826 Shares 7554 views

Kot z frędzlami na uszach. opis rasy

Ten artykuł zbada kota z frędzlami na uszach. Istnieją różne rasy. Teraz będziemy je opisać.


Norweski Leśny

Co to jest kot z frędzlami na uszach? Rozmnażać się nazywa norweskie leśne. Przedstawiciele są bardzo piękne. Frędzle na uszach istnieje, ale nie jest bardzo wyraźny. Budowanie przedstawicieli głównych. Wełna dwuwarstwowa, gęsty, długi. Łapy duże. Skośne migdałowe oczy – to jest cechą charakterystyczną rasy. Przedstawiciele Waga podchodzi do siedmiu kilogramów. Koty tego rodzaju często znikają, więc trzeba specjalnej pielęgnacji. Kot zachowuje się z wdziękiem, z godnością. Zemsta nie będzie, nawet jeśli ktoś jest irytujące, po prostu idzie. Na innych zwierząt dobrze dogadują. On świetnie dogaduje się z dziećmi. Tutaj taka jest ciekawy kot z frędzlami na uszach.

hodować Ceausu

Skała przekształcony skrzyżowanie kota domowego i trzciny cukrowej. Mięśni ciała, zwinność i łaska Osobliwością Ceausu inne mruczenie. Ten kot rasy włos jest krótki, prosty zestaw uszy, duże, nie są godne pędzla. Przedstawiciele głowę w postaci zmodyfikowanej klina. Ogon jest stosunkowo krótki. koty wełny gęste, krótkie, ma grubą podkładu.

Piękny kot z frędzlami na uszach. Rasy, zdjęcia i opis

Rasa ta jest nazywana syberyjski. Szczotki przedstawicieli lub mogą być widoczne lub niewidoczne. Zbuduj koty masywne kończyny są wystarczająco duże.

Ogon średniej długości, szerokie, bardzo puszyste. Szczególny urok syberyjskiego kota dać długie wąsy i brwi. Oczy przedstawicieli duże, wyraziste, może być zielony lub żółty. Kolor może być inny. Na przykład, szaro-brązowym, żółtym lub czarnym tkaniny. Jak dbać o włosy jest wart kilka razy (trzy do czterech) tygodniowo. Charakter tej rasy dość osobliwy. Te koty uwielbiają dzieci i kochają grę.

Pixie-Bob

Co jeszcze może być kot z frędzlami na uszach? Rasa jej Pixie-Bob. Jest to raczej rzadkich gatunków. Na zewnątrz, ten kot przypomina rysia w miniaturze. Przedstawiciele tej rasy krótkim ogonem, długie, potężne nogi i masywnej budowie ciała. Wełna może być zarówno krótkie i długie. Ale zawsze jest miękkie. Szeroki pysk kot ma brody, która gęstnieje płaszcz. Charakter tej rasy jest bardzo podobny do psa. Te koty są łatwo wyszkolonych, mogą być chodzić na smyczy. Nawiasem mówiąc, oni po prostu lubią chodzić.

przedstawiciele rasy są nadal te mówiące, więc być przygotowani na częste miauczy. To wymaga bliskiego kontaktu z osobą bez może stać się szalenie.

Maine Coon

Co jeszcze jest kot z frędzlami na uszach? Rasa ta należy do długowłosy. Maine Coon – jest najbardziej znanym rasa kota z frędzlami na uszach. Przedstawiciele figlarny, kochają dzieci, mają przyjazny charakter, nie boi się wody. Koty różnią wytrzymałość. Dorosły przedstawiciel waży dwanaście do piętnastu kilogramów. Te koty są zabawy, uwielbiają polować. Głos przedstawicieli miły, kochają się „rozmawiać” z właścicielem. Ogon z tych kotów po prostu wspaniały, bardzo długie i puszyste. Szef rasy w masywnej, silnych nogach, szeroka. Dorosłe koty potrzebują miejsca, więc trzeba je mieć dom, w którym będą mogli przejść na emeryturę. Przedstawiciele suchej paszy skała przygotowaną żywność, jak również naturalne spożywcze (mięso, produkty mleczarskie, i tak dalej. D.).

Wreszcie, mała

Teraz, gdy wiesz, jakiej rasy kotów w zaroślach na uszach. Jak widać, istnieje wiele rodzajów kotów z taką funkcją. Każda rasa na swój sposób piękne.