122 Shares 3187 views

Dowiedzieć się dokładny czas jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek

Dziś posiadanie informacji, czasami tylko reprezentuje drugorzędną – kluczową postać w wykrywaniu centrowania. Na przykład, ważne jest, aby znać dokładny czas? Nie zadać sobie pytanie – ile jest to czas w Detroit czy Tokio, trzeba powiesić w swoim biurze kilka identycznych godzin. Odgrywa ważną rolę, zwłaszcza jeśli trzeba współpracować z państwami na całym świecie. Można by, ale po co się męczyć, gdy dokładny czas, aby spojrzeć jest teraz łatwe do uzyskania, z podłączeniem do sieci World Wide Web.

Potem, kiedy potrzebne do kontrolowania czasu w odległych miastach na ziemi, w wirtualnej sieci, widziałem prostą stronę internetową przeznaczoną właśnie na czas: czas, czas, Moskwa, Kijów, Singapurze, Nowym Jorku, Tokio, Helsinki. Więc oglądać online były cennym towarzyszem dla mnie, bez których nie mogę dostać się do negocjacji. Pomysł wykorzystania tej strony bardzo dużo, ponieważ rozmowy biznesowe z partnerami za granicą odbywa się za pomocą internetu i laptopa. Na przykład, w górnym pasku przeglądarce ustawić zegary pokazujące mnie we właściwym czasie. Przedtem miałem wejść Każdorazowe przeglądarkę – obserwować czas jest teraz, teraz wszystko jest uproszczone, zwłaszcza biorąc pod uwagę możliwość, aby ustawić odpowiedni czas w roli ekspansji przeglądarce online. W ten sposób możliwe jest wyeliminowanie konieczności odwiedzania witryny – trzeba tylko iść do przeglądarki.

Chcę powiedzieć, że aby poznać linię czasową w Rosji – za mało, szczególnie jeśli spotkań i konferencji internetowych organizowane są z innych państw, w regularnych odstępach czasu przedwcześnie. Ale czas trzeba kontrolować świat, nie tylko dla biznesu. Jeśli twoi krewni mieszkają w pobliżu drugim końcu planety, nie będzie więcej niż w stanie wiedzieć, ile czasu w tym mieście, w którym chcesz się połączyć. Znając dokładny czas teraz, nie przerywać krewnych snu. Można wierzyć, wiem, o czym mówię, ponieważ często się przeprosić za opóźnienie połączenia. Jeśli uda nam ułatwić życie, to dlaczego nie zrobić. Teraz posiadanie informacji, czasami tylko pozornie nieistotne – kluczowy wskaźnik identyfikujący lidera. Na przykład, ważne jest, aby znać dokładny czas na świecie? Jest to ważne, zwłaszcza gdy trzeba negocjować z krajami na całym świecie. Aby nie zastanawiać – Ile wynosi czas w Ottawie lub Skopje, trzeba spędzać czas w swoich godzinach pracy i ustawić czas w różnych miastach na całym świecie. Można to zrobić, ale dlaczego komplikować życie, gdy dokładny czas będzie wyglądać dzisiaj bez problemu z Internetem.

W tej samej chwili, gdy musiałem mieć łatwy dostęp do czasu w odległych rejonach Ziemi, znajduje się na stronie internetowej, przeznaczonego wyłącznie do wykazania czas: czas, czas w Moskwie , Kijowie, Singapurze, Nowym Jorku, Tokio, Helsinki. Myślałem o użyciu interaktywnych godzin bardzo dużo, ponieważ komunikacja z partnerami za granicą odbywa się za pomocą połączenia internetowego i komputera. Więc oglądać online były cennym towarzyszem dla mnie, bez pobieżnego spojrzenia na to, że nie odważył się wejść do negocjacji. Wcześniej miałem za każdym razem, aby wejść w przeglądarce – aby obejrzeć czas jest teraz, dzisiaj wszystko jest łatwiejsze, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę możliwość instalowania niezbędnych godzin jako rozszerzenie przeglądarki. Na przykład, w moim zestawie kilka godzin przeglądarka WWW, które pokazują. Ogólnie rzecz biorąc, mogę wyeliminować potrzebę odwiedzenia strony – konieczne jest jedynie, aby otworzyć panel przeglądarki internetowej.

Chciałbym zwrócić uwagę: w trybie online w języku rosyjskim – nie wystarczy, zwłaszcza jeśli spotkań i konferencji online są prowadzone z różnych krajów na określonym harmonogramem. Ale wiedzieć, czas na świecie, będzie przydatna nie tylko dla Business One. Wierz mi, wiem, co piszę, bo często musiał przeprosić za off-godzinnej rozmowy. Znając czas z sekundami w Internecie, nie obudzić ludzi na drugim końcu ziemi. Jeśli twoi krewni mieszkają daleko, że nie będzie zbędny wiedzieć, ile czasu w mieście, w którym chcesz się połączyć. Jeśli jesteśmy w stanie uczynić nasze życie łatwiejszym, to dlaczego nie zrobić.