91 Shares 6445 views

Poker 888: Opinie. Czy warto grać w pokera 888 miejscu?

888-poker.com serwis jest jednym z unquestioning lidera w dostarczaniu szans do gry w najbardziej masywna w świecie gry w karty – poker. Ten poker room zajmuje piątą pozycję w rankingu ruchu gracza. W 2013 roku, nawiasem mówiąc, najlepszym dostawcą w gry hazardowe online została uznana właśnie Poker 888. Odpowiedzi prawdziwych graczy powiedzieć to samo.


historia

W rzeczywistości, niedawno, poker room był w pierwszej piątce, aż do 2011 roku, był o dziesięć w drugim z jego obecności, i pomimo faktu, że wystarczająca ilość graczy do wyrwania się na pierwszej pozycji nie było możliwe. Wszystko zmieniło się w tym momencie, kiedy FBI rozpoczęła blokadę niektóre z najbardziej popularnych poker roomów, pod to blokada nie ma Poker 888. Odpowiedzi od czasu „Black Friday”, w rzeczywistości, podobnie jak ocena poszły w górę, i tak długo, jak niektórzy konkurenci zaczęli cierpieć straty, pokój ten zwiększył swoją publiczność graczy niemal o połowę.

Zalety tego pokera

W tej chwili, „Poker 888” pozostaje jednym z najbardziej popularnych poker roomów w Internecie. Ten klub jest częścią ogromnego sojusz zwany Casino-on-Net, który odznacza się przede wszystkim doskonałą grafiką, przyjazny dla użytkownika interfejs i różne bonusy dla nowych i stałych klientów. W każdym razie, gracze, którzy już przetestowali usługę, twierdząc, że jest najlepszym Poker 888. Odpowiedzi prawdziwi użytkownicy mówią o jednym i tym samym, że ten pokój jest bardzo wygodne na wszystkie sposoby i formy. Warto zwrócić uwagę na brak „usterki” i „błędy” w trakcie gry.

W grze istnieje również rodzaj notebooka, dzięki której można rozmawiać podczas gry, aby zrobić jakieś notatki, na przykład dotyczące taktyki graczy. Jest też tryb przeglądania całą historię, aby wykonać zadanie na robaki.

Ten poker room będzie szczególnie interesujące dla użytkowników, którzy grają małe pakiety, dzięki dużej liczbie tabel, o niskiej górnej granicy. Będziesz mógł ćwiczyć, ale nie grać w tym samym czasie wszystkie naraz. Mimo to, dla dużych graczy, twórcy stworzyli całkiem dobry bonus za pierwszy wkład depozytowej, która wynosi 100% i może wzrosnąć do $ 400.

premia

Jest dość szeroki i elastyczny system zachęt do 888. Poker Bonus, który może zapewnić pokój pokerowy, rozciąga się nie tylko do pierwszego zastosowania środków w systemie, ale również do rejestracji – bez depozytu. Warto zauważyć, że kilka lat temu, takie promocji mogą skorzystać tylko ograniczoną liczbę krajów, ale dzięki na zwiększone zainteresowanie w grze w WNP, teraz nadarzyła się okazja, a oni mają.

Bez depozytu premii – co to jest?

W przypadku, gdy gracz, niezależnie od przyczyny, nie jest w stanie dokonać wprowadzenia środków osobowych i rozpocząć swoją karierę pokerową, należy zwrócić uwagę na wyjątkową okazję, aby otrzymać bonus bez depozytu. W rzeczywistości, ta usługa zapewnia teraz bardzo ograniczoną liczbę pokerroomów i pozwolić tylko najlepsze serwery są podobne hojność. Można go pobrać tylko raz, ale tylko przy rejestracji, więc jeśli już stosować tej okazji, to zawsze jest to możliwe bez inwestowania ani grosza, aby rozbić bank w turnieju. Nawiasem mówiąc, w odniesieniu do wolnych zawodów, są one reprezentowane w dużych ilościach i są terminowo. Wracając do premii, to warto zauważyć, że podczas rejestracji, masz możliwość, aby dostać się na koncie aż 88 dolarów. Po tym można nimi rozporządzać według własnego uznania, uczestnicząc w turniejach i grać na prawdziwe pieniądze, z możliwością ich wycofania z systemu.

