672 Shares 9140 views

Oryginalne pseudonim dla facetów: przykłady i porady dotyczące wyboru

Piękne nicky dla facetów w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, "Classmates", "VKontakte" – popularny temat wielu użytkowników Internetu, którzy próbują stworzyć określony obraz lub malować przed przyjaciółmi. Powodem tego wyboru jest to, że każdy ma swój własny pseudonim, a w każdym razie "nazwa użytkownika" jest niemal wszystkim problemem dla tych, którzy chcą zwrócić na siebie uwagę dziwnie pseudonimem historycznego, mistycznego bohatera lub stworzyć zamieszanie wokół niekonwencjonalnej nazwy .

Alias internetowy

Niezwykłe pseudonimy dla facetów to oryginalne wizytówki, zgodnie z którymi użytkownik będzie rozpoznać znajomych i znajomych, a zatem pseudonim internetowy powinien odzwierciedlać charakter, wizerunek i ideologię właściciela. Nick (nick, login, nazwa użytkownika), co do zasady, pochodzi z prawdziwego imienia i nazwiska, bohaterów filmu, mitycznych postaci i ma określone znaczenie i znaczenie. Wirtualny pseudonim, a także nazwa sceny jest najczęściej używany przez całe życie, więc należy wybrać go nie według banalnej intuicji, ale zgodnie z charakterem i stylem życia.

Wybieram Nicka

Po surfowaniu po Internecie można zobaczyć wiele ciekawych pseudonimów, z których niektóre zostały wymyślone z myślą o celach biznesowych i mają poważne nazwy bez jakichkolwiek pisowni i eksperymentów z pisaniem listów. Inne, śmieszne, wyśmiewające kogoś lub cokolwiek (na przykład "Dracula's Fang", "Cień Antikillera", "Save Our Sushi") – są wirtualnymi nazwami gorących użytkowników sieci społecznościowych i mogą zmieniać się regularnie.

W każdym razie należy przemyśleć pseudonim dla chłopaków, czy to jest e-mail, czy inny wirtualny pseudonim w blogu, na forum, na czacie lub w sieciach społecznościowych. Wybór pseudonimu, paradoksalnego, jak się wydaje, jest podobny do wyboru nazwy noworodka – jest równie trudny i zróżnicowany, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że lista wirtualnych nazw jest bardziej zróżnicowana i większa niż lista prawdziwych nazwisk.

Wskazówki dotyczące wymyślania nicków

Cokolwiek byłeś pseudonimem, to po prostu musi mieć obciążenie semantyczne, a nie prymitywny zestaw liter i niezrozumiałych znaków:

  • Jest pożądane, aby liczba znaków w niklu nie przekraczała 20 znaków – nazwa będzie trudna do odtworzenia, przeczytania i zapamiętania. Ponadto w wielu witrynach jest zabroniona długotrwała nazwa użytkownika.
  • Każdy znak, każda litera i symbol twojego aliasu powinny oznaczać coś. Niezależnie od tego jak fantastyczne może się wydawać, wirtualne imię może wpłynąć na życie osoby, w tym samym stopniu, co prawdziwa. Dlatego pseudonimy dla facetów w języku rosyjskim nie powinny zawierać niezrozumiałych znaków obcych, znaków nie-alfabetycznych i obrazów, które nie są na klawiaturze. Nick będzie niezrozumiały, ale dlatego, że jest źle postrzegany i pamiętany przez innych. I nagle nagle stał się super popularnym mikroblogiem lub użytkownikiem? Zmiana sławnej nazwy, nawet zestawu bezsensownych znaków, oznacza dobrowolne zrzeczenie się sławy.
  • Nicky dla facetów, składający się z dwóch nazw, należy oddzielać znakami interpunkcyjnymi – niższe miejsce, podkreślenie lub podkreślenie. W tej formie lepiej jest postrzegana.
  • Nie uzupełnij już wpisanego loginu z liczbowymi znakami, takimi jak "Apollo 3" lub nawet gorszy "Apollo 1809" (data urodzenia). Taki pseudonim będzie tylko nędzną kopią pochodnej, demonstrując brak kreatywnego myślenia i wyimaginowanej szarości.

Źródła pięknych nicków

Doskonałymi źródłami dla różnych logowań są postacie literackie (opowiadania, wiersze, bajki, mity, powieści historyczne), filmy i karykatury, nazwy samochodów, zjawiska naturalne, cechy przyrody, zasoby internetowe, w których online można odebrać oryginalne pseudonimy dla chłopaków.

Wybierając pseudonim, staraj się maksymalizować potencjał twórczy, zainwestować w część swojej duszy, charakteru i wewnętrznego świata, aby okazało się, że jest niezwykłe i godne zazdrości i podziwu.