425 Shares 8654 views

Nietypowe imprezy tematyczne dla moich urodzin

Zmęczony banalne z okazji jego urodzin: zebrać wszystkie tej samej tabeli, coś do jedzenia, picia, zdmuchnąć świeczki na torcie i wysłać wszystkich do domu? Następnie trzeba coś zmienić! Oferować, aby dowiedzieć się, który temat stron na urodziny teraz popularne, być może jeden z nich będzie taki jak ty. Po pierwsze, proponuję, aby dowiedzieć się „co jest trick”.


Głównym zadaniem – do wyboru oryginalnego tematu na wakacjach, więc ty i twoi goście do maksimum, aby pokonać go i uzyskać wiele emocji. Tutaj trzeba przemyśleć każdy szczegół, od kostiumów, dekoracji, konkursy, a skończywszy na menu i napoje. Najważniejsze – że firma była istotna dla swoich gości nie były nieśmiały, i zachowywać się jak najbardziej zrelaksowany. Spójrzmy na kilka pomysłów dla stron tematycznych.

Temat №1 – Hawaje

To jest po prostu idealne na urodziny chłopca, który mieszka w swoim domu, w słoneczny letni dzień, scenariusz ten może pomóc „light” na podwórku swojego domku. Projekt powinien być jasny i wesoły. Pamiętaj, aby zakupić Hawajskie kwiaty, które sprawiają, koraliki na szyi, słoma zrobić hawajską spódnicę. Te imprezy tematyczne dla moich urodzin bardzo popularne w Ameryce, a co gorsze? Jeśli chodzi o jedzenie, to powinno być łatwe, a co najważniejsze, czy to w formie bufetu. Wiele owoców, takich jak banany, mango, kiwi, i oczywiście, kokosów. Mogą one służyć jako prosty wystrój, można też zorganizować konkurs – kto był pierwszy rozbicie go w tym czasie. Nie zapomnieć o muzyce, która powinna być chwytliwe, tak że żaden z gości nie stoją nadal.

Temat №2 – Retro

60-te i 80-ty – dla motywów tematycznych stron, które są najbardziej skuteczne w dzisiejszym świecie. Podobnie jak to, czy nie, ale dziś wszystko jest bardzo długo na czas, kiedy modne było noszenie skarpet i szerokie spódnice lub Jeans-banany, twista i rock „n” roll lub dyskotece. Dlatego bierzemy dużą miskę i gotować ogromny cios w towarzystwie znajomych. Jeśli chodzi o ubrania, myślę, że każdy ma gdzieś w dalekiej szufladzie ma przynajmniej niektóre ubrania rodziców lub dziadków, byli w tych zabawnych czasach. Jasne kolory, zabawne konkursy i niezwykłe tańce do 21 wieku zostanie zapamiętany przez Twoich gości przez długi czas. Po tym podobne imprezy tematyczne dla moich urodzin będzie dla ciebie corocznym wydarzeniem. Jeśli chodzi o menu, można poprosić od rodziców, lub surfować po Internecie w poszukiwaniu ciekawych receptur.

Temat №3 – Tales

Tu właśnie jest miejsce, gdzie hulanki fantazyjne! Strony tematyczne dla moich urodzin może stać orientalne Tale „1001 nocy”, wampira saga „Zmierzch” lub być utrzymana w stylu „Harry Potter”. Tu już wszystko zależy właśnie od preferencji. Weźmy na przykład historię w stylu orientalnym. Na pewno trzeba kupić dużo szyfonu aby namiot. Również duża liczba poduszek musiały być rozrzucone na podłodze. Jedzenie może również posiadać na podłogę, co jest powszechne w krajach wschodnich. Piękne stroje można wypożyczyć lub po prostu zrobić je z chustami i sarongach. Cóż, jak bez orientalnych słodyczy, które dziś można znaleźć w każdej cukierni.

Teraz najważniejsze – aby zdecydować, co chcesz i rozpocząć organizowanie wakacji.