435 Shares 2246 views

Nie przechodzą na wypłatę „Aliekspress”: możliwe przyczyny i rozwiązać problem

Być może wśród Internecie użytkownicy mają bardzo niewielu z tych, którzy nigdy nie słyszeli o miejscu AliExpress. Ogromny wybór towarów w rozsądnych cenach zwraca uwagę, w związku z tym chcę jeszcze raz i jeszcze raz kupować produkty. Ale co, jeśli z jakiegoś powodu, nie przechodzi płatności? Na „Aliekspress” informacje mogą być wyszukiwane przez długi czas, ale co jeśli wszystko czego potrzebujesz jest zbierana w tym artykule!


Jak jest procedura płatności?

Jednolita procedura operacja na zarabianie pieniędzy na odprawy towarów w następujący sposób:

 • Po wybraniu jednego lub więcej jednostek musi iść do kosza.
 • Następnie należy wypełnić łacińskiego danych osobowych i informacji o miejscu dostawy i wybrać formę płatności: może to być karta bankowa (proszę pamiętać, że mapa „Sbierbank” nie zawsze jest akceptowane jako środek płatniczy za zakupy internetowe), „Yandex”, „Kiwi », WebMoney, lub wszelkie inne dostępne opcja, która wydaje się najbardziej odpowiedni.
 • Kliknij na przycisk „Zapłać”.
 • Dostać specjalny tajny kod na numer telefonu komórkowego, wprowadź go i tym samym potwierdzić swoją zgodę z trwającej procedury płatności.

Po pozycja ta powinna przejść do kategorii aktywnych zleceń – pojęcia o tym, jak poznać, czy płatność do „Aliekspress” odbyła. Jeśli tak się stanie, klient będzie mógł śledzić ruch paczek. Jednak często zdarza się, że użytkownik zrobić wszystko w porządku, ale wyzwania twarz – system płatniczy „widzi”. Więc dlaczego nie przejść na płatności „Aliekspress”? Musisz zrozumieć.

Dlaczego nie przejść na płatności „Aliekspress”: proste powody

Jeśli wszystko zostało wykonane poprawnie, ale hasło jednorazowe na telefon w celu potwierdzenia operacji nie przyszedł, nie panikuj. Najpierw musimy ustalić, czy zostały odpisane pieniądze z konta bankowego lub elektronicznego: Ta wizyta pomoże konta osobistego. Jeżeli środki zostały usunięte, najprawdopodobniej, kolejność udał się do leczenia – to w najbliższej przyszłości dadzą znać system sprzedawcy i śledzenia.

Jeśli stan konta osobistego nie zostanie zmieniona, oznacza to, że płatność nie powiodła się. W tym przypadku, należy powtórzyć jeszcze raz nie jest zalecane. Procedura jest lepiej odłożyć na jakiś okres czasu, po którym będzie możliwe, aby spróbować ponownie dokonać zakupu.

Brak wysłane przez tajnego kodu, a także nieudanej próbie wypłaty, zwykle związane z przeciążeniem witryny i pojawienie się w jego system niektórych niestabilności.

Jeśli produkt nie pojawia się w zakładce „Zamówienia” oraz reedycja ponownie zawiodła, przyczyny tego mogą być już inne czynniki – takie jak indywidualny błąd klienta, awarii serwisu lub jakichkolwiek nietypowych sytuacjach.

kupujący nieostrożność

Jeżeli płatność nie zostanie przekazana „Aliekspress”, jego administracji, a sprzedający nie zawsze trzeba natychmiast zrzucić winę – a to może się zdarzyć z powodu zaniedbania ze strony kupującego.

