833 Shares 1874 views

Dieta energetyczna: opinie o produkcie

Dieta energetyczna jest substytutem odżywczym, stosowanym do korygowania masy ciała i poprawy zdrowia.


Dieta energetyczna: recenzje są pozytywne

Większość klientów zauważa, że produkt jest miły w użyciu. Zakres różnych słodkich smaków: wanilia, kawa, truskawka, jagoda, banan, czekolada i inne. Wiele takich jak słone potrawy: omlety, zupy. Zaletą jest również łatwość przygotowania. Musisz tylko dodać proszek do mleka i wstrząsnąć nim w wytrząsarce.

Klienci mówią, że po spożyciu tego produktu apetyt i pragnienie "niezdrowe" żywności maleją. Jest więcej siły, sen jest normalizowany, poprawia się stan skóry. Wiele osób mogło znacznie stracić na wadze, bez konieczności stosowania dodatkowych środków.

Dieta energetyczna: negatywne recenzje

Podobnie jak inne produkty firm MLM, dieta energetyczna ma wielu przeciwników. Niektórzy uważają, że firma zombie zrzuca ludzi i nakłada bezużyteczny i nierealny produkt.

W rzeczywistości koszt jednego słoika jest bardzo wysoki – 1700 rubli rosyjskich. Wystarczy 15 razy na przyjęcie produktu. Na zalecenie producenta, koktajl powinien być pijany 1-2 razy dziennie. Oznacza to, że w ciągu miesiąca trzeba podać 3 400 – 6 800 rubli. Oczywiście taka cena jest dla wielu osób nieszkodliwa. I czy są jakieś mega-drogie komponenty? Wydaje się, że nie.

Dieta energetyczna: przegląd efektów ubocznych

Niektórzy klienci mają skutki uboczne. Jest to jednak spowodowane obecnością przeciwwskazań.

Oceniając opinie, wielu klientów było przekonanych, że produkt może pomóc w leczeniu chorób, nie powoduje alergii, itp. Ale tak nie jest.

Koktajl został opracowany dla dorosłych osób zdrowych, dlatego w przypadku problemów ze zdrowiem konieczne jest skonsultowanie się z lekarzem przed zastosowaniem leku BAD.

Niektórzy ludzie po zapoznaniu się z produktem stwierdzili łamanie przewodu pokarmowego – wzdęcie, zgaga, problemy z taboretą itp. Odpowiednie konsultanci twierdzą, że przy ostrych chorobach przewodu pokarmowego koktajl może być przeciwwskazany.

Nie ma konieczności przyjmowania Diety Energetycznej u osób osłabionych i tych, którzy cierpią na choroby układu krążenia. W koktajle z aromatem kawy i cappuccino, guarana jest źródłem kofeiny. Nadmierne spożycie kofeiny może prowadzić do krótkiego oddechu i zmęczenia u osłabionych.

Ponadto produkt może być przeciwwskazany u osób z chorobą wątroby i nerek oraz rakiem. Przed zakupem musisz dokładnie zapoznać się z kompozycją. Upewnij się, że nie jesteś uczulony na składniki leku.

Jeśli się podsumujemy, rozwija się następujący obraz: niektórzy klienci nie widzą rezultatu, a inni "korzystają" z przeciwwskazań. I konsultanci mówią, że produkt pomaga schudnąć. Ponadto jest przeznaczony dla zdrowych osób. Ale nadwaga rzadko występuje bez powodu. Często towarzyszy mu zaburzenie metaboliczne, zaburzenia hormonalne, cukrzyca i inne choroby. Dlatego też cel produktu – dla utraty wagi – wydaje się dziwny dla wielu.

Dieta energetyczna: recenzje gwiazd

Kilka rosyjskich gwiazd współpracuje z firmą, między innymi Larisa Dolina, Kostya Tszyu, Anastazją Volochkova, Evelina Bledans i innymi, którzy chwalą produkt z mocą i potęgą.

Czy dieta energetyczna otrzymała te opinie zasługująco czy to jest reklama? Niestety, nie ma odpowiedzi na te pytania.