560 Shares 8402 views

Jak zmienić kanał link na YouTube. nowe zasady

Jeśli planujesz, aby promować swój kanał na stronie udostępniania wideo „YouTube”, jednym z kroków, które trzeba przejść – jest uczyć się, jak zmienić link kanału na YouTube i wykorzystać te informacje w praktyce.


Domyślnie kanał jest przypisany adres składający się z szeregu cyfr i liter o różnej sprawy. Zgadzam się, ten link jest bardzo trudne do zapamiętania. Dlatego właściciele popularnych kanałów jak najszybciej to zmienić poprzez ustawienie jako URL adresów, takich jak jego nazwisko lub nazwę firmy.

Tak, jak zmienić link do kanału YouTube? Odpowiedź na to pytanie, dowiesz się po przeczytaniu proponowanego art.

Jak to było wcześniej

Niedawno, aby zmienić link do kanału YouTube właściciel kanału zaledwie kilka prostych kroków niezbędnych do wykonania:

  • Otwórz menu klikając na przycisk obok awatarów, i odnoszą się do „Ustawienia”.
  • Kliknij na przycisk „Zaawansowane”, a następnie kliknij „Generuj Custom URL”.
  • Wymyślić i wpisać w odpowiednim polu nowy adres, a następnie potwierdzić wybór przez naciśnięcie przycisku „Utwórz URL kanału.”

Dziś, nie mogą korzystać z tego szybki przewodnik. Zgodnie z nowymi przepisami w celu zmiany linku, Twój kanał musi spełniać kilka wymagań.

Jak dokładnie? Kwestia ta zostanie omówiona dalej.

Warunki uzyskania niestandardowy adres URL

Tak, jak wspomniano powyżej, w celu zmiany odnośnik do kanału swoją stronę na YouTube musi zmieścić się w pewnych kryteriów:

  • Po pierwsze, ponieważ stworzenie kanału musi być co najmniej jeden miesiąc.
  • Po drugie, zanim zapytasz o tym, jak zmienić link kanału na YouTube, trzeba wybrać się 500 sygnatariuszy.
  • Po trzecie, Twój kanał musi być odpowiednio zaprojektowane.
  • Po czwarte, jak na kanale YouTube, musisz zainstalować ikonę zdjęcia.

Oprócz warunków wymienionych w tych ustępach, jest inny punkt: można zmienić odniesienie w przypadku, połączonego na swoim blogu lub stronie internetowej z kanałem.

Jak widać, wymagania dość trudne, ale wykonalne. W szczególności chciałbym zwrócić uwagę na liczby abonentów – nie zaleca się „oszukać” je z różnych ATS (aktywnych usług reklamowych), a także kanał może zostać zablokowany.

Jak zmienić kanał link na YouTube. algorytm

Tak, aby zmienić kanał adres URL YouTube, trzeba wykonać kilka prostych kroków.

Otwórz YouTube i menu po lewej stronie znajdują się w „Mój kanał”. W prawym górnym rogu kliknij na ikonę na koncie, aby uzyskać dostęp do menu. Teraz naciśnij przycisk, który pokazuje bieg. Kolejny krok – przejdź na przycisk „Zaawansowane”.

Jeśli Twój kanał spełnia wszystkie warunki, które zostały opisane powyżej, w sekcji „Ustawienia kanału”, pojawi się link „Utwórz niestandardowy URL».

Kliknij na niego aby zobaczyć opcje dla nowego adresu. Warto zauważyć, że nie można zmienić, można dodać tylko cyfry lub litery.

Końcowy etap – umowa z warunkami użytkowania i naciśnij przycisk „Edit URL».

To wszystko. Jesteś teraz właściciel kanału niezapomniany adres URL zamiast losowo zestawu znaków.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak zmienić link kanału na YouTube, wykonaj tę operację na jego stronie, jeśli wszystkie niezbędne warunki. W rezultacie, kanał dostanie adres URL odpowiadający swoim imieniem, nazwiskiem lub działalności.