468 Shares 7910 views

Kiedy jest dzień zajmujące się obsługą psów w Rosji

Jest to uczta dla rosyjskiego oddziału hodowców psów. Nazywa się Dzień obsługi. W Rosji jest obchodzony co roku w dniu 21 czerwca. Jego znakiem jest już 107 pracowników rok MVD którzy używają psów do pracy w policji.

Historia wystąpienia

Wniosek w sprawie wykorzystywania zwierząt w pracy detektywistycznej proponowanej szefa policji w Petersburgu VI Lebiediew w 1906 roku. Po 3 latach Otwarcie pierwszego przedszkola Rosji policyjnych psów, w tym samym roku doszło do szkoły trenerów. I po 3 latach sprytnych zwierzęta przyzwyczajają się do rozwiązywania przestępstw w wielu prowincjach kraju.

Dzień psa koparki w Rosji obchodzony wojskowy i którzy pracują z psami. Pierwszy żłobek zawierające psy walki, została ustalona na podstawie Guards Izmailovo pułku w 1912 roku. Zawodnicy przygotowywali się do rozpoznania i łączności.

W 1920 roku, siły NKWD pojawiają przedszkola Sleuths szkolenie dochodzenia karnego i psich ekspertów. Takie jednostki zostały również ustalone w wojsk granicznych, w ochronie zmilitaryzowanej, w Ludowym Komisariacie Kolei. Tak, że koparki dzień psa w Rosji obchodzony jest przez ludzi różnych zawodów.

Psy i wojna

Już w pierwszych miesiącach koparki psów II wojny światowej były aktywnie zaangażowane w walki. Psy zapewnić nieprzerwaną komunikację, wysadzili czołgi wroga, znalazł i zabrał rannych, aby znaleźć kopalnie, strzegąc tył, udał się do zbadania, realizować sabotażystów i szpiegów, transportowania ładunków.

teraz psy

Obecnie psy serwisowe są zaangażowane w czynności dochodzeniowych i bojowych, są w areszcie rosyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Zwierzęta w Dniu przewodnika w Rosji zostaną przyznane dyplomy i nagrody.

W Nowosybirsku wzniesiony pomnik psa, który wykazał się niezwykłą w Czeczenii podczas walki z raną pomimo uzyskane. Wyjątkowa Merit inteligentnych asystentów oznaczone instalację pomnik w mieście Novocherkassk.

21 czerwca Dzień przechodzi obsługi nie tylko w Rosji, ale także na Ukrainie. psy serwisowe są tam wykorzystywane do ochrony państwowych i wojskowych obiektów, utrzymanie porządku publicznego, identyfikacja kopalń i urządzeń wybuchowych, wykonywanie innych zadań serwisowych i bojowych.

Psy są uważane za niezbędne narzędzie w patrolu i działań śledczych. Starają się zatrzymać i uzbrojonych przestępców, wykrytych przez jego broni flair i narkotyków. kynolog dni Ukraina świętuje patrol i dochodzeniowych, wartowników, wykrywanie min. Najbardziej poszukiwane są teraz moje zwierzęta Usługa wykrywania. Są przeszkoleni instruktorzy-trenerzy.

Sprytni pomocnicy niż raz uratowanych ludzi, często wynikiem operacji zależy od zdolności zwierzęcia i procedur obsługi. W celu poprawy ich umiejętności zawodowych, władze regionalne mają przeprowadzić wszechstronny konkurencję z psami. Doświadczenie i zespołowej zgromadzi partnerów w służbie, więc kynolog trudne do części z ukochanym zwierzakiem.