253 Shares 8021 views

Nauka języków obcych w Lingualeo – opinie

Więc dzisiaj musimy zapoznać się z usługą edukacyjną o nazwie Lingualeo. Opinie o tym coraz częściej pozostają użytkownicy sieci. Przecież ten zasób stanowi samą naukę języków obcych. Wielu marzy, aby szybko nauczyć się angielskiego, niemieckiego, francuskiego, a nawet japońskiego! Teraz można to zrobić bez dodatkowych szkoleń z opiekunem, tylko przy pomocy Internetu i pewnej usługi! To sen, a nie trening! Ale czy wszystko w porządku? Czy mogę ufać Lingualeo? Języki niemieckie, francuskie, angielskie i wiele innych języków odbywa się za pomocą Internetu? W tym musimy się dowiedzieć. Możliwe, że mamy naprawdę warty projekt, który pomoże poradzić sobie z tym zadaniem.


Gra do nauki

Zacznijmy od zasad szkolenia. Jednak dziwne może to brzmieć, języki obce są najlepiej rozumiane i uczone, gdy proces jest w formie gry. Jest to technika stosowana w Lingualeo. Oznacza to, że ta usługa oferuje nam szkolenia, jak mówią, zabawnie. To, czego tak bardzo potrzebuje.

Podczas pracy z serwisem będziesz czekał na przyjazny i kolorowy interfejs, a także główny bohater – lew lew Leo. Zostanie nauczycielem, który będzie towarzyszyć treningowi przez cały czas. Szczerze mówiąc, niektóre zapewniają, że interfejs i zasada działania Lingualeo (angielskiego, niemieckiego i innych języków nie dowiadują się teraz) są bardziej odpowiednie dla dzieci. Tylko tutaj wiedza jest daleka od dziecinstwa. I to, oczywiście, cieszy.

Trudności

Dalej trochę o samym procesie. Nie jest tajemnicą, że w językach obcych, jak i gdzie indziej, istnieją różne poziomy złożoności. Najpierw zaczynamy bazę, która po komplikuje i rośnie w poważniejsze momenty. I na Lingualeo, opinie na temat, które można znaleźć prawie wszędzie i wszędzie, podobny system jest również używany.

Oznacza to, że istnieją różne poziomy złożoności zadań. Im więcej masz wiedzy, tym bardziej wymagajesz usługi. Normalne zjawisko, po prostu to, czego potrzebujesz do komfortowego uczenia się. W tej recenzji Lingualeo dostaje się pozytywnie. Teraz wirtualny asystent w postaci słodkiego lwa, a nie strasznego i surowego nauczyciela, poprowadzi cię do prawdziwej ścieżki.

To podejście, oczywiście, jest bardzo przydatne w szkoleniach. Nie ma nic trudnego lub specjalnego, aby zrozumieć ten proces. Ukończyli proste zadanie – dostali się do średniej, a następnie do kompleksu. System szybko pomoże Ci uczyć się języków obcych w formie gry!

Różnorodność

Entuzjazm dla użytkowników powoduje również szereg oferowanych języków do szkoleń. Tutaj możesz, jak wiele osób, zapewnić niemal wszystkie pomysły na swoje umiejętności językowe. Teraz nie musisz szukać konkretnego tutora – po prostu wybierz opcję w ustawieniach usługi, które Ci odpowiadają.

W Lingualeo dostępne są różne języki. I wszystkim i wszystkim. Nie ma żadnych ograniczeń. Chcesz się nauczyć języka angielskiego? Bez problemów. Niemiecki? Proszę! Japońskim lub koreańskim? Również nie ma problemów! Po prostu wybierz żądany kierunek, a następnie przejdź do procesu.

Takie podejście jest oczywiście tylko przyjemne. Jak już wspomniano, jeśli chcesz, możesz studiować dowolny język obcy bez obawy o znalezienie odpowiedniego nauczyciela. Teraz masz to, jest trwałe i uniwersalne. Potrzebujesz tylko dostępu do internetu. Z tą cechą, co do zasady, nie ma problemów. Tak więc, jak dotąd, Lingualeo tylko się podoba.

Wolny ser

Ale czy wszystko w porządku? Czy projekt pozwala wszystkim i wszystkim bez problemów nauczyć się języka obcego? Tak, tak obiecują dostawcy usług. Ale w praktyce dostajemy nieco inny obraz.

Który? Lingualeo jest początkowo bezpłatną usługą. Dokładniej nie wymaga to warunku, abyś zapłacił. Oznacza to, że możesz używać swoich usług bez inwestycji. Taki "freebie" zawstydzi wiele osób … kto stworzy projekt wysokiej jakości, który pomaga w treningu (bo nawet w prawdziwym życiu biorą pieniądze) i nie potrzebują niczego w zamian? Jest wątpliwe, nieprawdaż?