 • Zatem jednorazowe hasło nie może przyjść z powodu braku środków na rachunku telefonu komórkowego, a więc operacja nie może być po prostu przyniósł do logicznego wniosku. Płatność nie przechodzi, towarów, aw konsekwencji nie zostanie wysłany.
 • Ustawa Płatności mogą zostać odrzucone przez bank. Być może przyczyną jest karta wygasła lub forma nieprawidłowo zakończone w projektowaniu produktów. Jeśli jednak powodu, by wątpić prawidłowego wprowadzania danych nie występuje, oznacza to, że „laski w kole” wstawia bank serwisowania. Aby rozwiązać ten problem, należy skontaktować się z jednym z biur, oddziałów.
 • Bank może zakazać eksploatacji, co jest typowe dla tego typu kart Maestro i Visa elektronowych. Wynika to z faktu, że warunki bankowe starają się zapewnić naszym klientom maksymalną ochronę i blokują przeprowadzenie zakupy online, która nie jest prawnie zobowiązany do terytorium Rosji. Być może dana karta może być aktywowana dla zagranicznych zakupów, ale będzie musiał udać się do banku i podać szczegóły.
 • Przekroczenie limitu dostępnych środków na wydatki, których łączna kwota jest również zestaw banku serwisowania klienta. Dla podniesienia limitu pasek powinien skontaktować się z biurem bankowego lub użyć innej metody płatności, dla których nie ma żadnych ograniczeń.
 • Podejrzenie popełnienia oszukańczych transakcji. Fakt, że banki pozwalają na pewną liczbę transakcji dziennie, a zatem wykonanie operacji ilościowo przekroczy dopuszczalną wartość, nie mogą być blokowane.
 • Zatory systemu bankowego, który jest szczególnie obserwowana w okresie zniżek i promocji. Dla powodzenia wypłaty zaleca się, aby druga próba kilka minut.
 • Brak obowiązkowego związku w tym przypadku mobilnego serwisu bankowości internetowej, która wysyła kod jednorazowego użytku.
 • Odchylenie od płatności z powodu błędu w wyborze rodzaju karty lub niewłaściwego wypełniania innych dziedzinach.

Dlatego zanim zapytasz, dlaczego nie przejść na płatności „Aliekspress” zalecanej ponownie uważnie przeczytać wszystkie informacje wprowadzone, ponieważ nawet jedna literówka może spowodować awarię systemu.

Błąd usługi

Jednakże kupujący nie zawsze ponosi winę za to, że nie płatności. Na „Aliekspress” użytkownicy często obserwowano pewne „niedopatrzenia”. zazwyczaj wynikają z przeciążenia służby, ale to szybko mija. Dlatego po raz instrument płatniczy powinna być przeprowadzona pomyślnie. Jeśli tak się nie stanie, trzeba napisać bezpośrednio do miejsca podania, które wyjaśni, dlaczego nie przejść na płatności „Aliekspress” i sugerują, jak postępować w takim przypadku.

Inne nietypowe problemy

W ramach któregokolwiek z powyższych sytuacji, specyficzna przyczyna nie może zostać uwzględnione. Ale dlaczego w takim razie nie przechodzi na płatności „Aliekspress”? Sprawa może być powielany w kolejności losowej lub przeglądarka ustawień, gdzie trzeba wyczyścić pamięć podręczną dla udanej operacji. Ponadto, haczyk może mieć na koncie niepotwierdzonych, ponieważ nie każdy uzna to za konieczne, aby przejść na własny e-mail oraz poprzez kliknięcie na link do aktywacji konta.

Zakup przez telefon

Co zrobić, jeśli płatność nie iść do „Aliekspress” przez telefon? Jak już wspomniano powyżej, może to być spowodowane brakiem środków na koncie, zablokowanie funkcji płatniczej z telefonem komórkowym (tutaj wskazane jest skontaktować się z operatorem), a także z braku wolnego miejsca w pamięci telefonu lub braku komunikacji. Ponadto mogą wystąpić pewne błędy w dokonaniu zakupu za pomocą specjalnych aplikacji, zaleca się, że wszyscy nie zamawiać produkty za pośrednictwem przenośnych urządzeń komunikacyjnych.

Zwrot pełnej kwoty

Co należy zrobić, jeśli strona „Aliekspress” płatność nie przepuszcza pieniądze zdjęty? W tym przypadku można bezpiecznie domagać się zwrotu przez otwór sporu ze sprzedawcą, który nie chce stracić reputacją i żerowanie na trudy swoich potencjalnych klientów, zwróci wszystkie pieniądze w pierwotnej objętości. Jeśli oznacza to „stracone” po drodze, to jest to wina organizacja odpowiedzialna za przydział funduszy – bank, „Yandex” administracji, WebMoney, itd. Następnie, aby wymagać od nich, aby rozwiązać sytuację – .. uzasadnionego prawa klienta.