254 Shares 4867 views

Czy muszę mieć paszport Abchazji mieszkańców Rosji i innych krajach?

Zdecyduj się na miejsce następnego urlopu, o wiele więcej niż raz wybrały się do Abchazji. Goście są przyciągane przez czyste morze i plaże, niepowtarzalny klimat, obfitość owoców egzotycznych, Abchaskiej kuchni, ekskluzywnych do smaku wina, pięknem rozległych gór, gościnność mieszkańców.


W tym kosztów wypoczynkowego jest stosunkowo niedrogi. Każdy kto odwiedził Abchazję przynajmniej raz, zgodnie z tym zakątku raju! Ale zanim przejdziemy razem w drodze musisz dowiedzieć się kilku ważnych kwestii, takich jak jak dostać się do miejsca przeznaczenia, gdzie się zatrzymać, co kupić pamiątki. Ale jednym z najważniejszych jest nadal kwestia , czy niezbędne paszportu do Abchazji?

Dokumenty do wjazdu na terytorium Abchazji mieszkańców Rosji

Aby rozpocząć przygotowania do podróży jest najlepszy do wdrożenia zaleceń doświadczonych podróżników. Ich cenne sugestie są zawsze mile widziane. Przede wszystkim dotyczy to dokumenty niezbędne do podróży.

Rosyjski paszport jest wystarczającym dokumentem na wjazd do kraju. Paszport do podróży do Abchazji, obywatele rosyjscy nie są wymagane. Jednak, jeśli jest ona dostępna, a to jest dozwolone, aby wejść.

Wejście do kraju z dziećmi

Wstępnie należy zadbać o dokumenty dla dzieci poniżej 14 roku życia, ponieważ ich zwyczaje sprawdzić dokładnie. Trzeba mieć metrykę z wkładką obywatelstwa. Dziecko musi być wpisane w paszporcie rodzica, z którym przekroczenia granicy. Czy muszę mieć paszport Abchazji dziecka? Wpis dziecka dokumentu podróży jest również możliwe, gdyby przyszedł z rodzicami. Jeśli dziecko przekracza granicę Abchazji z rodzicami, to trzeba mieć zgodę małoletniego do podróżowania z Rosji. Dokument ten musi być poświadczony przez notariusza. Wymóg dotyczy dzieci w wieku powyżej 14 lat, którzy nie osiągnęli pełnoletności. Tylko razem z aktu urodzenia dziecka w tym wieku powinien być rosyjski paszport lub paszport. Jeżeli jedno z rodziców (lub oba) brakuje, niezbędne dokumenty potwierdzające fakt nieobecności.

Abchazja (wakacje 2013): paszport i wiza

Procedura sprawdzania dokumentów i przekroczenie granicy Abchazji jest dość łatwe, jeśli naruszenia w złożonych dokumentach tam. A jeśli paszport jest potrzebny do Abchazji obywateli innych krajów? Prawo stanowi, że aby wejść do terytorium WNP mieszkańcy muszą posiadać ważny paszport. Wiza na pobyt na terytorium Abchazji, obywateli państw WNP nie trzeba.

Turyści zagraniczni inne kraje muszą przygotować dokumenty do wpisu, zgodnie z przepisami przyjętymi przez Republikę Abchazji. Ustawa wyjaśnia całą procedurę przekraczania granicy, ze wskazaniem, czy paszport jest potrzebny do Abchazji, wizy, jak przejechać przez terytorium Rosji przy wjeździe do i wyjeździe z kraju i wielu innych ważnych kwestii.

Kilka porad

Droga do Abchazji najlepiej jest zacząć od miasta Adler, więc trzeba myśleć o tym, jak dostać się do niego. W rzeczywistości, nie ma problemu, jak samoloty i pociągi kursują stale.

Adler granicy, można dostać się na autobus, taksówką lub busem. Taksówki i transport, aby uzyskać szybkie, ale pierwsza opcja pozwoli na dostęp tylko do granicy, a drugi – do podjęcia miejsca.

Musimy wiedzieć, że prywatna mieszkanie jest tańsze. Ale hotel jest przygotowany do spełnienia całą resztę: wygodny pokój, wyżywienie, wycieczki, pomocny personel.

Wiele wrażeń i jasnych uczuć, spokój daje Republiki Abchazji. Paszport, zaświadczenie, ubezpieczenia, nudny sposób – wszystko pójdzie na ostatnim planie!