W rzeczywistości recenzje Lingualeo otrzymują pozytywne recenzje przede wszystkim od swoich gości, ale często podkreślają, że aby w pełni i ściśle korzystać z wszystkich usług będzie musiał zapłacić. Nie za dużo, ale płatność jest wymagana. W przypadku większości funkcji odpowiednie jest tylko konto premium. I warto inwestować. Nikt cię nie zwodzi – możesz przeczytać o wszystkim w umowie licencyjnej. Nie musisz się dziwić.

Złoto

Aby w pełni wykorzystać wszystkie możliwości naszego obecnego zasobu, musisz zdobyć status "Złotego". Jest to tak zwana premia, która zapewnia dostęp do edukacji w pełnym wymiarze godzin. Bez ograniczeń, bez problemów!

Wysokość opłaty nie jest zbyt wysoka. W każdym razie powiedzmy administratorom i niektórzy użytkownicy. Przeciętnie opłata wyniesie około 690 rubli. I choć w ciągu kilku miesięcy można dosłownie poznać każdy język obcy. Przynajmniej tak to obiecują.

Ale inwestuj w Lingualeo niektórzy nie radzą. Dlaczego? Różne przypadki sprawiły, że myślałeś o uczciwości projektu. Dlatego pomyśl starannie przed zakupem statusu "Złotego". W niektórych przypadkach można je otrzymać bezpłatnie, uczestnicząc w promocjach. Muszą być monitorowane, a konkurencja będzie ogromna.

Kody

Teraz trochę o tym, co użytkownicy mają do czynienia. Tak, jak już dowiedzieliśmy się, z Lingualeo można pracować bezpłatnie i płatnie. I tak obsługa nie otrzymała najbardziej entuzjastycznych opinii ze strony odwiedzających. Niemniej jednak nadal działa, regularnie i stabilnie.

Ale czym jest publiczność? Jeśli nie uaktywniłeś Lingualeo (przemówienie o statusie "Złoto"), będziesz tolerować stałe ograniczenia. Nie można używać większości funkcji projektu. Tak, badanie języków obcych dla Ciebie lub będzie niekompletne, lub całkowicie zaprzestać. Musisz zapłacić.

Tylko za zapłatę recenzji Lingualeo nie robi się najlepiej. Wiele osób zauważyło, że ostatnio coraz częściej zdarza się: kupić premię, ale nie dajesz jej. To pieniądze na wiatr. Bez konta, pozostajesz, bez treningu i bez twojej własnej inwestycji.

O pracy o pomocy technicznej nie warto nawet mówić. Według wielu użytkowników istnieją boty. Automatycznie i formalnie odpowiadają na Twoje prośby, aby komunikować się z prawdziwym pracownikiem serwisu jest trudne. Więc jeśli masz jakieś problemy, zostaną rozwiązane dopiero po długim czasie. Lub generalnie pozostanie bez uwag. To nie pasuje do wielu.

Balsam per capita

Niemniej jednak, w internecie opinie Lingualeo często zarabiają pozytywnie. I to pomimo wszystkich negatywnych aspektów, które są obecne w systemie. Z zasady można zrozumieć, dlaczego tak się dzieje.

Po pierwsze Lingualeo jest uniwersalny. Jest odpowiedni dla komputerów, tabletów i smartfonów. Po drugie, możesz pracować bez inwestowania w niego. Z pewnymi ograniczeniami (oczywiście zmuszają do zakupu statusu "Złotego"), ale taka możliwość sama w sobie ma miejsce. Po trzecie, usługa jest naprawdę znana i nie jest oszustwem. Więc można mu ufać.

Dodatkowo zachwyt projektu jest dla tych, którzy otrzymują status "Złoty" za darmo. Taki użytkownik może spróbować wszystkich możliwości systemu i dać obiektywną ocenę. Możesz uczyć się języka w Lingualeo, ale musisz spróbować!

Czy potrzebuję

Pytanie, które martwi wiele osób: czy warto w ogóle komunikować się z projektem? Szczerze mówiąc, każdy decyduje się dla siebie. Lingualeo – nie ma oszustwa ani oszustwa. To jest naprawdę usługa, która pomoże Ci w nauce języków obcych. Z jego niedociągnięciami i porażkami, ale działa.

Tak więc, co najmniej bezpłatna wersja jest godna zaufania. Możesz zobaczyć, jaki jest proces edukacyjny, a następnie zdecydować, jak postępować. Nie bój się, Lingualeo nie jest rozwodem za pieniądze. Jeśli to konieczne, masz prawo do wniesienia skargi przeciwko twórcom, które z pewnością będą rozpatrywane.