896 Shares 4287 views

Co to jest „powrót” w potoku i jak skonfigurować

Wraz z rozwojem Internetu przyspiesza ludzie nie są już kontakt ze sklepem dla dysków nabywać z filmów, gier i muzyki. Teraz jest dużo łatwiej znaleźć i pobrać pirackich treści na stronach w sieci niż miesiąc na zakupy, patrząc na tarczy z ulubionej muzyki lub gry. W tym przypadku, początkowo można pobrać informacje bezpośrednio ze stron, ale zajęło to trochę czasu, a ty nie powinno się wyłączyć z Internetu, w przeciwnym razie musiałby zrobić kółko. Aby pomóc użytkownikom programu mTorrent przyjść. Aby to zrozumieć, konieczne jest wprowadzenie pewnych pojęć i określić, co „powrót” w potoku.

trackery

Zanim więc zagłębić się w potok, niech zrozumieć miejsce. Torrent trackery są fora, gdzie ludzie udostępniać pliki torrent. Na większości sprawdzonych i bezpiecznych trackerów, na której administratorzy sprawdzić zawartość w poszukiwaniu wirusów, trzeba będzie założyć konto i dokonać własnego konta. Po tym, wyszukując na zasobie, można znaleźć i pobrać żądaną treść, a dokładniej potoku plik z informacjami o nim. Uruchomienie go na komputerze, można rozpocząć, aby pobrać potrzebne informacje. Warto też wspomnieć, że witryna działa jako pośrednik między użytkownikami, dlatego bezpośrednio podziel się swoimi torrenty nie będą działać.

powrót

Torrent w zakresie wymiany informacji jest używany przez zasadę, zgodnie z którą każde dane pobieranie pozostaje w ręku tak długo, dopóki nie usunie dane na jej temat na stronie.

Co to jest powrót do potoku? Jeśli pobrane dane i nie usuwać wpisu kierownika o tym, automatycznie otrzymujesz „Sid”. Oznacza to, że ci, którzy dystrybuuje dane. W ten sposób, inni użytkownicy Tracker uzyskać częściowy dostęp do komputera za pośrednictwem Internetu i „wyciągnąć” od Ciebie te same pliki jak kiedyś.

Niestety, duża wypłata w potok wpływa na szybkość pobierania. Ponadto, w kierunku ujemnym. Więc trzeba wybierać pomiędzy wstrzyknięciem i powrotu. Wiedząc, że taki powrót w potoku, nie można się zastanawiać, dlaczego szybkość wtrysku spadnie. Po jednym kanale internetowym oraz szybkości transmisji danych przybliżeniu wtrysku i zwrotu w sumie.

regulacja

Jeśli kolidować z dystrybucją wysokiej prędkości w programie, i pilnie trzeba niczego pobierać, trzeba najpierw skonfigurować program i dowiedzieć się, dlaczego wielki wypłat w potoku. Istnieje tylko kilka powodów.

  1. Wiele strumieniami. Wyższe zyski mogą być spowodowane faktem, że masz dużą liczbę aktywnych pobrań. W ten sposób, stopniowo wychodzi z każdego ruchu, a wynik jest „lawina”. Co robić? Otwierasz program Torrent i wstrzymać całą dystrybucję, z których wiele danych na zewnątrz.
  2. „Rodacy”. W wielu miastach istnieją lokalne sieci dostawców usług internetowych. W takich sieciach, prędkość może być równie niepowtarzalny. Dlatego też, jeśli torrent pobierze dwie osoby takiej sieci, wpływ będzie w pełni przejść „rodaka”. W drodze na zewnątrz, można zaoferować konkretną zawieszenie potoku, lub po prostu czekać. Po tym wszystkim, z prędkością, z jaką dane są wymieniane w sieciach lokalnych (zwłaszcza z włókien), czas próby „święto” (ten, który pobiera) nie ma, nie trzeba tak dużo.
  3. W uzupełnieniu do powyższego, istnieje jeden wspólny sposób, aby ograniczyć wpływ. Po uruchomieniu potok, kliknij jego ikonę w prawym dolnym rogu ekranu. W menu, które się pojawi, wybierz „ograniczyć wpływ” i wybierz najmniejszą możliwą wartość. Teraz twój torrent nie da się informacje, ale tylko brać.

Teraz już wiesz, co to jest „powrót” w potoku i jak go skonfigurować. Mamy nadzieję, że te wskazówki będą przydatne.