155 Shares 1443 views

Usługa Kopikot: Opinie

Ciekawe usługi, które pomagają nam zaoszczędzić dziś obfitują. To i wiele miejsc, aby znaleźć rabaty i agregatorów cena i katalogi ofert specjalnych.


Jednak istnieją jeszcze bardziej opłacalna model współpracy sprzedający i kupujący. Jest ona wyrażana poprzez służbę Kopikot, opinii , których użyliśmy do napisania tego artykułu.

W nim, opiszemy jak skonstruować system, do którego jest ona korzystna dla tego, co może być wykorzystane. Również spojrzeć na zalety i wady, które są w stanie identyfikować swoich nabywców.

ogólna koncepcja

Tak więc, aby rozpocząć pracę krótko opisać usługę. Przed nami jest stroną, która pozwala otrzymać środki, które wydaliśmy na zakup. Dla każdego ze sklepów internetowych, w których kupujemy towar, ma swój szczególny interes w postaci stałego wynagrodzenia lub procent całkowitych kosztów. Jak najszybciej zamówić wszystko na nasz koszt w Kopikot (potwierdzają to opinie) pochodzi pewna ilość bonusów. Po dalszym tłumaczeniu i zatwierdzania transakcji powiedział fundusze zostaną przeniesione do naturalnego wyglądu.

wycofać

Wydawać pieniądze, że wrócisz w „Kopikot” można, według własnego uznania, zapłacić jak tutaj na karcie Visa. W odniesieniu do okresu, w którym fundusze zostaną przeniesione, że to wszystko zależy od sklepu i produktu, który został zakupiony. Przynajmniej w warunkach roboczych usług wskazują, że pieniądze zostaną zwrócone w ciągu kilku tygodni.

sklepy

Na oficjalnej stronie internetowej, że obsługa stanów Kopikot posiada ponad 700 sklepów, które jest cashback. Oznacza to, że w rzeczywistości, bez względu na to, co można kupić on-line, dla każdego coś masz możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. Najważniejsze jest to, aby złożyć zamówienie za pośrednictwem tej strony internetowej.

Wymiary cashback na każdy shopu mieć w głównym katalogu. Idąc do niego, można zobaczyć następujący obraz: Lamoda wraca do swoich klientów i 6% na zakup, AliExpress – do 2 procent, La Redoute – do 270 rubli za zamówienie i tak dalej. W tym przypadku, każdy ze sklepów mają własne dodatkowe warunki dotyczące zlecenia na co minimalna kwota powinna być wykonana zakupu. W związku z tym niezgodność z tym Kopikot warunkach (usługi handlowe) ma powrotu nie można zrobić

Jak jest płatność

Wypłata pieniędzy należnych nabywcy, jak wspomniano, jest pobierana z karty Visa. Minimalna kwota, jaką można uzyskać za pośrednictwem usługi wynosi 1000 rubli. Zmień cashback waluty płatności nie może.

Ogólnie rzecz biorąc, usługa zapewnia kilka statusy dla środków, które zmniejszyły się do użytkownika – „Dodano do równowagi” „oczekujące”, „zatwierdzony” i Pierwszy etap jest najdłuższy, ponieważ uczestniczy bezpośrednio sklepu, który współpracuje Kopikot. Opinii pokazują, że stan środków może wynosić nawet do miesiąca. Dalsze przejście z trybu „zatwierdzony” do „dodać …” trwa zwykle 5-7 dni roboczych. Ten czas ucieka, w zależności od warunków pracy, do wykonywania płatności ze strony sklepu do bilansu „Kopikot”. W przyszłości usługa rozdziela otrzymane fundusze i ładuje je do konta użytkownika. Od tego momentu, można przesyłać pieniądze do karty.

specjalne warunki

Istnieje szereg cech, które zwraca uwagę na zasady serwisu Kopikot. Opinie odnoszą się do tych błędów spowodowanych przez, na przykład, bloker reklam. Ten sam plug-in „Adblok” może rozłączyć się z serwerem sklepu i tym samym pozbawia nabywcy możliwość uzyskania odszkodowania. Należy również zwrócić uwagę na usługi kuponowych i różnych dodatkowych zniżek – Kopikot zwraca pieniądze z zamówień, które zostały popełnione bez ich użycia. Oznacza to, że jeśli produkt do różnego rodzaju zniżki została zastosowana kompensacja jest prawdopodobne, aby dostać.

To samo odnosi się do celu na telefon wraz z wykorzystaniem linków. Po pierwsze, aby zrobić zakupy na warunkach usługi za pośrednictwem telefonu jest zabronione, ponieważ wtedy www.kopikot.ru serwis (potwierdzają to opinie) nie będzie w stanie śledzić, że towary zostały faktycznie zakupione. O płatności w tym przypadku można zapomnieć. Po drugie, nie należy zapominać o linki – za ich pośrednictwem informacji o zakupie. Jeśli nie iść na te adresy IP, które zostały utworzone usługi, istnieje ryzyko, że zamki płatniczych, a cashback nie będą pobierane.

opinie

Jeśli danego terenu, takie fajne i przydatne, a niektóre opinie na temat użytkowników usług Kopikot.ru pozostało? Ogólnie rzecz biorąc, opinia tego zasobu całkiem pozytywne: ludzie polecić sklep w ten sposób. Wielu powie, że były one w stanie skutecznie zarabiać „Kopikot”, a więc obsługa dość uczciwy i pracowity.

Kolejna rzecz – szereg negatywnych cech tych, którzy z jakiegoś powodu nie naliczone cashback. Niektórzy użytkownicy w tym kontekście zauważyć, że usługa nie rozważyć ich zakup, i nie obejmowały wypłatę towarów. Oczywiście, w wyniku tych pieniędzy nie zostały otrzymane.

Czy istnieje winy użytkownika lub usługa jest naprawdę zaangażowana w porwanie cashback, trudno powiedzieć. W celu utworzenia całościowego obrazu, konieczne jest, aby przeanalizować istotę projektu Kopikot.ru. Jak to działa, zorientowaliśmy się – usługa wykonuje część pieniędzy wróciła do sklepu, a druga część przypada ich użytkowników. Zatem otwarcie ukraść pieniądze na jakiś zakup może mieć sens administracji projektu nie jest – to reputacja w tym segmencie działalności, zbudowany na zaufaniu, jest droższy.

Dlatego też, najprawdopodobniej, ludzie po prostu popełnił błąd i nie spełnia któregokolwiek z wymaganych warunków, w związku z tym, co mają i są problemy. Aby ich uniknąć, przeczytaj szczegółowe wymagania, które zostały podane powyżej.

Ogólny wniosek

W ogóle, o służbie, można stworzyć pozytywną rekomendację choćby dlatego, że przynosi jakiś nowy pomysł, który nie został wykorzystany w krajowym rynku handlu online wcześniej. Ponadto, ten pomysł, jako całej koncepcji życia, jest korzystne dla prostego klienta, które nie mogą jednak radować.

Dlatego też, jeśli robisz zakupy w Internecie, należy wypróbować wszystkie te same „Kopikot” i ewentualnie zarobić swoje pierwsze pieniądze w powrocie z zakupów. Po tym wszystkim, w końcu, to masz absolutnie żadnego niewiążące!