosła się do Francji, a także w upadku rządu tego kraju wypowiedziały wojnę Niemcom. Posner Sr. ochotnika w armii francuskiej, a gdy północna część kraju została zajęta przez Niemców, biografia ojca zainteresował się gestapo. Rodzina przeniosła się do Wolnej francuskiej strefie, gdzie powrócił do Ameryki.

nauka

Władimir Pozner, którego biografię od dzieciństwa oznaczonego przez kilka krajów, otrzymał szkołę podstawową w Stanach Zjednoczonych. Od 1941 do 1946 studiował w prywatnej szkole, gdzie dzieci bogatych rodziców mieszkaliśmy. „Miasto i kraj” – to nazwa tej instytucji. Władimir Władimirowicz opisane w książce, lata spędzone w szkole jak najbardziej szczęśliwy, i sposobu przekazywania wiedzy dzieciom – harmonijny. Facet był naprzód w rozwoju swoich kolegów, nie był przeciwny do rozwiązywania sporów z pięściami. Ten problem rozliczać dyplomatycznie dyrektor K. Pratt. Odwróciła się Vladimir Od ósmej klasy w dziesiątym, gdzie dzieci uczyły się fizycznie większe. Po tym agresywnych chłopców poumenshilas.

Stuyvesant High School była kolejna instytucja, gdzie studiował Władimir Pozner. Biografia, życie osobiste w tych latach, młody człowiek był pełen wydarzeń. W 1945 roku, brat Paweł urodził. Ojciec pracuje w kinokorporatsii dostałam rok 25 tys. Dolarów, co pozwoliło rodzina żyć w luksusowym domu. Na Vladimir miał swój własny pokój, pokój gier, a nawet łazienkę. A gdy chłopiec miał czternaście lat, został wyprzedzony przez pierwsze uczucie miłości.

New York: pierwsza miłość i pierwsza praca

Biografia Posner w czasie swojego pobytu w Nowym Jorku odzwierciedla wielkie wrażenie, że ludzie będą pamiętać do końca życia. Pierwsza Miłość Vladimir się z kobietą znacznie starszą od siebie: miał czternaście lat, jej późnych latach trzydziestych. Nazywała się Mary, a ona była Amerykanin irlandzkiego pochodzenia. Ich związek rozwinął poziom pełni dorosłą: razem odwiedził kino, restauracje, spotkał się w jej domu. Przetarg uczucia i wspomnienia pozostały w pamięci Władimira tych spotkaniach.

Paperboy – pierwsza praca, za który otrzymał kieszonkowe Władimir Pozner. Biografia Życie osobiste młody człowiek w mieście kontrastów nosił niezależne. Na ogół amerykańscy rodzice nie dają pieniądze tylko na własne potrzeby dla swoich dzieci. Mają zarobić. Vladimir otrzymał od ojca, co tydzień przez 5 centów czysty rozruch całej rodziny w sobotę i zastawy stołowej, a następnie sprzątanie po posiłku. Ale apetyt rośnie podczas jedzenia, więc młodzieniec dostał Paperboy do uzupełnienia osobistego budżetu.

Wyjazd z USA

Gdy Ameryka zaczęła politykę maccartyzmu (zaostrzenie nastrojów anty-komunistycznej), S. Posner wezwany do szefa i zaprosił go do wyrzeczenia się swojego obywatelstwa radzieckiego, a jako nagrodę obiecał wydać jednorazową roczną pensję. Ale Władimir Aleksandrowicz ideologia komunistyczna odmówiła tę transakcję. Zaczął zarabiać mniej, a następnie całkowicie stracił pracę. W 1948 roku rodzina opuścił Amerykę i udał się do życia w okupowanej przez Sowietów Niemiec.

Nie Vladimir odzyskane w szkole niemiecko-rosyjskiej. W 1951 roku przeniósł się do sowieckiej szkoły wieczorowej dla sierżantów i oficerów, w celu uzyskania świadectwa maturalnego. Miał bilet w ZSRR – kraju, który jest tak deliryczną Posner starszy.

