208 Shares 923 views

Straszne święto Dzień Sił Powietrznych – jaka liczba nie wiem wszystkiego!

Każdy wie, że nasz kraj słynie z siły militarnej. Sprzęt, broń i szkolenia bojowników – na najwyższym poziomie. Każdego roku Rosja obchodzi wielu festiwalach związanych z obronnością kraju. Ale nie każdy zdaje sobie sprawę z liczby Sił Powietrznych Day. Dekret prezydencki w sprawie ustanowienia tym uroczystym dniu przyszedł 29 sierpnia 1997.


ojcowizna

Już w 1912 roku historii lotnictwa wojskowego w Rosji zaczęło. specjalny dział aeronautyki powstała w armii cesarskiej. Początkowo samoloty wojskowe będą wykorzystywane wyłącznie do rozpoznania. Ale projektanci pracują ciężko, a dziś nasze naddźwiękowych myśliwców z najlepszych na świecie. Wszystko zaczęło się od „cut down z siekierą” Sklejka małych modeli. Trudno sobie wyobrazić, co wyróżnia samolot przed ludźmi w ciągu kilku dziesięcioleci.

Na ciepły dzień lata z przyjemnością możliwe jest, aby pamiętać, wspaniały wypoczynek. Następnie dowiesz się, niektóre z Dnia rosyjskiego lotnictwa.

wojna

Podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej raczkującej lotnictwa poniosła ogromne straty, mimo że liczba okrętów to nie miał sobie równych w świecie. Współczynnik obciążenia zaskoczenia, a wiele samolotów zostało zniszczonych wrogów. Ale to nie powstrzymało nasi dzielni ludzie wygrać. Po wojnie, urządzenia aeronautic poprawiły, spędził wiele sił i środków do tego sektora.

Dziś jesteśmy dumni z profesjonalizmu pilotów, inżynierów i wszystkich osób zaangażowanych w marynarce kraju. Ci ludzie oddają się pracy bez reszty, pokazując odwagę i rozpacz. Nie zapomnij pogratulować przyjaciół i krewnych, ale do tego trzeba, aby dowiedzieć się co dzień z okazji Dnia Sił Powietrznych.

Badania i prace

Czasami trudno jest znaleźć słowa i życzenia. Ale to miłe słowa, bez wahania możemy powiedzieć, pilot wojskowy. Ci dzielni ludzie są zawsze skupiony, poważny, czują łożysko wojskowych i szlachty. To marzenie o zostaniu takie miliony chłopców. Czekają na wezwanie do wojska, aby postarać się o oddział sił powietrznych. Ale raz tam, nie będzie się wiele nauczyć, ale wiem dokładnie co dzień Dzień Sił Powietrznych w Rosji. Młodzi wojownicy pełnienia funkcji gospodarczych, ochrony strategicznie ważnych obiektów. Aby dostać się do funkcjonariuszy i uzyskać możliwość dokonywania lotów bojowych, trzeba długo i trudne do opanowania. Właśnie ukończył szkoły wojskowej, która uwalnia tych pilotów, wczoraj chłopiec spełnić swoje marzenie, aby wejść do nieba. To wtedy stanie się ulubione święto Dzień Sił Powietrznych. Co data obchodzony jest ten uroczysty dzień, będzie znać na pamięć.

bezpieczeństwa narodowego

Nie ma nic ważniejszego niż spokojnego nieba powyżej. Wojna przynosi śmierć i zniszczenie. Cóż, w dzisiejszym świecie, ludzie nauczyli się rozwiązywać konflikty i różnice spokojnie. Ale obrona nie śpi. Air Force wykonuje funkcje wywiadowcze. Dlatego rozwój i doskonalenie branży trwa. Przeszkoleni piloci są gotowi natychmiast rozpocząć zadanie.

Piękny roczny święto – Dzień Sił Powietrznych, wiele mówi każdy wie. Dekret prezydencki, opublikowana w 1997 roku, dał datę 12 sierpnia urzędnik stanu. Teraz, wszyscy zaangażowani w tym zawodzie ludzie są zadowoleni pogratulować przyjaciół i kolegów, powiedzmy mowy psychicznego i życzymy sukcesów w pracy i promocji. W tym dniu są wspaniałe demonstracji, nagrody zostały podane.

To dobrze, że nasze siły powietrzne

Wszystko jest w porządku teraz w służbie.

Silniki nie są śmieci,

Samoloty jak ptaki latające.

Niech wszystko jak w zegarku niebo jest,

I nie ma nic Cię nie zawiedzie.

Gratulacje, dzielni ludzie!

Jesteśmy praca nigdy nie zapomnę.

Spać spokojnie podczas oglądania,

Nie boją się a priori.

Ten wzruszający i uniwersalne pozdrowienia może być wysłany za pomocą krótkiej wiadomości lub z wyrazem wypowiem jako toast. Pamiętaj, aby pogratulować swoich bliskich w Dniu Sił Powietrznych. Co data obchodzony jest to wspaniały wypoczynek, teraz wiesz.

elementy Tamers

Właściwość Sił Powietrznych jest najsilniejszym elementem – niebo. Rosyjskie myśliwce podbić rodzimych otwarte przestrzenie z łatwością. Parady i pochody pokazują cudów akrobacji. Tłum był zaskoczony i zachwycony oglądając pokaz powietrza. Odwiedź wydarzenia miejskie Day Air. Co dzień uczcić to święto, teraz nie zapomną. Dzieci i dorośli z zapartym tchem każdym razem, kiedy podniósł oczy w górę i dostać morze emocji z tych okularów!

Przygotuj znajomy ulotkę z życzeniami i tych, kto przychodzi do tego święta. Prozą lub wierszem usłyszy swoje serdeczne życzenia – to nie ma znaczenia. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ludzi, którzy wykonują niebezpieczne i ważne dla każdego z nas do pracy.

„Dzisiejsze wysokie latające orły! Przyjąć moje serdeczne gratulacje. Niech szczęście i szczęście za tobą przez całe życie, sukces idzie na piętach. Ty – duma naszego kraju, ochrony i obrony. Rozwijać, poprawić obsługę i przynieść pewny siebie i dumny! Jesteśmy wdzięczni za ciężką i odpowiedzialną pracę. Gratulacje, dzielni ludzie! "