787 Shares 1991 views

Specyfikacja i ogólne rower KTM RC390

Motocykl przemysł rozwija się w niewiarygodnym tempie, a żadna firma nie zamierza na tym poprzestać. Powrót w 2013 roku, na rynku ma nowy rower KTM firmy. Ten pomarańczowy „bestia” ze znakami RC390 zachwyci nawet najbardziej wymagających motoekspertov. Nowością ma wszystkie najnowsze informacje techniczne i oryginalne rozwiązania projektowe. W czasie jednego z przedstawicieli konkurencyjnych firm nie może pochwalić się takim wynikiem.


Przegląd

na tyle kompaktowy, ale nie mniej potężne maszyny, imponujące w ich wyglądzie – został stworzony w taki RC390 KTM. Inżynierowie odpowiedzialni dojść do rozwiązania problemu i stworzyli najbardziej wyważony motocykl. Jest uniwersalny, ponieważ nie boi się środowisku miejskim, ale również na torze objawia się doskonale. Idealny dla początkujących, konieczne jest jedynie, aby zobaczyć przegląd RC390 rower KTM. To wystarczy, by urzec potencjalnego nabywcy.

Nowy flagowy model sprawia motorsport dostępne dla szerokiego grona użytkowników. Dane techniczne są w pełni zgodne z ich wymaganiami, a na pierwszy rzut oka może się wydawać, że taki potężny niskich cen sportowy rower.

koszt

Ponieważ model jest produkowany od 2013 roku, w krajach WNP jest oferowany przez dużą sieć oficjalnych przedstawicieli KTM. Cena nowego urządzenia w kabinie na średnich 299 tysięcy rubli. Można znaleźć całkiem przyzwoite opcji na rynku wtórnym. W tym przypadku minimalna koszt wynosi 250 tysięcy złotych. Maksymalna cena za jednostkę w ciągu dwóch lat równowartość kosztów nowej, wystawiony w kabinie. Istnieje już sprzedają pewne modyfikacje układu paliwowego lub zastąpione przez owiewki.

Sztandarowym motorsport

Nowy RC390 KTM, którego cechy nie są znacznie różni się od swojego poprzednika Duke 390, wyznacza zupełnie nowe standardy i reguły między rowery. Ma charakterystyczne cechy sportowego MWC. Wcześniej nie było takiego stworzył skomplikowany wariant zarówno z punktu widzenia technicznego i estetycznego punktu widzenia.

produkcja

Tworząc wykorzystywane tylko pierwszej klasy i materiałów high-tech. Przegląd rower KTM eksperci RC390 dowodzi oświadczenie firmy, że jest doskonale wyważony motocykl na mocy stosunku do masy jednostkowej. Niesamowite kąty zwrotność i ekstremalne nie pozostawi obojętnym żadnego sportowca. Rower gotowy w każdej chwili zamienić nudną podróż do prawdziwego wyścigu.

Poprzednik, obraz który rower KTM RC390 powstał, był nie mniej legendarnego modelu Duke 390. Konstruktorzy lewy silnik bez dokonywania istotnych zmian, ale inne elementy zostały całkowicie zastąpione przez nowe. Ulepszony podwozia, posiada duże owiewki i zmienił pilotowi lądowanie.

Nowe podwozie

Patrząc podglądu rower KTM RC390, można zauważyć, że jego podwozie jest bardzo podobny do „Klatka dla ptaków” sprawdzone, który został umieszczony na poprzednika. Pomimo pozornego podobieństwa, to ma zupełnie inną geometrię, w celu poprawy wyników sportowych i ergonomię roweru. Postępowanie może być poprawiona przez zmianę kąta pochylenia przednich widełek, a także zmniejszenie rozstawu osi. Stabilność przy każdej prędkości – to jest to, co twórcy tak długo szukał.

motor

Silnik jest zamontowany w stalowej matrycy, nie jest poddana zmian. To samo high-tech, niezawodny i jednocześnie bardzo mocny bloku, który został zamontowany na krótkim silnikiem dwusuwowym Duke 390., cztero-zaworowy, chłodzony cieczą, a dwa wałki rozrządu, zamontowane na szczycie. Całkowita objętość wynosiła 375 cm3, to jednak nie przeszkadza, aby dać 44 moc przy 35 Nm. Aby zwiększyć niezawodność, stosowany system elektroniczny wtrysk paliwa. Pozwala to na dokładne podawania paliwa, zapewniając natychmiastową reakcję na uchwycie akceleratora, co jest bardzo ważne podczas jazdy na torze i pokonania szczególnie trudnych odcinków.

elementy high-tech

Układ hamulcowy, stworzona przy udziale renomowanej firmy Brembo, składa się z czterech-tłokowym kalibrem na tarczy 300mm z przodu i z tyłu 230 mm hamulce single-tłokowych. Aby sterować przystanek jest ustawiony przez system ABS nie jest mniej znana firma Bosch. Wszystko to już przewidziane w podstawowym RC390 KTM, która nie przeprowadziła przegląd po prostu leniwy.

potencjalne problemy

Motocykle KTM z firmy charakteryzują się niezawodnością i trwałością, ale jednak nie bez pewnych problemów i niedociągnięć. Rower KTM RC390 jest w stanie przejść ponad 100 tys. Km, a nie jest limit. Warto zauważyć, że w niektórych przypadkach, które zostały wyemitowane w 2014 roku zidentyfikowano wadę wiodącą gwiazdy. Fabryka ta wada, która nie posiada żadnych oznak zewnętrznych i jest to dość trudne do określenia momentu pierwszego obiegu otwartym. Firma ceni swoją reputację i jest odpowiedzialny za jakość, z tego powodu wymiana centrum usług jest bezpłatnie na podstawie przepisów określonych w umowie gwarancyjnej.

możliwości poprawy

Przegląd rower KTM RC390 wskazuje, że urządzenie ma ogromny potencjał do poprawy i zwiększenia wiele parametrów. Wielu właścicieli są bardzo rzadko ograniczają się do błahych modyfikacji wyglądu. Z reguły następujących prac:

  • Przeprowadzone zastąpić tylne skrzydła w zależności od końcowego zastosowania motocykla. Można to zrobić z poszanowaniem niewielkie pieniądze.
  • Wymiana tłumika akcji. W miejsce systemu fabrycznej zainstalowany budowę tytanu. Pozwoli to przedłużyć żywotność układu wydechowego, a także dać rower unikalne brzmienie, które podkreślają jego sportowy charakter.
  • Czasami zestaw i nowy bagażnik, który będzie transport małych ładunków lub urządzeń.

W szczególnych przypadkach, szybko Miłośnicy jazdy spędzają ustalając układ paliwowy. W efekcie pozwala to zwiększyć maksymalną prędkość średnio o 15 km / h. Warto zauważyć, że nie można go nadużywać, ponieważ zawieszenie motocykla i wystarczająco sztywny, aby zwiększyć maksymalną prędkość może mieć negatywny wpływ na prowadzenie i stabilność urządzenia.

Przegląd rower KTM RC390 pokazuje, że jest stworzenie firmy KTM doskonale łączy w sobie moc i elegancję w dość niskiej cenie. Parametry te nie mogą zadowolić fanów sportów motorowych i wszystko z nim związane.

W czasie tworzenia nie było zastępczą, która mogłaby konkurować z rowerem. Zatem RC390 potwierdza, że nic dziwnego, że został uznany za lidera w swojej klasie. Jest to godne zastąpienie ukochanego księcia 390.