555 Shares 6354 views

Jak na zdjęciu, aby wstawić tekst, i odwrotnie

Obraz można, oczywiście, wyrażenia lub podkreślić swój punkt widzenia, aby przekazywać informacje, nastrój lub chęci, ale bez komentarza często nie mogą zrobić, a następnie, jak to nie jest tak rzadkie, okazuje się, że nie wiemy, jak wstawić obraz tekstu.


Ten problem może wystąpić w przypadku tych użytkowników komputerów, którzy nie spojrzał w folderze „Akcesoria” w menu „Start”, gdzie od niepamiętnych czasów jest legendarny edycja Microsoft Paint, które należy uwzględnić częścią wszystkich systemów Windows. Farba interfejsy są nieco różne w różnych wersjach, ale wstawić tekst na obraz równą łatwością w każdym z nich.

Zarejestruj obraz w farbie

Na przykład w programie Paint 6.1 trzeba kliknąć w lewym górnym rogu przycisków z jasnoniebieskim trójkąta, a następnie kliknąć na ikonę folderu ze słowem „Open” (Ctrl + O) i wybierz obraz. W oknie dialogowym wyboru pliku można również uzyskać, klikając na etykiecie „Wstaw” tuż poniżej niebieski przycisk w lewym górnym rogu i wybierz „Wklej z.” Nawet szybciej, można otworzyć plik, klikając u góry (powyżej menu panelu) daddy z niebieską strzałką, ale tradycyjna Ctrl + V (lub „Wstaw” przycisk) od prędkości z konkurencją, jeśli obraz jest już skopiowane (Ctrl + C) do schowka.

Teraz, spoglądając w górę do menu i znaleźć grupę ikonę „Narzędzia”, który jest uniwersalny dla wielu edytorów graficznych ikona „A” sprawia, że jest jasne, kto jest odpowiedzialny za napisów i na rysunku, aby wstawić tekst.

Kliknij na ikonę, a następnie obraz w dowolnym miejscu. Dlaczego ktoś? Ponieważ powstała na kliknięcie ramy wprowadzania tekstu migającym kursorem niecierpliwie może nie tylko odcinek narożach, a także przemieszczać się obraz, gdy kursor znajduje się „christened” w punkcie przecięcia z obrysu ramy. Ponownie, patrząc w górę, widzimy, że zakładka „Text” otwiera menu (tekst), a paleta kolorów jest walcowana na jej prawej stronie. Pozostaje wybór parametrów, wprowadź tekst i kliknij gdzieś na boku.

W menu „Start” w folderze Microsoft Office, istnieje jeden program w pełnym wymiarze czasu, w którym taki problem, jak w obrazek, aby wstawić tekst, jest jednym z „obowiązków”. Jest to popularna aplikacja do tworzenia prezentacji PowerPoint.

Wkleić tekst do obrazu w programie PowerPoint

Otwórz program, przejdź do „Wstaw”, kliknij na ikonę „Picture” wizerunku, wybierz zdjęcie i kliknij „Otwórz”. Zwana samo w zakładce menu „Wstaw” kliknij na przycisk „napis” (arkusz z literą „A”), a następnie rysunek, a następnie migający kursor w polu możemy dostać się do „domu”, gdzie wybierać przedmioty, wprowadzania tekstu. A jeśli na karcie menu „Wstaw”, kliknij przycisk WordArt (z nachyleniem literą „A”), możliwe jest, aby zaznaczyć tekst dekoracyjną czcionką, urządzone w jednym z 30 gotowych stylów. Wybrany przez kliknięcie na stylu litery, możemy dostać się do „format”, gdzie tekst wpisując będziemy mogli „dostać się” ze słowami wszystko, co chcesz, wykorzystując liczne funkcje dekoracyjną i czcionek.

Napis na obrazie do „Photoshop”

W szczęśliwych posiadaczy „Photoshop” elementarny błąd w tekście tapet, zajmuje mniej niż minutę. Po otwarciu edytora, można wywołać okno wyboru pliku i uzyskać obraz, nawet bez wchodzenia do menu „Plik”> „Otwórz”, po dwukrotnym kliknięciu na pusty obszar roboczy. Następnie włącz narzędzie „Tekst” (T), kliknij na obraz i dostosować ustawienia na panelu na górze, wprowadź tekst, a następnie sprowadzić na niego pełną moc arsenale narzędzi edytora.

Nawiasem mówiąc, „Photoshop”, można wstawić tekst na zdjęciu w internecie, korzystając oczywiście odpowiednią wersję programu.

Wkleić tekst w obrazie Internecie

Jeśli jesteś już on-line edytor stron „Photoshop”, tutaj w menu „File” (Plik) trzeba „Otwórz obraz” (Otwórz), a następnie wybierając na pasku narzędzi ikonę „A” (Tekst / Type Tool), kliknij obraz przesuwając kursor na początku napisu. W otwartym oknie, w celu określenia parametrów, wprowadź tekst i kliknij przycisk „Tak” (OK).

Wszystko, co dotyczy ilustracje tekstowe, w pełni rozwiązane w programie Microsoft Word, więc jeśli chcesz wstawić obraz w tekście listu, otwórz kartę „Wstaw”, kliknij na ikonę wizerunku „obraz” (znajomo?), Wybierz obraz i polecenie: „Wklej”.

Rysunek zrobi tak, to znaczy, „wstać” na migającym kursorem na nowej linii, a my znajdujemy się w „formacie” z wieloma parametrami jakościowymi i rysunków stylów, w tym miejscu na stronie, i zawijanie tekstu.