857 Shares 8724 views

Nowy Rok w stylu „biodrówki”: scenariusz wakacje

Nowy Rok – święto, które, jak cud, czeka zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Chłopaki wystarczy tylko Święty Mikołaj z workiem prezentów. Dorośli doceniają bardziej wybredne. Chcą coś niestandardowego, nietypowe, oryginalne! Nowy Rok w „kolesie” stylu pomoże rozwiązać ten problem. Co najważniejsze, prawo do organizowania tej imprezy.

Nowy Rok w „kolesie” styl można zrobić na różne sposoby

Jednak specyficzny szablon dla takiego zdarzenia nie istnieje. Nowy Rok w „kolesie” styl może się zmieniać żadnego ciekawego scenariusza, najbardziej odpowiedni sposób dana społeczność. Trzeba tylko czuć ogólny nastrój. Te kolesie wiedzą, jak wyróżnić się z szarego tłumu, bawić się i bawić. Są szalenie o jasnych wakacji i hazardu, a więc strona powinna wyłowić wszystkie te punkty.

Nowy Rok w „kolesie” stylu przynosi turystom pięćdziesiąt lat temu, w świecie rock „n” roll i tak zwane żółte buty! Po obchodach imprezę, goście otrzymują wiele pozytywnych emocji, podnieść na duchu, świetna zabawa.

Oczywiście, Nowy Rok bez Mikołaja niemożliwe. Jednakże, nie zdziw się, jeśli nagle zacznie skręcać lub śpiewać piosenki Elvisa Presleya, wzywając do tych działań i wszystkich gości. Takie niespodzianki może być bardzo wiele. Po prostu trzeba ciężko pracować nad scenariuszem, podnieś na jej partia jest dokładnie to, czego potrzebujesz.

Zanurz się w niezwykłej atmosferze!

Więc jak można spędzić Nowy Rok w „kolesie” stylu? Skrypt może odebrać i wypoczynek krajowy i imprezę korporacyjną, zorganizowanej w każdym klubie, bar, restauracja. Istotne jest to, że atmosfera nie zostawił nikogo obojętnym. Tańczyć przy dźwiękach saksofonu, poddać hałaśliwy, jasne i kolorowe, stilyazhnomu zabawy! Podnieś niezbędną instytucję w eleganckiej parkiecie. To pomoże zorganizować idealne New Year „dudes” styl. Scenariusz z kolei powinny być dobrze przemyślane. Poświęć trochę czasu, aby spędzić trochę czasu!

Pomysł należy dokładnie rozważyć

Przede wszystkim, oczywiście, Nowego Roku „kolesie” styl trzeba stopniowo „farba”. Pomysł jest wyświetlana w tytule, należy wyraźnie utrzymane. W zależności od jej otoczenia jest tworzony. Najważniejsze jest, aby zdecydować się na miejsce do świętowania. Oznacza to, że scenariusz program będzie zależeć od tego, gdzie będzie świętować Nowy Rok – w kawiarni, w prywatnym domu lub w mieszkaniu komunalnym. Po podjęciu decyzji w tej sprawie – aby przystąpić do planu zagospodarowania przestrzennego dla tego wydarzenia. Nie zapominaj, że Nowy Rok w „kolesie” zdjęć w stylu, który będzie cię zadowolić wielu lat, jest pozostawienie tylko miłe wspomnienia.

Jak urządzić miejsce na imprezę?

Tak, pokój wybrany. Co będzie dalej? Warto pomyśleć o dekoracji. Na przykład, jak może być wyposażony w auli szkolnej stołówce lub na Nowy Rok w „kolesie” stylu dla seniorów? Udekoruj miejsce może być zupełnie inna. wystarczającej może draperie i girlandy z kolorowych świateł. I można powiesić na ścianach różnych retro plakaty, płyty gramofonowe (prawdziwe lub fałszywe), etc. Byłoby miło spędzać więcej i saksofonie. Ściany mogą być urządzone w różnych stylach – to jest jeden z nich może być bardzo jasny ( „stilyazhnoy”), z drugiej – proste „ideologicznie przyprawione.” Kolor pokoju mogą być ozdobione więcej i przy pomocy kolorowych krawaty i apaszki. „Neutralność” ścian są uzupełniane przez pionierskie krawaty, oktyabryatskimi ikon itp

W ogóle, to nie jest trudne do zorganizowania sylwestra w „kolesie” stylu. Skrypt w szkole może nawet zakładają budowę tak zwanego „kiosku” czas Bid lat 60 – .. Ikony, stare czasopisma, zabytkowe zabawki, itp kupić te przedmioty będzie dla radzieckich rubli, wstępnie wydrukowany na drukarce i wybitny w wejście na imprezę.