888 Poker: $ 88 jak uzyskać?

Warto zauważyć, że istnieje kilka wymagane warunki, w których można dostać pieniądze na konto:

 1. Aby otrzymać bonus,
  użytkownik musi mieć co najmniej 18 lat.
 2. Drugim warunkiem jest obecność tylko jednego konta, jeśli administracja znaleźć duży, a następnie przez wszystkich środków, które są na nich, zostaną one skonfiskowane, a konta zamknięte.
 3. Trzecia zasada zakłada, że druga i mówi, że powinien to być pierwszy z konta gry w poker roomie.

Konieczne jest pospiesz się, bo jest to działanie tymczasowe i może zostać rozwiązana w dowolnym momencie przez organizatorów.

Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

Dalsze szczegóły zostaną przedstawione krok po kroku instrukcje dla tych, którzy nadal chcą, aby uzyskać miły bonus i spróbuj wygrać w pokera Olympus. W rzeczywistości, wystąpią trudności, ale wszystko poszło jak należy, trzeba zrobić dobry uczynek.

 • Przed przystąpieniem do rejestracji, należy usunąć pliki tymczasowe i czyste pliki cookies.
 • Aby otrzymać bonus, należy przejść do oficjalnej stronie internetowej. Ważne jest, aby zarejestrować go z oryginalnego serwera.
 • Następnie należy pobrać i zainstalować klienta pokera.
 • Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych informacji o rejestracji, musisz zalogować się do klienta i aktywować swoje konto, klikając na zakładkę „Kasjer”.
 • Ponadto, w celu weryfikacji proces przechodzi wypełnienia dwa kolejne profile.
 • Teraz, w trybie automatycznym, użytkownik otrzymuje wiadomość e-mail na adres e-mail i potwierdzić jego odbiór.

Nagroda obejmuje darmowe bilety turniejowe o wartości $ 6 i $ 2 dla gier stolikowych. Pozostałe 80 $ wejdzie w odstępach 8 $, a opłata za każde 250 punktów pokerowych.

Że w końcu otrzyma odtwarzacz?

W rezultacie gracz trafi bezpośrednio na konto $ 2 i 6 biletów turniejowych, które można wykorzystać według własnego uznania. Ale oprócz tego będzie dostępny jeszcze jeden pakiet bonusowy, który nie jest mniej wartościowe niż pierwszy, chociaż jest ona dostępna tylko po dokonaniu wpłaty. On jest podwyższenie o 100% w zaliczki, na przykład, jeśli zapisać 20 $, masz taką samą kwotę na koncie. Ma limit depozytu (na przykład, maksymalna można przyjść tylko do 200 $), więc wskazane jest, aby zdeponować fundusze przez dokładnie 200 $. A gracz otrzymuje bilet na jeden z freerolli, gdzie pula nagród wynosi 1000 evergreen waluty amerykańskiej i kolejne 7 Podobne zaproszenia na turnieje, tylko maksymalnie $ 500 w banku. 888 Poker freeroll z pewnością zasługują na osobny wątek do rozpatrzenia. To ze względu na ich dużą liczbę i różnorodność polityki cenowej na grze.

poker mobilna

Dla fanów, aby grać w pokera na pieniądze 888 można to zrobić w dowolnym miejscu, dzięki swojej unikalnej aplikacji mobilnych dla systemu Android, który ukazał się w 2012 roku i do tej pory można zainstalować na wszystkich popularnych platformach. Po zainstalowaniu aplikacji, gracz przechodzi do podobnego rejestracji wersji komputerowej. Jeśli istnieje potrzeba, aby zasilić swoje konto, a następnie, jak w przypadku pełnej wersji klienta, na smartfonie lub w telefonie poprzez kasie, można wprowadzić i wypłacić pieniądze praktycznie wszystkich dostępnych środków.

W oparciu o powyższe, możemy śmiało polecić do gry w pokera 888. Odpowiedzi, które są obficie obecne w internecie, rozmawiać tylko z twórców wysoki poziom i jakość kliencie pokera. Są one połączone przez coraz więcej użytkowników, które mogłyby przez przykład w celu zapewnienia wyłączności na serwerze. Jako minimum, użytkownik będzie czerpać przyjemność z gry, oprócz stałego wygranej. Grać i wygrać.