538 Shares 7826 views

Zawartość i aktorzy. "Spartacus: Blood and Sand"

Historia ludzkości zachował do naszych czasów w większości generałów imiona królów i szlachty. Nie wiem nic o milionach ludzi, którzy pomogli im wygrać trony, budować piramidy i odkrywania nowych lądów znać. Im bardziej interesująca historia Spartakusa – prosty żołnierz, który nie jest jedna książka została napisana w ciągu ostatnich 2000 lat. W ubiegłym wieku, to postać historyczna, a nie tylko zainspirowała twórców. Na przykład, film serial ": Blood and Sand Spartakus" został nakręcony w latach 2010-2013-M, odpowiednio.


historia

Kiedy własnego kraju, sprzedając do niewoli, nie każdy może się ostać. W serii „Spartacus: Blood and Sand”, opowiada historię silnego człowieka, który jest gotów walczyć tak długo, jak to konieczne.

Kiedy został sprzedany jako niewolnik, musiał nauczyć się zabijać bez miłosierdzia na arenie gladiatorów, aby przetrwać. Fierce publiczne korzystających z takich atrakcji.

Spartak stracił wszystko, droższe: to był oddzielony od jedyną dziewczyną i zmuszony do życia innych ludzi uratować. W swoim nowym, okrutnym świecie rządzi przemoc, zmieszane z seksu i sławy. Tam przyjaciele i wrogowie mogą być bardzo podobne do siebie. Muszą być w stanie wynegocjować, a do tego musimy być bardzo trudne.

Głównym bohaterem będzie starał się uwieść moc. Gladiator wiem co bezlitosną zemstę. Ale chęć wygrania, niesamowite cele trwałość i dostępność pomoże Spartak w najtrudniejszych momentach.

Endi Uitfild

Historia tego aktora, który doskonale poradził sobie z trudną rolą Spartakusa w trzynastu odcinków pierwszego sezonu, to jest bardzo smutne. Tridtsatidevyatiletny Endi Uitfild początkowo nawet nie wiedzieć o istnieniu poważnych problemów zdrowotnych, i dowiedział się o nich w przeddzień kręcenia drugiego sezonu projektu.

Podziemny niektórych form chłoniaka nieziarniczego jest niezwykle trudne, ale aktor walczył z tego rodzaju nowotworu krwi do osiemnastu miesięcy. Whitfield martwiłem się nie tylko rodzina, ale także jego przyjaciele, a także twórcy serii. Andy otrzymał listy od fanów, którzy byli martwi się o zdrowie swoich ulubionych gwiazd. Wszystko Whitefield szukał pomocy w walce z poważną chorobą.

Początkowo leczenie pomogło, a aktor planował kontynuować aktywną pracę. Twórcy projektu, czekając na Whitfield do niedawna, ale choroba postępowała tak szybko, że w styczniu 2011 roku, każdy zrozumiał, że aktor nie pojawi się w jego roli w rolach głównych. Po 9 miesiącach, młody człowiek zmarł, a film „Spartacus: Blood and Sand”, utracił pierwotną gwiazdę. Po tym wszystkim, Andy przyznał w swoim pierwszym sezonie jako najlepszego aktora. Zmarł w ramionach ukochanej żony, z którą aktor były dzieci. Wdowa Whitfield przynosi chłopca i dziewczynkę. Kiedy zmarł jego ojciec, dzieci były bardzo małe.

Manu Bennett

Manu Bennett miał okazję do odegrania bardzo złożoną i niejednoznaczną rolę. W filmie „Spartacus: Blood and Sand” harmonijnego potrzebował aktora za rolę Crixus. Musieliśmy grać najlepiej z gladiatorem, rozpoznanego mistrz Kapui do punktu, skąd Spartakusa. Crixus się przez naturę lidera. Ponieważ pojawienie się w dniach ostatnich niewolniczej mistrz Kapui znienawidzony Spartakusa. I pomimo tego, że przybysz najpierw trwale, cierpienie wstyd i kpiny.

Każde spojrzenie Manu Bennett w filmie pełnym znaczeniu. Dlatego Kriks ma bogatą mimikę. Aktorzy jak Bennett, są rzadkie.

Liam Makintayr

Spartacus aktorów: Blood and Sand „zostały wybrane w filmie bardzo ostrożnie. Brilliant Andy Whitfield, zachwycona publiczność w pierwszym sezonie projektu, aby znaleźć zastępstwo było bardzo trudne. Jednak Liam Makintayr, który po rekastinga i dostał rolę Spartakusa, został zatwierdzony nie tylko producentów, ale także jego poprzednik.

Nowa gwiazda ma ulubiony był pierwotnie znany tylko przez dwa australijskiego serialu. Jednak twórcy zauważyłem Spartakus aktora talent. Jednak, aby dostać główną rolę Liam McIntyre musiał przejść przez bardzo trudny wybór, ponieważ, aby spróbować i inne gwiazdy. Jest to jednak udało mu się przekonać producentów projektu jest silniejsza niż wszystkich innych kandydatów.

Aktor drugoplanowy (aktorów "Spartacus: Blood and Sand")

Jak wiadomo, król odgrywa apartament. Spartacus aktorów: Blood and Sand”, wybrany do roli drugiego planu, podobały się również opinii publicznej. Na przykład, Kreyg Parker zdobyła rolę w grabie projektu, zgodnie z jego fanów, poradził sobie z nim dobrze.

Udana praca została doceniona i Tima Foli, którzy dobrze radzą sobie z rolą Hektora, więc film „Spartacus: Blood and Sand” krytycy uważają duży sukces w jego twórczej Skarbonka.

W filmie „oświetlone” i słynny aktor Dzhosh Rendell. On, jego umiejętności odegrał jedną z ról drugiego planu.

Ciekawostki związane z serialu „Spartacus: Blood and Sand”

  • W pierwszym dniu wystawy (dwudziestego drugiego stycznia 2010 roku) tylko na kanale Starz zebrał 553,000 widzów i kanału Encore wyglądało to 460.000 ludzi.
  • To ciekawe, że nawet zanim nastąpiła premiera, twórcy ogłosili, że planowany kręcenia drugiego sezonu projektu.
  • Aktorów Spartacus: Blood and Sand „zostali zmuszeni do odbycia szkolenia z profesjonalistów z dziedziny fitness, który odtwarza specjalne ćwiczenia rzymskich gladiatorów i specjalnym trybie treningowym.

Jakie emocje można oczekiwać od filmu?

Jako historycznego projektu, twórcy podeszli do niego z wielką odpowiedzialnością. W przeciwnym razie, film nie udało się zdobyć międzynarodową sławę i niesamowitą liczbę fanów.

Wielu fanów i krytyków za „Spartacus: Blood and Sand”, najlepszą historyczną serię. Chociaż projekt ten jest bardzo trudne, to prawda, i niezwykle wyraziste. Po obejrzeniu każdy nowy epizod są fantastyczne emocje.