514 Shares 2349 views

Netflix – co to jest?

Z pewnością, surfowanie po internecie, można natknąć się na nazwie Netflix. „Co to jest?” – spinning w głowie myśl duszny. Dowiedz się odpowiedź na to pytanie będzie można w tym artykule. Mówimy o Netflix: Oznacza to, że jego możliwości, seriale i nie tylko. Zainteresowany? Przeczytaj ten artykuł!


Netflix – co to jest i co to je?

Mydło dla milionów ludzi, stały się ważną częścią życia. W kręgach serialomanov często można usłyszeć słowo Netflix. Co to jest i jak to jest związane z show? To bardzo proste. Netflix – jest wybitnym amerykańska firma, która zajmuje się dystrybucją różnych filmach, serialach telewizyjnych za pośrednictwem mediów strumieniowych. Mówiąc najprościej, Netflix sprzedaje swoim użytkownikom dostęp do wielu filmów fabularnych, dokumentalnych, pokazy, serialach itp Internecie. firma była w 1997 roku. Więcej informacji na temat historii tej firmy, będzie w stanie szczegółowo w tym artykule.

Historia „Netflix” firmy

Jak można przeczytać powyżej, firma została założona w 1997 roku. Jednak w tym czasie zaangażowany w wypożyczalni DVD-ROM w mailu. Założył „Netflix” Reed Hastings – IT-przedsiębiorca, który szukał gdzie inwestować swoje pieniądze. A wybór padł na firmy zajmującej się tarcz wynajmu. Decyzja ta była spowodowana Reed wystąpił z nim dzieje. Przedsiębiorca wypożyczyć kasetę z filmu „Apollo 13” i stracił ją. Za utratę Reid musiał zapłacić dość duży jak na standardy 1997 grzywnie 40 dolarów. To kiedy Reed, przy wsparciu znajomego Mark Randolph, stworzył własną wypożyczalnię.

Firma rozwija się bardzo szybko i już w 1999 roku, został zaprojektowany przez usługi online video na żądanie (lub, jak go nazywano w Ameryce, VOD). Firma coraz bardziej zaangażowany w sprzedaży wideo na żądanie, ale w mailu ze sprzedaży wyniósł około 7 mln zamówień.

W ostatnich latach firma aktywnie rozwija. Firma posiada własny kanał – „Netflix”. Ponadto, system „Netflix” został uznany za jeden z najbardziej udanych pomysłów biznesowych w ciągu ostatnich 5 lat. Kilka lat temu, „Netflix” zaczął produkować własne programy telewizyjne, które są znane ze swojej wysokiej jakości. Mydła z Netflix często otrzymują prestiżowe nagrody i, co najważniejsze, są bardzo popularne wśród publiczności. Dlaczego „Netflix” stał się tak popularny?

Sukces Secrets "Netflix"

Być może pierwszym powodem tej popularności – dostępność usługi. Większość amerykańskich kanałów (takich jak NBC, FOX, ABC, itp) dla standardowego pakietu kanałów TV za około 25 dolarów. Oraz dodać kilkanaście lub więcej kanałów będzie musiał zapłacić 30-40 zielono. Zapisz się na „Netflix” z kolei będzie kosztować tylko 8 dolarów, dla Amerykanów – drobiazg. Ponadto, został oficjalnie ogłosił, że abonament nie pójdą w górę, ale wręcz przeciwnie, w niedalekiej przyszłości może być zmniejszona.

Drugi powód – Multiplatform. „Netflix” nie są powiązane z konkretnym urządzeniem. Można oglądać programy telewizyjne na komputerze, smartfonie, tablecie i telewizorze nawet konsoli do gier. Jest to bardzo wygodne i praktyczne.

A trzeci powód – wysokiej jakości treści. „Netflix” szalone kwoty zainwestowane w swoich projektach. W związku z tym możliwe jest, aby stworzyć serię naprawdę wysokiej jakości z doskonałej fabuły, aktorów big-nazwa i realistycznych efektów specjalnych. Na przykład, firma niedawno wydała serię „House of Cards”. Ten dramat polityczny kosztować firmę 60 mln $. Takie ogromne kwoty pieniędzy są rzadko inwestować nawet w filmach, nie wspominając o serii (na przykład, w światowym bestsellerze „50 Shades of Grey” zainwestowały tylko 40 $ mln). Ponadto, koszty zostaną zrekompensowane. Seria otrzymała wiele nagród, a jednocześnie zrobić dobrą reklamę firmy. Chcesz wiedzieć o innych pokazach z „Netflix”? Pomoże Ci w tym artykule.

mydła

Jak wspomniano powyżej, główną cechą serii z „Netflix” – jest ogromne budżety i wysokiej jakości. Ponadto, kolejnym elementem jest to, że z programów telewizyjnych Netflix są raz w ciągu jednego dnia. Spółka nie dotknie jego członkom, a natychmiast pokazuje wszystkie swoje atuty. Ale może przenieść się do specyfiki i porozmawiać o najbardziej obiecujących projektów firmy.

Daredevil ( „Daredevil”) – niedawno opublikowana seria, która opiera się na podstawie komiksu Marvela. Historia mówi nam Matt Murdock, który stracił wzrok na skutek wypadku. Ale stracił wzrok, Matt nabył wobec zwiększonej zmysły. Chłopiec dorastał, i ze swoim przyjacielem Foggy Nelson otworzył kancelarię. Popołudnie Matt chroni niewinnych w sądzie, aw nocy walki z przestępczością w Piekielnej Kuchni. Seria znana jest subtelny i przemyślanej fabuły, idealnie ustawiony przez walki i znakomitych aktorów. Że istnieje Vincent D'Onofio jako główny antagonista. W tym momencie pojawił się pierwszy sezon serialu, i przygotowuje się do wejścia drugiego (premiera zaplanowana jest na kwiecień 2016).

Orange Is the New Black ( "Orange – hit sezonu") – kolejny porządny pokaz. Fabuła opowiada o dziewczynie imieniem opłacanej Chepmen, który przez przypadek źle trafił za kratki na 15 miesięcy. Teraz dziewczyna nie tylko przyzwyczaić się do nowego otoczenia, ale także, aby przeżyć.

Netflix w Rosji

W tej chwili usługa działa tylko w Stanach Zjednoczonych, niektóre kraje w Ameryce Łacińskiej i Europie. W marcu tego roku, „Netflix” otwarto w Australii i Nowej Zelandii. Na jesieni tego roku usługa pojawi się w Japonii. W 2016 roku planowane jest uruchomienie Netflix w Rosji, Chinach, Korei Południowej i innych krajów.