583 Shares 9469 views

Pełne informacje na temat sposobu, aby szukać w „Google” na zdjęciu

Oprócz zwykłej informacji tekstowych wyszukiwania mogą musimy znaleźć kilka podobnych zdjęć, aby napisać ciekawy artykuł lub nawet za nic. Samo wyszukiwanie informacji zawsze jest czasochłonne, zwłaszcza z brakiem czasu na wyszukiwanie siebie. Wyobraźmy sobie, że w kasie nie masz dobry aparat, a jakość obrazu okazała się, delikatnie mówiąc, nie bardzo dobre, więc dla dalszego wykorzystania grafiki potrzebne zdjęcie ze znacznie lepszej jakości, a to jest możliwe, że nagle trzeba znaleźć autor dzieła sztuka. Dziś jest to możliwe, i okaże się, że na początku tego stulecia wydawałoby poza marzeniami. Dopiero teraz korzystać z nowej usługi wyszukiwania może nie wszyscy, więc teraz postaramy się odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób patrzeć na „Google” na zdjęciu.


Aby rozpocząć, badamy podstawowe umiejętności wyszukiwania

To naturalne, że jako model do interesu trzeba fotografować, który jest na komputerze. Ponadto można wyszukiwać według obrazu „Google” z pomocą adresów internetowych większość zdjęć. Aby to zrobić, wystarczy wybrać opcję we właściwościach na „Otwórz w nowej karcie”, który od razu otworzyć swój wizerunek na nowej stronie przeglądarki.

Szukaj obrazu w „Google” – niuanse

Usługa Google „Pictures” jest popularny wśród podobnych wyszukiwarek przemysł. Aby rozpocząć pracę z dostawcami usług internetowych, należy kliknąć na link „Pictures”, który znajduje się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google. W oknie, które się otworzy, trzeba kliknąć na ikonę aparatu, aby następnie wprowadzić sam adres w obrazie World Wide Web i może zostać pobrane z urządzenia. Jeśli używasz przeglądarki Google Chrome, pojawia się problem, jak patrzeć na „Google” na zdjęciu jest ułatwione przez fakt, że działa bezpośrednio przeciągnąć i upuścić obraz na polu wyszukiwania. pomaga także w poszukiwanie informacji tekstowych o obrazie, co zwiększa prawdopodobieństwo dokładnego poszukiwania odpowiedniego obiektu. Rozważmy jeden przykład , jak patrzeć na „Google” na zdjęciach. Najpierw trzeba otworzyć „w Google. Zdjęcia” i kliknij na aparat, który jest w polu wyszukiwania. Po wykonaniu tej czynności pojawi się okno, w którym konieczne jest link do obrazka i rozpocząć wyszukiwanie, ale jeśli potrzebujesz zdjęcie masz na komputerze, i trzeba znaleźć podobny, a następnie pobrać je do urządzenia za pomocą „Prześlij plik”. Po prostu się Twoja strona zostanie przekierowany do wyników wyszukiwania, które należy zwrócić uwagę, że istnieje tylko jeden chcesz obraz. Aby zawęzić wyszukiwanie, użyj tekst uzyskać więcej informacji.

zalety

Wyszukiwarka „Google. Zdjęcia” różni się od swojego głównego konkurenta TinEye, bo „Google” wyświetlane są między innymi obrazami są te, które bezpośrednio mają podobieństw z pobranego modelować. Jednakże, wyszukiwarka znalezione obrazy będą identyczne pod wybraną próbkę. Aby to zrobić, wybierz specjalną funkcję „pokrewne”, a następnie znajdziesz te zdjęcia w wyszukiwarce. Ta przydatna funkcja, można znaleźć po lewej stronie okna przeglądarki podczas wyświetlania wyników wyszukiwania.

Wyszukiwarka resume

Daj nam połączyć wszystkie cztery opcje wyszukiwania, które mogą odpowiedzieć na pytanie: „W jaki sposób wyszukiwania w Google na zdjęciu”
1) Przeciągnij i upuść obraz. Przeciągnij obraz graficzny w polu wyszukiwania na images.google.
2) Prześlij plik. Z images.google.com stronie, kliknij przycisk aparatu, a następnie na przycisk „Prześlij plik”. Nie będzie musiał wybrać obraz, który chcesz znaleźć.
3) Wstaw link do obrazka. Aby znaleźć informacje o obrazie, kliknij prawy przycisk myszy i przeciągnij adres URL witryny images.google ciąg o nazwie „Podaj link”.
4) Kliknij na zdjęcie, kliknij prawym przyciskiem myszy. Dla lepszego wyszukiwania korzystać z przeglądarki Google Chrome, w którym można rozpocząć wyszukiwanie dla obrazu klikając na niego w przeglądarce, kliknij prawym przyciskiem myszy.

Więc zorientowaliśmy się, jak patrzeć na „Google” na zdjęciu.