105 Shares 8031 views

Vevo – co to jest?

W dobie internetu i mediów jest dużo skomercjalizowanych zasobów tworzonych przez reklamy, zysk i przyciągnąć nowych widzów. Tak, Vevo – jest to jeden z tych zasobów. Usługi są przedstawiane jako odrębny składnik aktywów, a także kanał na Youtube. Zasób jest bardzo popularny i przynosi wiele pieniędzy. Tak, Vevo – co to jest?


w Rosji

Niestety, w naszym kraju, ten zasób nie jest dostępny w całości. Podczas próby, aby przejść do oficjalnej strony użytkownik zostanie poinformowany, że jego region nie jest obsługiwany. Od tego często rodzi pytania w stylu Vevo – co to jest? Jednak Rosjanie mogą oglądać filmy, które są przechowywane na Youtube. W przypadku popularnych wideo dzielenie prawie żadnych ograniczeń. W Rosji istnieje podobny zasób, to jest skierowany do odbiorców krajowych, a przede wszystkim w krajach rosyjskojęzycznych. Może po pewnym czasie Vevo wejdzie na rynek rosyjski w najszerszym i być w stanie w pełni działać, wykorzystując wszystkie swoje możliwości, a niedostępność usługi związane z przygotowaniem i adaptacji do różnych odbiorców.

celebryci

Jestem pewien, że wielu użytkowników Youtube video hosting zauważył, że prawie wszystkie zachodniej treści umieszczane wykonawców z rachunków związanych z Vevo.

Klipy odpoczynek w skali kosmicznej, ponieważ zasoby są łączone takich gwiazd jak Eminem, Niki Minazh, Kanye West, Lady Gaga i wiele innych osobistości. Na tej podstawie, Vevo łatwo promowanie nowych i mniej znanych artystów kosztem ich odbiorców i zaleceniami kanału. Nawiasem mówiąc, w tej chwili kanału ponad miliard sto milionów abonentów. Jednak nie jest to zaskakujące, ponieważ Vevo – to darmowy sposób na oglądanie filmów i słuchanie muzyki w doskonałej jakości. Trudno jest znaleźć dobrze znanego artystę, którego filmy nie były związane z Vevo. Prawie wszystkie utwory na Youtube zostało oficjalnie ustanowione przez ten kanał.

historia marki

Dzięki współpracy z największych studiów nagraniowych w 2009 roku został stworzony Vevo. Co to jest stowarzyszenie? Dzielenie przez Sony i Universal, a także kilka innych znanych marek wymienili licencji na zawartość i uruchomiły wspólny zasób Vevo.com. współpraca owocna stało się niemal natychmiast i przynosi dużo pieniędzy z powodu olbrzymiego zakresu odbiorców poprzez reklamę i partnerstwa z serwisów wideo YouTube. W tej chwili, zasób może pochwalić posiadające własne aplikacje mobilne przeznaczone do stosowania jako materiałów wideo. Aplikacja jest dostępna na wszystkie współczesne systemy operacyjne smarftonov i są dostępne w oficjalnych sklepach, takich jak gry rynkowej lub AppStore. Jednak w niektórych państwach mogą wystąpić problemy, takie jak pobieranie i korzystanie z aplikacji, ponieważ wszystkie one działają na tej samej zasadzie oddzielenia usług świadczonych przez regionalnych. Może zasobów potrzebują więcej czasu, aby zapewnić wyjść na rynek w tych państwach, w których nie jest reprezentowana.

ello

Vevo podobny do rosyjskiego kanału muzycznego na YouTube. Publiczność jest mniejszy, ale projekt rozwija się i współpracuje z wieloma lokalnymi gwiazdami. Schemat jest podobny do promowania artystów zagranicznych zasobów: gdy klip z nowego i nieznanego aktora, jest jego szybkiego awansu. Jest to możliwe ze względu na dużą liczbę abonentów i zaleceń systemowych dla serwisów wideo YouTube.

wynik

Na zakończenie chciałbym powiedzieć, że obie usługi zapewniają doskonałe możliwości swobodnego słuchania muzyki i oglądania filmów w wysokiej jakości. Biorąc pod uwagę, że większość treści są obecnie wypłacane lub zawiera wiele reklam, to jest idealną alternatywą do sklepu muzycznego online. Jednak firma poszła w inną stronę, skupia się na wolnym podglądu i stale rozwijającą się marką Vevo. Co to daje? kanały muzyczne Vevo twierdzą laurach, nawet takich jak MTV.