421 Shares 1269 views

Uvioo.com – informacje zwrotne o projekcie. Czy Uvioo.com płaci?

Każdego dnia pojawiają się okazje do zarabiania w internecie. To z reguły jakieś komercyjne systemy kupna i sprzedaży ruchu, towarów i usług, przyciągające użytkowników i oczywiście pokazywanie reklam.

Usługa, która zostanie omówiona w tym artykule, jest umieszczona jako platforma, która oferuje zarobki na dystrybucji treści medialnych. Chodzi o film zamieszczony na Youtube. Tak, tak, dzisiaj mówimy o zasobach takich jak Uvioo.com. Opinie o witrynie, a także możliwe systemy zarobkowe, opisujemy w tym artykule.

Co to jest Uvioo?

Więc jeśli pójdziesz do Uvioo.com, zobaczysz wiele filmów na różne tematy. Można je przeszukiwać przy użyciu słów kluczowych przy użyciu specjalnego formularza wyszukiwania.

Ciekawe jest fakt, że wszystkie filmy są publikowane na dobrze znanym portalu YouTube. Możesz to osądzić przy okazji umieszczania filmu na stronie portalu Uvioo.com. Potwierdza to opinie osób, które już zarabiają na tym projekcie. Cała zawartość tutaj to "YouTube", nie ma niczego takiego.

Tymczasem zasób daje wszystkim możliwość zarabiania pieniędzy. Można to zrobić na wiele sposobów, ale istotą wszystkich jest ograniczona do jednego – rozpowszechniania informacji o portalu i przyciągania jak największej liczby osób.

Za co płacą?

Jak wskazano na stronie, Uvioo.com (opinie to potwierdzają) płaci za reposta filmów, ich dystrybucję wśród przyjaciół, a także komentując. Tempo, w którym każdy z tych działań jest płatny, stale się zmienia, więc na pewno nie wiadomo, ile to wideo przyniesie. Kwoty "zarobione" pojawiają się w panelu użytkowników.

Materiał tutaj jest dystrybuowany w odniesieniu do głównej witryny – Uvioo.com. Aby udostępnić znajomym filmy, które zostały pierwotnie opublikowane w YouTube, musisz wysłać je do linku Uvioo. W tym celu otrzymasz pewną sumę pieniędzy.

Oczywiście organizatorzy projektu korzystają z faktu, że popularyzują swoje zasoby. Coraz wię cej użytkowników uczy się o usłudze i dzię ki temu jest cytat. To zarabia administracja. Jednak jak zauważyli opinie użytkowników Uvioo.com, projekt płaci każdemu pracownikowi po zakupie statusu VIP. Tak więc nie było możliwe znalezienie odpowiedzi tych, którzy faktycznie otrzymali płatności z projektu. Nie możemy powiedzieć, że zasób działa szczerze.

Jak zarabiać?

Teoretycznie, aby otrzymać dochody z projektu, wystarczy udostępnić interesujące materiały wideo. Jednakże, jak już zostało to zauważone (i potwierdzone uwagami przekazanymi przez użytkowników witryny Uvioo.com), projekt nie dokonuje rzeczywistych płatności. Dzięki temu możesz rozpowszechniać filmy, przysyłać swoich znajomych do projektu, rozpowszechniać informacje o portalu jako uczciwy i stabilny sposób zarabiania pieniędzy, ale w rzeczywistości nie dostaniesz pieniędzy. Maksymalna liczba to liczba w panelu użytkowników.

Jak pisują uczestnicy projektu, "praca" kończy się faktem, że po wybraniu numeru 100 (kwota, którą można wycofać) witryna prosi o aktywowanie konta, kupując status VIP-a. I to, jak można zgadnąć, oszustwo na wodę czystą.

Dlaczego nie można wycofać pieniędzy?

Teoretycznie, jeśli administracja projektu rzeczywiście zorganizowała wypłatę pieniędzy dla użytkowników Uvioo.com po pierwotnej płatności, pojawia się pytanie: "Dlaczego nie można odliczyć kwoty opłaty od tych" zarobionych "wirtualnych 100 dolarów?" Powiedzmy, od stu osób dostajemy 50 USD – i wszyscy będą zadowoleni. Ale nie, administracja prosi o zarabianie pieniędzy. Łatwo zgadnąć, że użytkownik nie zobaczy żadnych płatności po ich zrobieniu.

Ogólny opis projektu

Witryna Uvioo.com (jak "wypłacić pieniądze" tutaj, już zrozumiałeś – to niemożliwe) wygląda jak ciekawa forma zarabiania dla początkujących. Tak, byłoby świetnie, jeśli naprawdę otrzymasz pieniądze za każde obejrzenie filmu przez znajomych, za dalsze reposty i komentarze pozostawione pod filmem. Jednak w praktyce taki model nie ma podstawy z powodu jego nierentownej natury. Witryna Uvioo zarabia na fakt, że jest popularna wśród osób, które chcą rozpocząć pracę, a nie ze względu na obecność na niej ciekawych treści. Po prostu w praktyce ludzie wiedzą niewiele o tym zasobze, a tym samym próbują przyciągnąć nowych użytkowników, myśląc, że mogą zarobić. Nic, oczywiście, nie wychodzą.

Alternatywy

Czy istnieje alternatywa dla takiego sposobu zarabiania, który promuje Uvioo? Z pewnością. Możesz na przykład przytoczyć model płatności za pośrednictwem serwisu YouTube, który reklamuje się w popularnych kanałach. Program jest bardzo prosty – musisz utworzyć własny film, przesłać go do hostingu wideo i uczynić go popularnym. Następnie możesz umieścić reklamy w każdym filmie, uzyskiwać pieniądze od partnerów YouTube. Najpewniejszą rzeczą jest to, że prawdopodobieństwo uzyskania wypłaty wynosi 100%, podczas gdy w ogóle nie ma żadnych ograniczeń. Kto powstrzymuje Cię od tworzenia najpopularniejszego filmu i promowania go w milionach pokazów? Zgadza się. Jeśli chcesz, możesz zarobić nawet tak. Tylko w ich filmach – jest to istotne niuanse.