164 Shares 1928 views

Jak mogę dodać organizację na „Yandex”: Przewodnik do działania

Umieszczenie organizację koordynuje na interaktywnych mapach sieci – jeden z najważniejszych. Więc można przyciągnąć więcej odwiedzających kierowanych do swojego zasobu. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak dodać organizację do „Yandex”.


W jaki sposób problem wyszukiwarek

Wyszukiwarka jest umieszczony tak, że wyniki są podane w zależności od regionu niej określonym czasem dla jednego z obszarów (ważne w dużych miastach). Kiedy użytkownik wyszukuje usługi (fryzjera, dostawa pizzy, itp), widziany organizacji, które w tym samym mieście. Narzędzia „Yandex.Maps” (satelitarne lub obwód hybrydowy) pokazuje położenie organizacji, jeśli jest on dodawany do systemu.

Podobne wyszukiwania model jest stosowany do małego sklepu. Ale agenci nieruchomości, biura podróży, usługi konsultingowe i nie są związane z regionem.

Uzależnienie od lokalizacji operacji Searcher jest określona przez zapytanie. System wybiera parametry, które wymagają fizycznego dostępu do szerokiej gamy towarów lub usług. Pierwszym krokiem jest określana przez organizację, które znajdują się blisko użytkownika i wyświetla ich lokalizację na mapie „Yandex”. Wnioski, które nie wymagają bliskość domu użytkownika są wg innych środków.

Które mogą dać nocleg w kartach

Jeśli organizacja rozpowszechnia zestaw usług lub towarów, która jest niezbędna do uzyskania efektu szybko skontaktować się ze sprzedawcą z użytkownikiem (może to być taxi, kawiarnia, kino, usługi kurierskie, naprawa, itp ..) Nie koniecznie inwestować w promocję na stronie internetowej i użytkowania metody reklamy online. Wystarczy dodać adres na mapie „Yandex”.

Ponieważ użytkownicy sieci będą widzieć, szukając właściwej organizacji w celach informacyjnych. Jest to prosta reklama, która nie kosztuje ani grosza.

Wiele miejsc i nowych firm zaniedbuje ten krok i nie są zarejestrowane w katalogu, więc tracą dużo.

Dodaj organizację służby „Mapy”

Jak zauważono w organizacji „Yandex.Maps”? Jeśli istnieje również strona internetowa, można dodać „webmaster” usługi, która dostarczyła system. Gdy zasób jest na liście, należy kliknąć link „Moje witryny” i wybierz ją.

Jak dodać firmę do „Yandex”? W „Geografii” jest konieczne, aby znaleźć i kliknij na „adres organizacji.” Znajduje się on w lewym panelu pod „Informacje ogólne”.

Strona otwiera dodawania firm. Jest wyświetlany jest komunikat, że wszyscy zarejestrowani w „Guide” z firmy zaangażowane w poszukiwania. Serwis pokazuje swoją pozycję na mapie.

Następnie kliknij na „Dodaj firmę”. Znajduje się on w dolnej części okna.

Następnie można sprawdzić, czy istnieje katalog z informacjami kontaktowymi. Jeśli badanie wykaże wynik negatywny, w prawym rogu trzeba znaleźć przycisk „Dodaj nową firmę”.

Jak sprawdzić, czy firma jest w katalogu?
Po otwarciu strony, należy wypełnić poniższy formularz całą. Co najważniejsze – pole adresu. Jeśli praca z firmą odbywa się zdalnie, wybierz kraj i region jest mało. W tym przypadku lokalizacja zostanie wyświetlona w centrum miasta.

wypełniania informacji

Drugi krok na instrukcje jak dodać firmę do „Yandex”. Tutaj należy podać imię i nazwisko, dokładny adres, numery telefonów i linki do stron na portalach społecznościowych. Można również określić pozycję pracownika, który będzie w kontakcie.

Gdy dane są wypełnione, należy określić czynności i usług oferowanych przez firmę. Istnieją dwie opcje: write ręcznie lub wybierz kategorię z listy.

Wybór metody

Dodaj organizację do „Yandex”: w trzecim etapie. Możesz łatwo kliknąć na etykiecie „Standard”. Ci, którzy chcą uzyskać etykietę innym kolorze będzie musiał zapłacić. Dać dodatkowe pieniądze nie jest dużo używać.

Na dole będzie „captcha” – symbole wizualne, muszą wypełnić w małym oknie. Można następnie nacisnąć przycisk „Wyślij”.

Od tego momentu firma została wysłana do moderacji. Stan widać obok reklamy. Początkowo będzie zawierać słowa „Oczekiwanie”. Po moderatora będzie sprawdzić i zobaczyć, zielony okrąg oznaczony „przyjęte”. Po tym, współrzędne na mapie „Yandex” zostanie przywiązany do firmy.

możliwości serwisowe

  • Schematy w innych krajach i miastach.
  • Szczegółowe mapy ponad 300 regionach Rosji i krajach WNP.
  • Szukaj atrakcji i pobliskich obiektów.
  • „Yandex” – satelita, który pokazuje prawdziwy obraz.
  • Zobacz panoramy ulic.
  • Przyrządy do pomiaru trasy.

Umieszczenie karty „Yandex” na zasób

Istnieje również odwrotna metoda, która pozwala ustalić żądaną pozycję na mapie i umieść go na swojej stronie. To sprawia, że możliwe, aby pokazać odwiedzającym schemat jak dostać się do firmy.

Aby to zrobić, należy wybrać miasto przynieść program w wybranym miejscu i zaznaczyć pozycje. Podobnie, tworzy własną mapę.

Serwis dostarczy link, który można łatwo umieścić w silniku zasobu.

„Yandex” uważany jest za najlepszy serwis na miejscu szczegółach obiektu. System posiada szerokie możliwości i zapewnia użytkownikom dodatkowe narzędzia, które są przydatne przy wyszukiwaniu lub wyznaczaniu trasy. Wszystkie te funkcje będą ostatecznie pomóc w rozwoju biznesu. Dlatego też umieszczenie w systemie organizacji – łatwy i darmowy sposób, aby klienci.