327 Shares 2605 views

Alfa Romeo 156 recenzji

Po podsumowaniu wyników konkursu "Samochód Roku" pragnie zapoznać się z niektórymi modelami. Aby było to pożądane, zrozumieć, co zasługuje, czy ta kopia wzrosła tak wysoko.

Do tej pory takie prawdziwe zainteresowanie spowodowane jest przez Alfa Romeo 156. Opinie o tym są również bardzo dobre, ale nadal postanowiliśmy sprawdzić wszystko samych siebie.

Po raz pierwszy, Alfa Romeo 156 okazał się być widziany we Frankfurcie, na lokalnym pokazie motorycznym. W tym czasie nie zrobił specjalnego wrażenia. Być może słabe oświetlenie uniemożliwiało rozważenie wszystkich jego zalet, lub nie było wystarczająco dużo miejsca wokół niego. Jedyne co pamiętam to ekstrawagancki wygląd samochodu.

Minął jakiś czas i zdałem sobie sprawę, że pierwsze wrażenie może naprawdę zwieść. Kiedy zobaczysz, jak wiele z tych samochodów jeżdzi po drogach Włoch, zaczynasz patrzeć na nieumyślnie. W naturalnym środowisku miejskim model ten jest bardzo piękny. Opisz to słowami – jest to bezinteresowne zadanie, są zdjęcia, ale można zauważyć jedno rozwiązanie projektowe. Samochód ma bardzo nietypowy układ klamek. Podczas gdy tylne drzwi są ukryte w narożniku szyby, front jest bardzo widoczny i natychmiast przyciąga wzrok. Pozwala to na ukrycie się samochodu jako dwudrzwiowego coupe, co czyni go bardziej sportowym. Cóż, przynajmniej w wyglądzie.

Według angielskiej prasy, ten samochód jest bardzo sexy. Jest ich powodem, by się z nimi nie zgadzać. Ma osobiste wrażenie, ma bardziej męskość niż seksualność – to jest całość Alfa Romeo 156. Opinie na ten temat są również bardzo kontrowersyjne.

Siedząc w samochodzie, zdajesz sobie sprawę, że lądowanie na fotelach przednich jest nieoczekiwanie wysokie. Oczywiście, nie SUV, ale nie najmniejsza wskazówka leżenia na podłodze. Kierowca ma możliwość dostosowania się do wysokości siedzenia. Muszę powiedzieć, amplituda jest dość duża. Sama wysokość kabiny nie jest imponująca. Człowiek, którego wzrost jest wyższy od średniej, podnosząc siedzenie do limitu, wystarczy przykleić się do sufitu Alfa Romeo 156. Opinie doskonale odzwierciedlają ten punkt. Podłużny zasięg fotela jest również duży. Miejsca siedzące kierowcy i pasażera są wystarczająco miękkie, ale nie są bardzo dobrze zabezpieczone. Pedały nie powodują żadnych skarg. Jedynym problemem jest praktycznie poziome pole dla lewej stopy. Sprawdź, czy kierowca nie przeszkadza, wszystkie lustra są dobrze skonfigurowane.

Tablica przyrządów jest lekka, tarcze główne znajdują się w "studniach", które są przyjemne dla oczu kierowcy. To rozwiązanie jest jednym z najbardziej udanych przykładów połączenia stylu z funkcjonalnością.

Tylne fotele są bardzo przestronne. W zasadzie nie należy tego oczekiwać: ten samochód jest wystarczająco duży dla swojej klasy. Jeśli chodzi o techniczne cechy, byliśmy zaskoczeni tym, że Alfa Romeo 156. Opinia właścicieli tutaj jest prawie 100%. Niespodzianka, samochód zaczyna się zaraz po przekręceniu kluczyka, odpowiadając solidnym basem. Przyspiesza się bardzo szybko, a jednocześnie narzeka, jakby pod maską miał sześć litrów objętości roboczej. Podczas testowania samochodu na autostradzie włoskiej droga wydaje się, że mają one idealne pokrycie, bez pojedynczych pęknięć. W pewnym sensie jest, ale tylko częściowo, ponieważ zawieszenie samochodu doskonale rozświetla całą chropowatość drogi. Pedał hamulca jest lekko napięty, co w ogóle nie jest takie samo w samochodzie agresywnym. To jest w rzeczywistości Alfa Romeo 156, opinie o tym wiele mówić.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że na zewnątrz samochodu jest ekstrawagancki, w swoim wnętrzu jest bardzo wygodne. Ogólnie rzecz biorąc, większość kierowców naprawdę lubi Alfa Romeo 156. Charakterystyka samochodu – na właściwym poziomie. Na pewno zasłużył na swoją wysoką rangę.