Co zrobić z ubioru?

Powiedzmy, że zdecydowały o tym, jak urządzić pokój dla Nowego Roku w „kolesie” stylu. „Co się ubrać?” – następne pytanie! Myśleć o kostiumy, stworzone w stylu lat 60-tych. Dziewczęta powinny również pomyśleć o konkretnym makijażu.

Nawiasem mówiąc, kolorowe szale i krawaty być rozdawane gościom tuż przy wejściu na imprezę. Będzie to insygnia modów. Dla „ideologiczny wieku” może być również przygotowany z wyprzedzeniem lub ikony więzi pionierskich.

Jak zacząć imprezę?

Nowy Rok w stylu „kolesie” – konkursy, rozrywka, quizu dość niezwykłe. Podstawą ze stron może umieścić tzw poświęcenia wszystkich jej członków w określonym klanu. Oznacza to, że tworzą dwa obozy – „Komsomołu” i „biodrówki”.

Początkowo goście razie nie należy do żadnego z klanów. Gdy w połowie XX wieku w odpowiednio urządzonym pokoju, uczestnicy natychmiast zanurzona w atmosferze minionych czasów. Spotkać je można wstępnie przygotowane transparenty z hasłami takimi jak „Wujek Yosya tu pracuje?” I tak dalej. D. Każda osoba może pozostawić na podobnym atrybutem ich „autografy” napisane markerem. Co ważne, nie zapomnij o kreatywności. Nieco później, w lewo inskrypcje mogą być odczytywane na głos.

Gdy wszyscy goście zgromadzą wiodących informuje ich, zebrali jakiego powodu. Po tym pierwszym tosty wymawiane i przeprowadzić tzw test wytrzymałości – biorąc udział w różnych konkursach. Więc, co goście oczekują wakacje?

Konkursy i gry

Można pomyśleć, oczywiście, wiele różnorodnych rozrywek. Nowy Rok w „kolesie” styl gry i konkursy dotyczyć tak wiele ciekawych zabawy! Na przykład, możliwe jest zorganizowanie specjalnego quizu na podstawie popularnego filmu.

Gdy uczestnicy są podzieleni na dwa zespoły, prowadząc ich do zacząć zadawać różnego rodzaju pytania. Jeżeli ktoś odpowiedział niepoprawnie, odciął kawałek remisu. Wszakże wyraził pytanie jest usuwany, a w stosunku do swojej długości. Zwycięża zespół osób, których więzy będzie znacznie mniej.

Pytania mogą być wybrane bardzo różne. Na przykład, jak tylko zdobył MELS; Co miało być oryginalny tytuł filmu; w którym, zgodnie z Mels jak saksofonu; jak w filmie o nazwie „non biodrówki” i tak dalej. d.

Drugi test może stać się „Taniec z płytami”. W tym celu w konkursie zaproszono kilka par. Mężczyzna i kobieta jest zaciśnięty pomiędzy płytą a żołądki zaczynają tańczyć powolny taniec. Muzyka stopniowo zaczyna się zmieniać z spokój na szybkie i kręte, a następnie – po plecach. z kolei mocowane płyt: .. po brzuchach – głowach, ramionach, plecach itp Zwycięzcą jest para, która była w stanie uratować atrybut.

Można się bawić i jak następuje. Pamiętając, jazz, aktorek obecnych ofert włączyć jej partnera w ciemnoskórego muzyk. W tym celu, każdy uczestnik jest wydawane na czarną pończochę. Powinny one być nawleczone na sygnał prowadzącego do głowy faceta. Zwycięzcą jest para zrobić to szybciej niż ktokolwiek inny. Po tym, mężczyźni w pończoch mogą nawet stanowić koncert, „gra na fikcyjnych saksofony.”

A oto jeszcze jeden konkurs. Prowadząc ludzi zadaje pytanie, jeden z nich chce być „kolesie”. Na wszystkich scen, są one rozmieszczone pudełek różnej wielkości. Tamada przypomina, że aby przekształcić kolesie mają porazgruzhat samochody. Chłopaki musieli przenieść cały zestaw pudełek z jednego miejsca do drugiego. Zwycięzcą jest ten, kto zrobi to szybciej niż ktokolwiek inny.

W każdym razie, jest to bardzo interesujący przekazać Nowy Rok w „kolesie” stylu. Gry i konkursy z pewnością do gustu serca.

Świętuj Sylwestra jako prawdziwych kolesi!

Tak więc, jeśli zdecydujesz się zorganizować go jak osobę, przygotować w następujący sposób! Spróbować można zauważyć najlepszą Nowy Rok w „kolesie” stylu! Jak wydać – Ty decydujesz! Najważniejsze jest to, aby zrobić to najlepiej, jak to możliwe!