Ziemia z Sowietami

Władimir Pozner, którego biografia jest naznaczone ciągłym podróży na koniec 1952 roku po raz pierwszy w Związku Radzieckim. Z powodu ostatnich zagranicznych i żydowskich korzeniach rodziny początkowo miał nie słodki: rodzice nie pracują, żyją w hotelu dla oszczędności ojciec szybko się kurczą. Po śmierci Stalina Vladimiru Aleksandrovichu udało się uzyskać „Mosfilm”, a później rodzina otrzymała mieszkanie.

Przez cały wiosną i latem 1952 biografia Posner Jr. zauważyć stałą wkuwania. Vladimir przygotowany w Wydziale MSU biologicznej. Większość człowiek cierpi z powodu braku doskonałej znajomości języka rosyjskiego. W czasie egzaminów wstępnych, po wybraniu go 24 punktów z 25, początkowo odmówiono wstępu do szeregów studentów. Poufne wyjaśniając, że nazwa żydowskiego „Posner”, biografia, chłopcy rodziny nie spełniają wymagań dla kandydatów ukrytych MSU. Ale ojciec, dowiedziawszy się o tej niesprawiedliwości, bezpośrednio po którym następuje KC. W rezultacie, Vladimir zapisał się na uniwersytet.

Po ukończeniu Uniwersytetu Moskiewskiego, młody człowiek zaczął zarabiać tłumaczenie naukowej i literackiej. Utalentowany pracy zauważył S. Ya. Marshak i zaprosił młodego człowieka do pracy do swojego literackiego sekretarza.

dziennikarka i prezenterka TV

Praca w telewizji było poprzedzone pracy redakcyjnej w magazynach rozmieszczonych w Stanach Zjednoczonych. W 1970 roku Władimir służył jako komentator w Radiofonii Komitetu ZSRR. Piętnaście lat programu nadawanego w Wielkiej Brytanii i Ameryce. Jednocześnie leciał do filmu amerykańskiego talk show z Filom Donahyu, co uzasadnia działania rządu radzieckiego.

Popularność widzów ZSRR Władimir Władimirowicz otrzymane po niebieskim ekranie wideokonferencji, który poprowadził. Było to spotkanie on-line z nas prowadzi, gdzie omawiane były kwestie polityczne. Udany debiut w grupie telekomunikacyjnej doprowadziła V. V. Poznera Telewizji Centralnej jako publicysta polityczny. Potem znowu, Ameryka i telewizja praca za granicą. W latach 1997 – powrót do Moskwy i pozycja prezentera telewizyjnego talk show w „Times”. Od 2008 roku, Władimir Władimirowicz na pierwszym kanale to program autorski. Do dziś bierze turystycznych i filmów edukacyjnych. Ostatni z tych utworów – „Happiness żydowski”.

Posner: biografia, żona

Pierwsza żona Vladimir Vladimirovich był rosyjski językoznawca Valentin Chemberdzhi. Małżeństwo trwało 10 lat, a córka Katarzyna urodziła się w relacjach rodzinnych. Obecnie mieszka w Berlinie. Wzdłuż tej linii, w V. V. Poznera dwóch wnuków: Maria i Mikołaja.

Druga żona (od 1969 do 2005 roku) był dyrektorem Szkoły umiejętności telewizyjnego, który został założony przez telewizyjnego mistrz Posner, Ekaterina Orłowej. W ciągu kilku żyjących razem podniósł syna Katarzyna Peter. Zgodnie z tą linią Vladimir Vladimirovich ma wnuka zakaz krwi George.

Od 2008 Posner jest w oficjalnych stosunkach z Nadieżdy Solovyova, który jest założycielem słynnej firmy Sav Entertainment.

V. V. Pozner (biografia, zdjęcia prezentowane w naszym artykule) – autor książki „Pożegnanie z iluzji”, który zawiera ciekawe historie życia twórczego człowieka. Został on w języku angielskim (1990) w 2012 roku, Władimir Władimirowicz wprowadził ją do czytnika rosyjskiej pierwotnie napisany i.