340 Shares 4725 views

Jak mogę dostać się do głosowania na „BK”?

Więc dzisiaj przyjrzymy się, jak uzyskać głos w sieci społecznych „VKontakte”. I powinna rozpocząć się z tym, że również daje „głos” do właściciela. Warto więc zrozumieć, co jest co.


dlaczego

Zanim pojawi się głos w sieci społecznych „VKontakte” będziemy rozumieć, po co wymyślił tę rzecz. Jest to ciekawy obiekt, który daje wiele korzyści dla jego właściciela.

W rzeczywistości, głos – tzw waluta social networking. Można umieścić na swoim profilu pieniądze, można dostać w zamian, „głos”, które następnie mogą płacić za różnego rodzaju dodatkowych działań.

Jeśli myślisz, jak uzyskać głos „VKontakte”, powinno być gotowe do zainwestowania. To właśnie na tych inwestycji i utrzymuje całą witrynę, a także gry i aplikacje na nim. O głosy można dać specjalny prezent dla przyjaciela, kupić oryginalny zestaw emotikonów lub wymieniać je na twardą walutę w grze. Jeśli nie nadużywany, a następnie działalność ta może być uznana całkiem użyteczne. Warto więc dowiedzieć się, jak zdobyć głosy w naszych dzisiejszych „programów społecznych.”

Załączniki

Zacznijmy od najbardziej lojalnych i uczciwych wersji wydarzeń. Fakt, że „VKontakte” ma szansę naładować swoje konto w profilu. W ten sposób można, i wykończone z pytaniem: „W jaki sposób mogę uzyskać głosu?”

A „jednostka walutowa” kosztuje około 14 rubli. Nie jest to bardzo duża suma. Więc jeśli potrzebujesz 2-3 głos, a następnie można przejść do dowolnego terminala płatniczego tam wybrać napis „VKontakte”, wprowadź numer strony (id) i umieścić odpowiednią ilość pieniędzy. Po pewnym czasie, będzie można wykorzystać głosy.

Jednak im większa premia kupić, tym bardziej chcesz. Zdarza się, że odpady nie spełniają oczekiwań. To wtedy ludzie zaczynają myśleć i jak głosować bez prawdziwej inwestycji. W rzeczywistości taka możliwość. A nie jeden. Teraz możemy zapoznać się z wszystkich możliwych opcji.

programy partnerskie

Myślisz o tym, jak zdobyć głosy w „VC” i nie doładować swoje konto? Następnie dla Ciebie, istnieją specjalne oferty z witryn partnerskich.

Idź do „Moje Ustawienia” i tam wybrać opcję „Balance”. Następnie naciśnij przycisk „Get Free”, a następnie wybrać „Oferty specjalne”. pojawi się nowe okno przed tobą, który pokaże możliwe zadania, dla których wydajność dostaniesz pewną ilość „walucie”.

Jeśli myślisz, jak głosować w „VC”, można spróbować tej metody. Tutaj można znaleźć absolutnie żadnego zadania: od rejestracji na miejscu przed dokonaniem zakupu w sklepie internetowym. Dość popularnym pomysłem jest odtwarzane w aplikacji i osiągania pewne sukcesy w nim. Dobrą metodą, ale nie jest to bardzo korzystne dla dużych apetytów. Czy zadania mają właściwość do końca. A potem musimy ponownie pomyśleć jak uzyskać głos dla sieci społecznych „VKontakte”.

programy

Teraz tego rodzaju dochodów w World Wide Web stał się dość popularny i każdego dnia coraz bardziej rośnie. Mówimy o zastosowaniu specjalnych programów i aplikacji, które oferują wykonywanie zadań dla małych głosów.

Nie należy mylić tej metody z programu partnerskiego. Metoda, która będzie teraz rozważyć, jest prototypem oszukiwanie systemu. Zapraszamy do zarejestrowania się w aplikacji (strony, program), a następnie zapomnieć o pytaniu, w jaki sposób dostać się głos „VKontakte”.

Do tej waluty na wykonywanie prostych zadań. Coś z serii: Like, komentarz, dodać sobie do pozycji strony, doprowadzić osobę do znajomych i tak dalej. Nic skomplikowanego. A czas dla takich zajęć nie idzie tak dużo. Najważniejsze jest to, aby wybrać dobrą i rzetelną obsługę.

łamanie

I tu jest kolejny dość ciekawe, ale niestety, nieuczciwy scenariusz. Faktem jest, że dość często pytanie: „W jaki sposób można uzyskać głosy”, użytkownicy natknąć się na odpowiedź „włamania do systemu i oszukiwać własną rękę” Tak, że niektórzy próbują przechytrzyć sieć społeczną i podstępu aby dostać się pod uwagę „walucie”.

Kto w World Wide Web można znaleźć szeroką gamę programów oferujących hack „VKontakte” i oszukać swój głos. Niektóre z nich naprawdę działa. Jednak niewielu z nich. Jeśli masz szczęście, można rzeczywiście dostać jakieś głosy. Jednak nie należy dać się ponieść: oszustwo zostanie wykryte, a ty – są zakazane. Najprawdopodobniej, bez możliwości odzyskania części strony. I trzeba go?

Większość ludzi mają do czynienia z prawdziwym oszustwa. Myśląc jak uzyskać głos „VKontakte”, zapominają o bezpieczeństwo swoich danych. Tak, program może zapytać o nazwę użytkownika i hasło. Po ich wprowadzenie może być pewien, że pozostanie z hakera profilu. Dokładniej – bez niego. Powrót samej strony będzie bardzo trudne. Tak więc lepiej unikać hacking.

Konkursy

Myślisz o tym, jak zdobyć głosy bez programów i inwestycji? Wtedy można w pełni skorzystać z ciekawej oczywiście – do udziału w różnych konkursach i plebiscytach „VKontakte”. często grali głosy.

Co do zasady, warunki są odpowiednie dla każdego. Na przykład, umieścić zdjęcie swojego wypoczynku nad morzem, z dziećmi i tak dalej. Lub do udziału w konkursie z najlepszych „zdjęcia” z wizerunkiem firmy partnerskiej. Po pewnym czasie, można uzyskać wynik i nagrodę. Niestety, nagroda jest zwykle tylko pierwsze trzy miejsca.

Jednakże, jeśli jesteś zainteresowany w uczciwych metod zarabiania głosów bez załączników, należy spróbować. Tak, nie jest to najszybszy sposób. I nie jest to najbardziej prawidłowe. Ale on jest uczciwy.

Ponadto społecznościowy czasami niektóre grupy trzymać pochodów głosów udział w badaniu. Coś jak: „Czyja odpowiedź dostaje najbardziej lubi, otrzymają atrakcyjne nagrody” Jednakże takie zawody nie są szczególnie rzetelne i uczciwe. Lepiej wziąć udział w konkursach.

Jak widać, sposoby uzyskania głosów w sieci społecznych „VKontakte” dużo. Można wybrać się na opcję, że czujesz się bardziej atrakcyjna, a następnie zacząć działać. Najlepiej jest, aby powstrzymać się od włamania i oszustwa. Wtedy nie stracą dostęp do jej strony.