614 Shares 9324 views

Razem oczyszczająca: jak usunąć członka z grupy „VKontakte”

Jeśli jesteś moderatorem lub administratorem każdej społeczności, „VKontakte”, prawdopodobnie już do czynienia z koniecznością usunięcia kogoś z grupy. Najczęściej jest to spowodowane nieodpowiednim zachowaniu tego człowieka. Ale niezależnie od przyczyny, problem jest taki sam: Jak usunąć uczestnika z grupy „VKontakte”. Sposobów, aby to zrobić, istnieją różne, a powiemy o nich w dalszej części tego artykułu.


Ręczne usuwanie z listy uczestników

Najprostszym sposobem, który pierwszy przychodzi na myśl to – po prostu wpisać listę członków grupy i ręcznie usunąć zbędny początek naszych przyjaciół, klikając przycisk „Usuń ze Wspólnoty” obok zdjęcia. Jeśli mamy małą społeczność, problemy jak usunąć członka z grupy „VKontakte” powinno się pojawić.

Ale co, jeśli jesteś administratorem publicznie z kilku tysięcy abonentów? Bardzo często w tych społecznościach gromadzić „martwe dusze” – usuniętych kont, wiele z których administracja „VKontakte” Nawiasem mówiąc, uważa za oszustwo botów.

Aby mieć żadnego powodu nie podejrzanego o czyny, które nie czynią taki dobry szare nieaktywnych kont od czasu do czasu naprawienia, jak chwasty z klombów. Dobrym pomysłem w tym samym czasie – używać dogodne usługi.

Automatyka do pomocy: jak szybko usunąć członków z grupy „VKontakte”

Powiedzmy, że znalezienie „zabity” konto z psem zamiast awatarów. Jak usunąć członka z grupy? „VKontakte” ma specjalną funkcję do usuwania kont nieaktywnych od społeczności, ale jest skuteczny tylko w grupach, liczba uczestników przekracza 10,000.

Aby z niego skorzystać, trzeba uzyskać w sekcji „Statystyka”. Na dole tej stronie znajdą Państwo informacje na temat liczby łodzi i martwych rachunków i odnaleźć przycisk obok propozycji, aby usunąć wszystkie wirtualne śmieci. To się po prostu usługa ta mała osobliwość z ważnego odpadów może przypadkowo rzucać i aktywnych subskrybentów. Więc skorzystać z tej funkcji – to zależy.

Kolejnym sposobem – pobrać VKbot programu. To oprogramowanie – CMM menedżerów wierny asystent. To pozwala na zautomatyzowanie wielu procesów, w tym rozwiązuje problem jak usunąć uczestnika z grupy „VKontakte”. Oczywiście, jak w przypadku każdej służbie cywilnej, będzie to wymagać, aby uzyskać dostęp do konta. Oczekiwana stopa grupie leczonej – około tysiąca rachunki na kilka godzin.

Udawał się bezradni: czyszczenie przy pomocy grupy wsparcia technicznego

Jedną z niesamowitych opcji jak usunąć członka z grupy „VKontakte”, który znajduje się w rozległej sieci – jest kontakt z witryny pomocy technicznej. Mówi się, że ona, choć nie od razu, ale reaguje na prośby o pomoc. Z drugiej strony, istnieje ryzyko, że środek wsparcia technicznego, z kolei, odzwierciedlają, a skąd masz tyle „zabity” kont, a zamiast pomagać, aby po prostu zakazać, że w generowaniu fałszywych wiedząc. Dlatego nadużywane w ten sposób nie jest konieczne, ale można spróbować szczęścia. Szczególnie wsparcie techniczne „VKontakte” słynie musującej odpowiedzi na użytkownika. Nie daj się pożądany, jakby z serca będą się śmiać.