575 Shares 4793 views

Jak przywrócić gmail.com konto do korzystania z usług Google

Problem utraty hasła dostępu do konta w Internecie natknąć wielu użytkowników. Większość usług, dla których wymagane jest zezwolenie przez referencję, zapewniają możliwość odzyskania utraconych lub skradzionych informacji. Taka funkcjonalność jest obecna w Google, do których dostęp jest prowadzone przez tego samego konta logowania. Zastanówmy się, jak odzyskać konto gmail.com.

Metody odzyskiwania hasła

Przywracanie gmail.com konto na trzy sposoby: pierwszy dwa z powodzeniem mogą być stosowane w przypadku, gdy użytkownik zapamiętać adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego podany podczas zakładania konta w tym samym miejscu i ma do nich dostęp w czasie rzeczywistym. Trzecia opcja jest idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy wcześniej określona informacja u ludzi nie została zachowana, czy nie jest możliwe, aby korzystać z tych środków komunikacji.

  1. Przez e-mail (poprzez wysłanie listu weryfikacyjnego z obsługą klienta Google).
  2. Za pośrednictwem telefonu komórkowego.
  3. Przez zespół wsparcia przy prawidłowym skompilowanego zapytania.

Jak odzyskać swoje konto Gmail, mając dostęp do kopii zapasowych e-mail?

należy przejść do strony dla odzyskiwania hasła link jest dostępny na panelu, aby wprowadzić dane rejestracyjne. Na samym początku procesu system poprosi użytkownika o wprowadzenie ostatnią kombinację, wspomina. Wtedy będzie można niezależnie ustalić wersję odzyskiwania hasła. Należy wybrać „e-mail”, a następnie wpisać w odpowiednim polu swój adres. W przypadku prawidłowego zgłoszenia wejściowego wysyłanie zostanie wyświetlona. Użytkownik będzie miał tylko kliknąć na link, który wejdzie w liście i ustawić nową kombinację do uwierzytelniania.

Jak odzyskać konto gmail przez numer telefonu

Aby uzyskać dostęp do swoich wpisów logowania więc znowu trzeba będzie odwiedzić stronę witryny Google, aby odzyskać utracone dane. Jednak w tym czasie, należy wybrać opcję, aby zmienić hasło za pomocą telefonu komórkowego. Po kliknięciu na „Wyślij SMS» użytkownik otrzymał wiadomości zawierających kombinację symboli, aby potwierdzić. Ta sekwencja cyfrowe musi być wpisana w polu na stronie Google.ru. Po, że będzie mieć możliwość, aby zmienić hasło.

inne sposoby

Jak odzyskać swoje konto gmail.com w inny sposób? Jeśli dwa sposoby jak je wyżej nie są odpowiednie, można spróbować uzyskać dostęp do konta za pośrednictwem strony internetowej wsparcia technicznego Google.ru. Ta opcja jest przeznaczona dla tych użytkowników, którzy nie mają dostępu do poczty e-mail lub nie może korzystać z telefonu komórkowego. Po prostu trzeba odpowiedzieć na pytania dotyczące systemu (w odniesieniu do danych, które zostały określone podczas tworzenia konta). Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą odpowiedzieć na pytanie, jak odzyskać konto Gmail.