643 Shares 6772 views

RED21 – kto to jest?

W tym artykule porozmawiamy o znanym blogerze w witrynach hostingowych YouTube pod pseudonimem RED21. Dowiesz się, kto to jest po przeczytaniu artykułu do końca. Choć wiele jego filmów zostało już widzianych, a wiele z nich jest subskrybowanych bezpośrednio do swojego kanału. Cóż, jeśli nie słyszałeś lub nie widziałeś, po prostu przeczytaj ten artykuł.


Więc, RED21 – kto to jest? Prosty dobrze znany bloger, który pokazuje zwykłe sytuacje z jego rzekomo zajętego życiem. Ujmuje to w swoim kanale w "Youtube". RED21 to jedna z nielicznych osób, które zdołały wstać z blogów wideo.

Wielu użytkowników próbowało przystąpić do tej sfery działalności wideo, ale niewielu osób mogło osiągnąć coś takiego jak RED21. Zaczął angażować się w ekscytujące kręcenie życia w 2012 roku. Botaniczny jest jego drugim pseudonimem, wielokrotnie rzucał kanał, ale wrócił z zamiarem wstąpienia i udowodnienia sobie, że może osiągnąć coś w życiu.

RED21 – kto to jest nerd?

Teraz porozmawiajmy o tym, kim jest ta osoba i kim on jest:

  • Zwykły facet.
  • Zawiera blog wideo, a teraz liczba abonentów przekracza milion.
  • Jest znany ludziom pod pseudonimami Botanik, RED21 lub Volodya Rzhavy.
  • Nie ma pewnego upodobania do gatunku muzyki. Innymi słowy, jest muzycznym kochankiem.
  • Oprócz kanału wideo na "Youtube", ma grupę w sieci społecznościowej, która ma około dwóch tysięcy abonentów. Jego publiczność można znaleźć w "VKontakte" pod nazwą PUBLICRED21.

To informacje, które sam sobie wyznaczył w internecie. W rzeczywistości, trochę, ale nadal jest coś, na co można chwycić. Wielu ludzi zastanawia się, jak udało mu się osiągnąć taki sukces. Zgodnie ze standardami bardziej znanych artystów z YouTube może to nie być tak popularne, jak w przeszłości, ale udało mu się zdobyć miliona abonentów na swoim kanale dzięki ciężkiej pracy i to już jest osiągnięcie. Wielu powie, że nie jest to wskaźnik, ale nadal.

Abonenci wiedzą, że zrezygnował z pracy. Dla kogoś wydaje się lepiej, aby pracować na stałe, a nie polegać na kanale, ponieważ nie jest to zbyt lukratywne, a nie fakt, że będzie to dla nich odwołanie, i zaczną znosić kreatywność innych osób. Cóż, ktoś, wręcz przeciwnie, podziwia fakt, że facet wzbudził ryzyko i stworzył kanał RED21.

Zarobki

Nadal rozmawiamy o facecie z pseudonimem RED21. Kto to jest, dowiedzieliśmy się już, ale wiele osób martwi się o to, ile zarabia na jego pracę. Przecież ten młody człowiek ma wielki sukces w swojej dziedzinie i czuje się w nim, można powiedzieć, jak ryba w wodzie. Dokładna kwota, którą możemy się nauczyć tylko od niego, ale jeśli uważasz, że obliczenia, to Volodya Rzhavy zarabia około piętnaście stu dolarów miesięcznie. Ta postać jest dość duża dla laików, ale nie dla maksimum. Niektóre dane dotyczące "Youtube" zarabiają i więcej.

Humor i dowcipy

Jeśli chodzi o humor, jego widzowie mają zróżnicowaną opinię. Niektórzy sądzą, że jest po prostu szalony i nudny, nikt nie interesuje, a jego publiczność nie różni się od siebie, podobnie jak on. Inni twierdzą, że ta osoba ma prawo tworzyć własną treść, nawet jeśli jest niejasna.

Ponieważ nie mamy prawa oceniać tej osoby, rozsądz ją samodzielnie. Ale jeśli przeczytasz ten artykuł, to jesteś zainteresowany pracą RED21. Kim jest ten i co robi, dowiesz się, oglądając kilka swoich prac wideo. Być może jest to po prostu wyjątkowy.

Ogólnie rzecz biorąc, każdy z nas jest wyjątkowy w sobie, najważniejsze jest znalezienie własnego kanału w życiu. RED21 osiągnął sukces i nie opuścił swojej działalności, gdzie daleko. Najważniejsze – nie poddawaj się, gdy jesteś zmęczony lub coś nie działa, po prostu pamiętaj, dlaczego wziąłeś to.