90 Shares 3449 views

Gratulacje „Happy Birthday, Tatiana!”: Zabawa i nietypowe gratulacje dla dziewczyny urodziny

Wszyscy ulubione święto, urodziny, co najmniej raz w roku, ale jest to wielka przyjemność. Urodziny i radujmy, i goście spędzają czas zabawy i ciekawe. Pyszne jedzenie, zabawy konkursy i zabawy – są składniki udanego wypoczynku. Ale najważniejsze – to życzenia skierowane do bohatera tej okazji. Koniecznie wspomnieć w swoim wystąpieniu jego imię, ponieważ działa magicznie, gdy dana osoba dostosowuje się do pozytywnego nastroju. Wstawić frazę w pozdrowieniu: „Happy Birthday, Tatiana” Śmieszne wiersze lub poważne proza – to nie ma znaczenia, najważniejsze – szczerze i serdecznie! Jak inaczej mogę pogratulować dziewczęta zwane Tatiana?

Pamiątkowe rzecz

Karta nigdy nie wychodzi z mody. Wręcz przeciwnie, jest on drukowany produkt ulega poprawie, zmodernizowane, a nie w ogóle jak ich odpowiedniki dziesięć lat temu. To prawda, aby pocztówkę z własnym. Wielkość i struktura – według własnego uznania. Można użyć arkusza papieru, na którym jest miejsce nie tylko życzenia i wyrazy „Happy Birthday, Tatiana,” poezja, ale także elementy dekoracyjne. Dobre dopasowanie koraliki, kryształy, pióra, dzioby. Wziąć udział w procesie twórczym z głową, użyj jasnych kolorów, ołówków. Masz wielką niespodziankę.

Na urodziny, Tatiana,

Życzę wam,

To było morze

Tylko najjaśniejsze dni w życiu!

Żyć i cieszyć się,

W pracy – nie przejmuj się,

Wołać i odpoczynku,

Opalać na Bahamach!

Jesteś piękna i wdzięku,

Nienaganna i uroczy.

Więc to i pobyt częściej i uśmiech!

Powiedzieć te słowa z wyrazem patrząc w oczy dziewczyny urodziny. Powiedz jej najważniejsze słowa: „Happy Birthday, Tatiana”. Pocztówki są długa pamięć, można przechowywać je w specjalnym albumie i okresowo weryfikowane, podnosząc się do góry.

Kwiaty – z powodu słabych kobiet

Rzadko zdarza się znaleźć kobietę, która nie lubi kwiaty. W imieniu zakładu horoskop Thani – jagody. Oczywiście, pęczek gałązki jagód – pełna wykluczają. Ale można odebrać coś podobnego w kolorze. Piękny bukiet róż ułożonych w ogromnym oknie, będzie przydatna. dziewczyna urodziny będą zadowoleni z tego daru. Skrzynka wstawić wiadomość z życzeniami!

„Wszystkiego najlepszego, Tatiana! Wiersze nie mogę komponować, powiedziałbym, jak myślę, śmiem! Ty – to piękny kwiat! Elegancki, jasny, piękny, miły, ludzie są rysowane chcesz roślinę na słońce. Shine i kontynuować nasze życie, promienna człowiek! Życzę szczęścia i wielkie torby pojemnik zdrowie! Jesteś kochany, cenionych i wierny! "

Te szczere słowa będzie idealny dla kobiet w każdym wieku. Ona będzie zachwycony takimi komplementami.

życie Humor

Zazwyczaj Tatiana – twórcze i żywe osobowości. Dlatego każdy przejaw sztuki jest im obce! Daj urodzinach dziewczyny zabawny kolaż jej zdjęć. Trzeba będzie znaleźć zdjęcie, na którym dziewczyna przedstawioną w śmiesznych pozach i sytuacjach. Na przykład, piłka odbiła się od pani, która wpadła w kałużę, ubrany w śmieszne stroje, ramię w ramię z prezydentem czy coś takiego. Umieść zdjęcie dziewczyny urodziny i zbierają obrazy w kolażu.

„Dziś chcemy zaprezentować Wam moje gratulacje z okazji urodzin! Tatiana, zabawne momenty swojego życia, zebraliśmy na jednym arkuszu papieru. Cieszyć i śmiać się, patrząc na tego daru! "

Taki nietypowy prezent nie otrzymał jeszcze żadnej urodziny. Uzyskaj wesołe pozdrowienia, a to kolaż można powiesić na ścianie i podziwiać ją w szarych dni!

gwiazdy pop

Goście niespodzianka Tatiana i jego niezwykły występ na festiwalu. Zaprosić gwiazdy pop na ich partii nie każdy może sobie pozwolić. Dlatego też, oprócz diva pop i piękny baryton głos: „Happy Birthday, Tatiana” piosenka może być dowolny, według własnego uznania. Ale możliwe jest, aby zmieniać teksty należące do gwiazdy na swój sposób. A będzie jeszcze lepszy dźwięk lub rosyjski ditties ludowych z łbem i prihlopa!

Tatyanka moim Tatyanka!

Oh, jesteś czerwony jak świcie!

Jak słodko Malinka,

I jak gruszka jest gładka!

Wy, kwiaty, kwiat, jak róża,

Jako wiosny mimozy,

Że nie było rozsiane i choroba zwyrodnieniowa płyty.

Nasz Tanya śmieje się wesoło,

Brzęk kieliszków rozproszonych,

Jej urodziny,

Hulanki, e-my!

Dostać wielki urodzinowy powitanie. Tatiana śmieszne ditties niekoniecznie mile widziane. Mogą śpiewać unisono, wiązanie chusty. Dobrze, jeśli ludzie będą uczestniczyć w tej akcji! Okazuje komiczny i oryginalne.

Kolana-up

Przygotuj mowę z góry, więc nie pomylić i nie zapomnij słów podniecenia. Podaruj swoim bliskim jak najwięcej uwagi, ponieważ w wakacje więc miło słyszeć ciepłe i miłe słowa, komplementy uzyskać oszałamiający.

Powiedzieć szczere słowa do dziewczyny urodziny, a zakończył w prostych słowach jego gratulacje: „Wszystkiego najlepszego Tatiana” Zabawne piosenki, limeryki, wiersze dać pozytywny wakacje i powagi. Nie skąpić na komplementy, bo na to zasługuje!