145 Shares 9379 views

Kiedy wstać uszy owczarków niemieckich? Porady Kennel

Wychowywać zwierzaka zajmuje sporo czasu i wysiłku, ale przynosi wiele przyjemnych emocji. Troskliwi właściciele psów dołożyć wszelkich starań, aby ich zwierzęta pozostać zdrowym i dobrze wyglądać. Piękny pies zewnętrzne w dużej mierze zależy od przestrzegania pewnych standardów ras. Dla rasy Owczarek niemiecki jeden z tych atrybutów jest klasyczne zestawienie uszach, co sprawia, że przedstawiciele tej rasy rozpoznawalne i wykazuje korzystny rozwój szczeniaka. Nie zawsze pasują uszy zachodzi poprawnie bez interwencji człowieka. Dlatego właściciele szczeniąt mają tendencję, aby dowiedzieć się, kiedy uszy wstać w owczarków niemieckich, jakie mogą pojawić się trudności i jak je przezwyciężyć.


Prawidłowe sformułowanie uszy szczeniaka

Kiedy owczarek niemiecki szczeniak wstać uszy, ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, jak pasują one według najnowszych standardów rasy. Występy GSD muszą być średniej wielkości i spiczastym kształcie zasadzone na szerokiej podstawie. kierunek uszy – prosto i do góry. Odchylenia od opisanych powyżej norm klasyfikowane jako małżeństwa tym odbezpieczony wiszącymi lub zniekształcenia uszu i kierunku. Dlatego należy zwrócić uwagę na znaczną szczeniak w momencie, gdy uszy wstać w owczarków niemieckich. Zdjęcia skorygować pasują uszy pomocy zauważyć odchylenie. Konieczne jest, aby zrobić to w czasie.

Kiedy wstać uszy owczarków niemieckich

Ten problem został tak często, że wydawało się podniósł, eksperci od dawna miał przyjść do wspólnego punktu widzenia. Jednak, jeśli chodzi o kiedy dostać uszy owczarka niemieckiego, opinie różnią się nieco. Niektórzy eksperci twierdzą, że uszy szczeniaka zaczynają rosnąć do dwóch miesięcy, a ten proces trwa aż pięć miesięcy życia. Podczas gdy inni uważają normalne uszy ustawień w sześć miesięcy. W wyjątkowych przypadkach, uszy mogą wreszcie wstać i w wieku ośmiu miesięcy. Jednak zmartwieniem jest już w przypadku uszy szczeniaka w czterech miesięcy, przynajmniej trochę zaczęły rosnąć.

Przyczyny uszy odchylenia lądowania

Dlaczego ucho dostaje owczarka niemieckiego w niewłaściwy sposób? Podobnie jak w przypadku wszystkich innych problemów zdrowotnych, przyczyny naruszenia dzieli się na wrodzonych i nabytych przez całe życie. Na przykład, jeśli ten sam problem cierpiał rodziców szczeniaka, z dużym prawdopodobieństwem, że występuje i ich potomstwa. Czasami przyczyną staje się struktura układu mięśniowo-szkieletowego psa. Ponadto, zaburzenia rozwoju uszu może wywołać jak urazy mechaniczne, i choroby zakaźne, psy hipotermii, brak działań niezbędnych do rozwoju witamin, jak również do wielu chorób, które spowalniają proces rozwoju organizmu, z nadwagą lub bardzo niską aktywność szczenię.

Jak zapobiec nieprawidłowy rozwój

Jak pokazuje praktyka, harmonijny rozwój psa jest całkowicie zależny od jego właściciela. Pierwszą rzeczą jaką należy zwrócić uwagę – karmy dla psów. Powinien on być wyważone, bogate w niezbędne minerały i witaminy. Ilość pokarmu powinna odpowiadać wadze i wieku szczeniaka. Psy, które są regularnie nadmierną prędkością, znacznie bardziej narażone na kłopoty z rozwojem chrząstki ucha. W związku z tym konieczne jest, aby chodzić całkiem szczeniaka. Aktywność fizyczna jest w stanie zapobiec wielu problemów zdrowotnych. Ważne jest, aby monitorować stan uszu, zwłaszcza w czasie, gdy powstanie owczarków niemieckich uszu i są regularnie czyszczone starannie, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych.

Niebezpieczeństwo również wszelkiego rodzaju chorób zakaźnych układu mięśniowo-szkieletowego. W trosce o zdrowie szczeniaka podczas jego aktywnego rozwoju powinny być głównym właścicielem zadaniem. Korzyścią będzie również przejść codzienne ćwiczenia, powłoka masaż ucha psa i stałą komfortową temperaturę w pomieszczeniu, w którym jest zawarty szczeniak.

Podnoszenie za uszy szczeniaka

Jeśli do czterech miesięcy, gdy są one w uszach niemieckich uszu pasterz jeszcze nie zaczęły rosnąć, byłoby rozsądne, aby uciekać się do jakichś bardziej skutecznych środków. W rzeczywistości, właściciel psa moc, aby poprawić sytuację i pomóc występy poprawnie. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, co jest konieczne do zapewnienia tego rodzaju postępowania jest to, że uszy psa są całkowicie zdrowe i czy nie jest uszkodzony mechanicznie.

Wzrost uszach za pomocą kleju wklejania

Początkowo, ważne jest, aby upewnić się, że na potrzeby tego procesu. Aby to zrobić, starannie poczuć ucho psa dla tak zwanych słabych punktów, klikając na które ucho jest podnoszony niezależnie. Jeśli ta część jest usytuowana w górnej części małżowiny usznej, problem ten zostanie rozwiązany przez siebie i nie wymaga dodatkowej obsługi. Jeśli jednak słaby punkt znajduje się w dolnej części ucha, oznacza to, że jest miejsce i trzeba uciekać się do klejenia. Ważne jest, aby używać kleju o wysokiej jakości, które nie wywołały drażniąco na skórę psa.

Po pierwsze, powinniśmy dokładnie golić włosy z ucha, a także, aby usunąć go z wszelkich zanieczyszczeń, czy siarki lub błota. Następuje przez dwa paski wycięte połączeniowy, który byłby w przybliżeniu taki sam rozmiar jak powierzchnia wewnętrzna ucha. Muszą być sklejone: bok bez powłoki adhezyjnej przylegającej do samoprzylepną. Ta podwójna taśma jest przyklejona do wnętrza ucha. Zakładka musi być starannie skręcenia rurki i zamocowana pionowo z gipsu. Noszenie to może być za dziesięć czy dwanaście dni.

uszy do podnoszenia z użyciem pianki

Metoda ta jest dość proste do wykonania. Jest to konieczne, aby wyciąć zaczepy piankowych o średnicy mniejszej niż połowa szerokości ucha i długość nieznacznie mniejszą. Przycięte i czyste Małżowina osadzony klapki pianki, uszy z wielu warstw, są ustalane na podstawie w pozycji pionowej przez hipoalergicznego kleju.

Często podnoszenia uszy w ten sposób wziąć od dwóch do trzech tygodni, aw niektórych przypadkach – około miesiąca. Po usunięciu uszy struktury są prawidłowo osadzone w pozycji pionowej.

Te i inne kwestie dotyczące opieki nad psem jest warte odwiedzenia dla każdego, kto planuje mieć szczeniaka rasy owczarek niemiecki: Ile miesięcy w uszy psa wstać, jakie są sposoby, aby podnieść uszy, jak chronić psa z zaburzeniami rozwojowymi. Po tym wszystkim, życia zdrowego i szczęśliwego psa w rodzinie jest całkowicie zależny od jego właściciela i on ponosi odpowiedzialność za życie zwierzęcia.