420 Shares 3546 views

Jak anulować głos w ankiecie „VC”. Kilka prostych sposobów

„Jak anulować głosowanie w ankiecie VC?” – to pytanie, co do zasady, są zainteresowani użytkowników, którzy błędnie zidentyfikowanych złą odpowiedź, lub po prostu zmienili zdanie do głosowania. Po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się kilka sposobów, aby rozwiązać ten problem, ale pierwszy zaleca się, aby dowiedzieć się, dlaczego potrzebujemy sondaże.


Dlaczego twoja opinia ma znaczenie?

Prawie wszyscy zaangażowani w pewnego rodzaju sondaży – na ulicach lub w Internecie. Często są one przeprowadzane, na przykład, gdy firma chce poznać preferencje potencjalnych klientów, ponieważ przed umieszczeniem w masowej produkcji danego produktu, konieczne jest przeprowadzenie badania rynku.

Jeśli prowadzisz bloga lub właściciel strony internetowej, jest utrzymanie publiczności, a niekiedy także konieczność przeprowadzenia różnych badań. Z ich pomocą można dowiedzieć się, co użytkownicy są zainteresowani w witrynie, jakie informacje chcieliby otrzymywać.

Jak anulować głosowanie w plebiscycie „VK”, korzystając ze specjalnych stron

Tak więc, jeśli chcesz peregolosovat w badaniu lub nie zdecydowała się wziąć w nim udział, a nie chcą swój głos, można przyczynić się do poprawy sytuacji w jednym z miejsc, które zostaną omówione dalej.

Natychmiast należy powiedzieć, że trzeba uzyskać specjalny kod ankietę. Aby to zrobić, w głosowaniu jawnym, w którym bierzesz udział, a następnie kliknąć na przycisk „Pobierz kod”. Pojawi się okno, z którego i mogą być kopiowane.

Teraz przejdź do www.hinw.ru/po/ witrynę i przewinąć stronę internetową. widać obszar, w którym chcesz wstawić kod i naciśnij „peregolosovat”. Po przeprowadzonych działaniach Twój głos nie będzie liczony, a raczej po prostu anulowane.

W uzupełnieniu do powyższej witrynie, jest jeden zasób, który jest nazywany «JS Bin». Otwierając go, wstawić odpowiednie pole kodu poll i kliknij prawy przycisk «Uruchom z JS». Końcowy etap – zniesienie głosu lub nową odpowiedź.

Teraz wiesz, jak peregolosovat w badaniu, „In Touch”, a więc w przypadku wystąpienia błędu może poprawić sytuację.

Korzystanie z aplikacji sieci społecznej „VKontakte”

Słyszysz o szczególnych miejsc, które umożliwią ponowne uczestnictwo w badaniu. Jednak nie tylko oni są w stanie pomóc w rozwiązaniu problemu. W rzeczywistości, jeśli nie wiem, jak anulować głos w ankiecie „VC”, należy pamiętać, że można to zrobić za pomocą aplikacji, które można znaleźć na serwerze sieci społecznych „VKontakte”.

Otwórz stronę i zapoznać się z „Aplikacje” wybierając go w menu po lewej stronie. Na liście polu wyszukiwania słowo „peregolosovat”, a następnie kliknij przycisk „Uruchom aplikację”. Dalsze działania będą jasne nawet dla niedoświadczonych użytkowników, więc harfa na nich nie ma sensu.

wniosek

Więc teraz, że wiesz jak anulować głosowanie w plebiscycie „VK”. Masz peregolosovat opcję, jeśli przypadkowo ustawiona opcja nie jest odpowiedni dla swojej opinii.

W odniesieniu do specjalnych stron, należy pamiętać, że sieć działa wiele oszustw, więc należy używać tylko zaufanych zasobów i nigdy wskazać im swoją nazwę użytkownika i hasło z konta „VKontakte” lub e-mail.